produkty
doradztwo
usługi montażowe
ochrona
inspiracje
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
34 387 29 92
Produkty
Zestawy monitoringu analogowego
Zestawy monitoringu IP
Zestawy monitoringu HD-CVI
Zestawy monitoringu AHD
Zestawy monitoringu HD-TVI
Zestawy alarmu domowego
Zestawy do bram przesuwnych
Zestawy do bram garażowych
Zestawy do bram skrzydłowych
Zestawy awaryjnego zasilania
Kamery analogowe
Rejestratory analogowe
Zestawy analogowe
Akcesoria do monitoringu
Dyski twarde do monitoringu
Monitory
Kable telefoniczne i inne
Testery i mierniki analogowe
Zasilacze uniwersalne i przemysłowe
Kamery IP
Rejestratory IP
Zestawy IP
Akcesoria
Dyski twarde
Monitory
Okablowanie
Programy do kamer IP
Testery, Mierniki
Switche
Zasilanie kamer IP
Kamery przemysłowe HD-CVI
Rejestratory HD-CVI
Zestawy HD-CVI
Akcesoria HD-CVI
Dyski twarde HD-CVI
Monitory
Okablowanie
Testery, Mierniki
Zasilanie
Kamery AHD
Rejestratory AHD
Zestawy AHD
Akcesoria
Dyski twarde
Monitory HDMI, HD
Okablowanie
Testery, Mierniki
Zasilanie
Kamery HD-TVI
Rejestratory HD-TVI
Zestawy HD-TVI
Akcesoria
Monitory
Testery, Mierniki
Fotopułapki GSM
Kamery szpiegowskie do domu - akcesoria
Kamery / rejestratory samochowowe
Kamery sportowe
Kamery termowizyjne
Nianie elektroniczne z kamerą
Monitoring analogowy
Monitoring IP
Monitoring HD-CVI
Monitoring AHD
Monitoring HD-TVI
Kamery specjalistyczne
Akcesoria i uchwyty
Bariery podczerwieni
Czujniki czadu i gazu
Czujki dualne / ruchu
Czujniki dymu / detektory
Czujniki dymu papierosowego
Czujniki gazu ziemnego, detektory
Kontraktrony - czujniki magnetyczne
Czujki ruchu PIR
Czujniki sejsmiczne
Czujki temperatury
Czujniki zalania wodą
Czujniki zbicia szyby
Czujniki ruchu zewnętrzne
Akumulatory
Maniupulatory - centrale alarmowe
Dialery / Moduły GSM / Powiadomienia
Ekspandery / Moduły
Obudowy do alarmów
Instalacje alarmowe - przewody / kable
Sterowniki radiowe / przekazy
Sygnalizatory alarmowe
Przyciski napadowe - urządzenia
Zasilacze i transformatory
AERO-ROPAM
ORNO
SATEL ABAX
SATEL ABAX 2
SATEL MICRA
ELMES
JABLOTRON
HIKVISION
Akcesoria
Centrale
Czujniki pożarowe
Ręczne ostrzegacze pożarowe
Sygnalizatory akustyczne, wskaźniki
Urządzenia zdalnej obsługi
Czujniki alarmowe
Alarmy przewodowe
Alarmy bezprzewodowe
Systemy sygnalizacji pożarowej
Gotowe zestawy alarmowe
Mini alarmy
Akcesoria do domofonów
Domofony bezprzewodowe
Domofony przewodowe
Interkomy bezprzewodowe
Panele zewnętrzne do domofonów
Unifony do domofonów
Elektrozaczepy do furtek i drzwi
Akcesoria montażowe
Monitory wideodomofonów
Panele zewnętrzne
Unifony do wideodomofonów
Wideodomofony IP / WIFI
Wideodomofony przewodowe
Wizjery elektroniczne do drzwi
Zwory i elektrozaczepy
Akcesoria
Centrale kontroli dostępu
Czytniki kart zbliżeniowych 13,56MHz
Czytniki kart zbliżeniowych EM 125kHZ
Zamki szyfrowe elektroniczne do drzwi
Kontrolery dostępu
Obudowy do systemów kontroli dostępu
Programy i akcesoria licencyjne
Systemy kontroli dostępu i mierniki czasu pracy
Transpondery zbliżeniowe
Zwory elektromagnetyczne i elektrozaczepy
Automatyka do bram garażowych
Automatyka do bram przesuwnych
Automatyka do bram skrzydłowych
Szlabany parkingowe / wjazdowe
Automatyka budynkowa FIBARO
Automatyka budynkowa ROPAM
Automatyka budynkowa ZAMEL EXTA FREE
Automatyka budynkowa ZAMEL EXTA LIFE
Automatyka budynkowa SMART LIVING ORNO
Automatyka budynkowa EL-HOME SMART HOME
Automatyka budynkowa GRENTON
Czujniki światła
Drzwonki bezprzewodowe do drzwi
Watomierze / liczniki prąku, energii
Listwy przeciwprzepięciowe / antyprzepięciowe
Wyłączniki czasowe, programatory
Wyłączniki światła bezprzewodowe
Gniadna meblowe / biurkowe / z blatu
Oprawy oświetleniowe
Lampy LED
Plafony sufitowe - LED
Panele oświetleniowe LED
Naświetlacze LED z czujnikiem ruchu
Inteligentne oświetlenie
Źródła światła
Akcesoria oświetleniowe
Zestawy oświetleniowe
Domofony
Wideodomofoy bezprzewodowe / cyfrowe
Kontrola dostępu
Napędy do bram - automatyka
Smart home
Akcesoria elektryczne
Oświetlenia LED - halogeny
Energia odnawialna
Pompy ciepła
Klimatyzacje
Ładowarki do samochodów elektrycznych
Magazyny energii
Maszty antenowe - akcesoria montażowe
Akcesoria telewizyjne
Anteny telewizyjne / talerze
Konwertery satelitarne
Multiswitche TV
Tunery satelitarne / dekodery
Zestawy telewizji satelitarnej
Kable koncentryczne
Uchwyty antenone - akcesoria
Akcesoria telewizyjne
Anteny DVB-T - naziemne
Tunery DVB-T - dekodery
Zestawy telewizji naziemnej
Przewody koncentryczne
Kable HDMI / przewody
Systemy nagłośnien do domu
Odtwarzacze multimedialne, DVD
Telewizory LED / samochodowe
Uchwyty do telewizorów (TV) / wieszaki
Multimedialne akcesoria
Telewizja satelitarna
Telewizja naziemna
Akcesoria audio i video
Adaptery PLC
Access pointy, repeatery
Anteny LTE (internetowe) do routera
Patchcordy i akcesoria
Karty sieciowe WIFI, USB i PCI
Routery Mikrotik, routerboardy
Routery DSL, VPN i 3G
Switche zarządzalne i niezarządzalne
Ubiquiti Networks, anteny
Zasilanie PoE, adaptery
UPS 1-fazowe
UPS 3-fazowe
Akcesoria UPS, przedłużacze, szyny
Battery Pack, przenośne ładowarki
Power banki
Stabilizatory napięcia prądu
Szafy serwerowe - akcesoria
Wiszące szafy rack
Szafy rack / serwerowe wolnostojące
Gotowe zestawy rackowe
Szafy teletechniczne / multimedialne
Szafy rack / serwerowe studzienkowe
Serwery plików
Dyski twarde SSD / HDD
Akcesoria do dysków twardych
Karty pamięci SD i micro SD
Okablowanie strukturalne - sieci
Moduły SFP / mini GBIC / SFP+
Spawarki światłowodowe
Konwertery światłowodowe
Narzędzia i akcesoria
Przełącznice, szafy, rozdzielnice
Komponenty światłowodowe
Adaptery
Myszki do komputera
Kable komputerowe
Zasilacze / ładowarki do laptopów
Monitory przemysłowe
Projektory
Ekrany projekcyjne
Systemy montażowe
Komputery
Oprogramowanie
Matryce Video
Urządzenia sieciowe
Zasilacze UPS awaryjne
Szafy rack
Nośniki danych, serwery
Instalacje światłowodowe
Akcesoria komputerowe
Digital signage
Monitory LED do biura i domu
Narzędzia
Materiały eksploatacyjne
Przewody elektryczne, kable - akcesoria
Alkomaty i ustniki
Mierniki grubości lakieru
Przetwornice napięcia
Akumulatory 12V i 6V
Ładowarki do akumulatorów żelowych
Agregaty prądotwórze - generatory
Baterie AA / AAA Akumulatorki
Zasilanie awaryjne domu - zestawy
Drony z kamerą
Smartwatche sportowe
Lokalizatory GPS
Wentylatory
Promienniki podczerwieni
Oczyszczacze i Nawilżacze powietrza
Zestawy
Monitoring
Systemy alarmowe
Automatyka Domowa
TV i Multimedia
Sprzęt IT
Elektronika

Kable światłowodowe

  1. MIKRORURA DOZIEMNA 200m 12 / 8 mm PILOT

    Nr katalogowy: 20303

    Najważniejsze cechy:

    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    • 10 x 32,00 zł rat 0%

    319,99 zł

    access_time
    Kup teraz, a otrzymasz
    attach_money
    Rata tylko 32,00 zł
    build
    Zapewniamy montaż
    room
    Sprawdź dostępność w sklepach
  2. KABEL ŚWIATŁOWODOWY ZIEMNY DAC 2J - 100m

    Nr katalogowy: 8392K1

    Najważniejsze cechy:

    • Ilość włókien: 2
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Typ włókna: G.652D / 9/125
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    • 10 x 10,90 zł rat 0%

    109,00 zł

    access_time
    Kup teraz, a otrzymasz
    build
    Zapewniamy montaż
    room
    Sprawdź dostępność w sklepach
  3. MIKRORURA DOZIEMNA 200m 12 / 8 mm

    Nr katalogowy: 13155

    Najważniejsze cechy:

    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    • 10 x 32,00 zł rat 0%

    319,99 zł

    access_time
    Kup teraz, a otrzymasz
    attach_money
    Rata tylko 32,00 zł
    build
    Zapewniamy montaż
    room
    Sprawdź dostępność w sklepach
  4. KABEL ŚWIATŁOWODOWY ZIEMNY DAC 2J - 200m

    Nr katalogowy: 8392K2

    Najważniejsze cechy:

    • Ilość włókien: 2
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Typ włókna: G.652D / 9/125
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    • 10 x 21,90 zł rat 0%

    219,00 zł

    access_time
    Kup teraz, a otrzymasz
    attach_money
    Rata tylko 21,90 zł
    build
    Zapewniamy montaż
    room
    Sprawdź dostępność w sklepach
  5. KABEL ŚWIATŁOWODOWY ARAMID Z-XOTKtcdD 12J - 100m

    Nr katalogowy: 12415K1

    Najważniejsze cechy:

    • Ilość włókien: 12
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Typ włókna: G.657A1
    • Zastosowanie: Zewnętrzno-wewnętrzne / uniwersalne
    • Gwarancja 24 miesiące
    • 10 x 16,50 zł rat 0%

    165,00 zł

    access_time
    Kup teraz, a otrzymasz
    attach_money
    Rata tylko 16,50 zł
    build
    Zapewniamy montaż
    room
    Sprawdź dostępność w sklepach
  6. KABEL ŚWIATŁOWODOWY ZIEMNY DAC 12J - 100m

    Nr katalogowy: 8419K1

    Najważniejsze cechy:

    • Ilość włókien: 12
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Typ włókna: G.652D / 9/125
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    • 10 x 16,50 zł rat 0%

    165,00 zł

    access_time
    Kup teraz, a otrzymasz
    attach_money
    Rata tylko 16,50 zł
    build
    Zapewniamy montaż
    room
    Sprawdź dostępność w sklepach
  7. KABEL ŚWIATŁOWODOWY AirFlow S-QOTKSdD 4J - 200m

    Nr katalogowy: 12637K2

    Najważniejsze cechy:

    • Ilość włókien: 4
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Typ włókna: G.657A2
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    • 10 x 22,50 zł rat 0%

    225,00 zł

    access_time
    Kup teraz, a otrzymasz
    attach_money
    Rata tylko 22,50 zł
    build
    Zapewniamy montaż
    room
    Sprawdź dostępność w sklepach
  8. KABEL ŚWIATŁOWODOWY ARAMID Z-XOTKtcdD 12J - 200m

    Nr katalogowy: 12415K2

    Najważniejsze cechy:

    • Ilość włókien: 12
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Typ włókna: G.657A1
    • Zastosowanie: Zewnętrzno-wewnętrzne / uniwersalne
    • Gwarancja 24 miesiące
    • 10 x 39,90 zł rat 0%

    399,00 zł

    access_time
    Kup teraz, a otrzymasz
    attach_money
    Rata tylko 39,90 zł
    build
    Zapewniamy montaż
    room
    Sprawdź dostępność w sklepach
  9. KABEL ŚWIATŁOWODOWY ARAMID Z-XOTKtcdD 8J - 100m

    Nr katalogowy: 12418K1

    Najważniejsze cechy:

    • Ilość włókien: 8
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Typ włókna: G.657A1
    • Zastosowanie: Zewnętrzno-wewnętrzne / uniwersalne
    • Gwarancja 24 miesiące
    • 10 x 15,00 zł rat 0%

    149,99 zł

    access_time
    Kup teraz, a otrzymasz
    build
    Zapewniamy montaż
    room
    Sprawdź dostępność w sklepach
  10. KABEL ŚWIATŁOWODOWY ZIEMNY DAC 12J

    Nr katalogowy: 8419

    Najważniejsze cechy:

    • Ilość włókien: 12
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Typ włókna: G.652D / 9/125
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
    • Gwarancja 24 miesiące
    • 10 x 0,22 zł rat 0%
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.

    2,15 zł

    Produkt pod zamówienie telefoniczne
  11. KABEL ŚWIATŁOWODOWY AirFlow S-QOTKSdD SM 1x9/125 ITU-T G.657A2 800N SPAN 80M

    Nr katalogowy: 12632

    Najważniejsze cechy:

    • Ilość włókien: 1
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Typ włókna: G.657A2
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
    • Gwarancja 24 miesiące
    • 10 x 0,20 zł rat 0%

    1,99 zł

    access_time
    Kup teraz, a otrzymasz
    build
    Zapewniamy montaż
    room
    Sprawdź dostępność w sklepach
  12. KABEL ŚWIATŁOWODOWY FRP Z-XOTKtcd 8x50/125 OM1 1.2kN (SPAN 35m)

    Nr katalogowy: 18486

    Najważniejsze cechy:

    • Ilość włókien: 8
    • Rodzaj włókna: Wielomodowe
    • Typ włókna: MM OM2
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    • 10 x 0,43 zł rat 0%
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.

    4,25 zł

    Produkt pod zamówienie telefoniczne
  13. KABEL ŚWIATŁOWODOWY AirFlow S-QOTKSdD 4J - 100m

    Nr katalogowy: 12637K1

    Najważniejsze cechy:

    • Ilość włókien: 4
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Typ włókna: G.657A2
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    • 10 x 11,20 zł rat 0%

    112,00 zł

    access_time
    Kup teraz, a otrzymasz
    build
    Zapewniamy montaż
    room
    Sprawdź dostępność w sklepach
  14. KABEL ŚWIATŁOWODOWY FRP Z-XOTKtcdD SM 4x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

    Nr katalogowy: 12428

    Najważniejsze cechy:

    • Ilość włókien: 4
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Typ włókna: G.652D / 9/125
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
    • Gwarancja 24 miesiące
    • 10 x 0,15 zł rat 0%
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.

    1,45 zł

    Produkt pod zamówienie telefoniczne
  15. KABEL ŚWIATŁOWODOWY FLAT Z-XOTKtcdp SM 12x9/125 ITU-T G.652D 1.0kN

    Nr katalogowy: 12424

    Najważniejsze cechy:

    • Ilość włókien: 12
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Typ włókna: G.652D / 9/125
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
    • Gwarancja 24 miesiące
    • 10 x 0,21 zł rat 0%
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.

    2,12 zł

    Produkt pod zamówienie telefoniczne
  16. KABEL ŚWIATŁOWODOWY FLAT Z-XOTKtsdp SM 24x9/125 2T12F ITU-T G.652D 1.2kN

    Nr katalogowy: 12423

    Najważniejsze cechy:

    • Ilość włókien: 24
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Typ włókna: G.652D / 9/125
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
    • Gwarancja 24 miesiące
    • 10 x 0,36 zł rat 0%
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.

    3,59 zł

    Produkt pod zamówienie telefoniczne
  17. KABEL ŚWIATŁOWODOWY 8x9/125 uniwersalny jednotubowy, wzmocniony, śr. 6.5mm, 2000N - AR02 (SL-JH)

    Nr katalogowy: 16486

    Najważniejsze cechy:

    • Ilość włókien: 8
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Zastosowanie: Zewnętrzno-wewnętrzne / uniwersalne
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    • 10 x 0,40 zł rat 0%
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: 48h od zamówienia.

    3,99 zł

    access_time
    Kup teraz, a otrzymasz
    build
    Zapewniamy montaż
    room
    Sprawdź dostępność w sklepach
  18. KABEL ŚWIATŁOWODOWY ZIEMNY DAC 2J - 500m

    Nr katalogowy: 8392K5

    Najważniejsze cechy:

    • Ilość włókien: 2
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Typ włókna: G.652D / 9/125
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    • 10 x 54,50 zł rat 0%

    545,00 zł

    access_time
    Kup teraz, a otrzymasz
    attach_money
    Rata tylko 54,50 zł
    build
    Zapewniamy montaż
    room
    Sprawdź dostępność w sklepach
  19. KABEL ŚWIATŁOWODOWY ARAMID Z-XOTKtcdD 8J

    Nr katalogowy: 12418

    Najważniejsze cechy:

    • Ilość włókien: 8
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Typ włókna: G.652D / 9/125
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
    • Gwarancja 24 miesiące
    • 10 x 0,20 zł rat 0%
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.

    1,99 zł

    Produkt pod zamówienie telefoniczne
  20. KABEL ŚWIATŁOWODOWY AirFlow S-QOTKSdD SM 12x9/125 ITU-T G.657A2 800N SPAN 80M

    Nr katalogowy: 12640

    Najważniejsze cechy:

    • Ilość włókien: 12
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Typ włókna: G.657A2
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
    • Gwarancja 24 miesiące
    • 10 x 0,30 zł rat 0%
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.

    2,99 zł

    Produkt pod zamówienie telefoniczne