1. 12X Pigtail SC/UPC SM G652D 1.5M

    Oceń jako pierwszy
    Nr katalogowy: 18722

    Najważniejsze cechy:

    • Ilość włókien: 12
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Typ włókna: SM G.657A2
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)

    105,00 zł

    99,99 zł

    Oszczędzasz: 5,01 zł

Opis produktu
Specyfikacja
Recenzje
Pytania i odpowiedzi
Pliki do pobrania
Opis produktu
Specyfikacja
Recenzje
Pytania i odpowiedzi
Pliki do pobrania

12X Pigtail SC/UPC SM G657A2 2M

Najważniejsze cechy

Najważniejsze cechy

  • Typ światłowodu: jednomodowy
  • Typ złącza: SC/UPC
  • Typ włókna światłowodowego: G657A2
  • Długość: 2 m
  • Średnica: 0.9 mm
  • Zestaw 12 sztuk

Przeznaczenie

Niska tłumienność, wysoka reflaktancja Standardy polerowania: APC Kable LSOH Ceramiczna ferrula złączy Zgodność z normami ZN-O5 TP SA-044, ZN-96 TP SA-07,PN-EN 61754-18(U), PN-EN50377-9-1, PN-EN 50377-9-2 (U), IEC 61754.

Opis

Pigtaile światłowodowe to odcinki włókien światłowodowych zakończone z jednej strony złączem. Produkowane są standardowo na kablu wewnętrznym o średnicy 0.9mm lub 2.0mm. Służą do zakańczania włókien światłowodowych kabli liniowych w przełącznicach światłowodowych, gniazdach abonenckich oraz skrzynkach z polami komutacyjnymi. Tłumienność wtrąceniowa (IL):

  • Jednomodowe : 0,25 dB
  • Tłummienność odbiciowa (RL)
  • Jednomodowe : UPC ≥60dB

Opis

Informacje dodatkowe

Numer katalogowy 18722
Model brak danych
Producent OEM
Gwarancja 24 miesiące
Gwarancja dla firm 12 miesięcy
Link do strony producenta Nie
Zastosowanie Wewnętrzne
Ilość włókien 12
Rodzaj włókna Jednomodowe
Typ włókna SM G.657A2

Recenzje klientów

Opinia "12X Pigtail SC/UPC SM G652D 1.5M"

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Pytania i odpowiedzi

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Kliknij tutaj i zadaj nam je.

Dodaj nowe pytanie

Pliki do pobrania

 Karta katalogowa