produkty
doradztwo
usługi montażowe
ochrona
inspiracje
34 387 29 92

Transmisje na żywo - porady, rozwiązania

W dobie ogromnej dostępności internetu transmisje na żywo zyskały ogromną popularność.

Transmisje online z obrad instytucji państwowych, streamingi z wydarzeń kościelnych, czy nawet zdalne nauczanie przez internet to dzisiaj codzienność.


Usługa streamingu materiału video eksplodowała w Internecie już dawno ale to właśnie teraz w dobie globalnego zagrożenia wszyscy uświadomiliśmy sobie jak wiele korzyści ze sobą niesie i jak szerokie jest jej zastosowanie. Wydarzenia sportowe czy kulturalne od lat transmitowane są przez Internet, ale dotychczas większość z nas była tylko odbiorcami tych treści i nie koniecznie zastanawiała się w jaki sposób odbywa się sam proces streamingu. W dobie dzisiejszych technologii narzędzia do uruchomienia „Live’a” są ogólnodostępne dla każdego a prostota ich obsługi pozwoli nam bez problemu z nich skorzystać.

W czasie kwarantanny możemy zaobserwować wzmożoną ilość relacji na żywo w różnych formach- konferencji, nauczania online, wypowiedzi sportowców, artystów, osób znanych czy właścicieli firm. Kolejnym mocno rozwijającym się trendem są transmisje z kościołów, chodź w wielu z nich tego typu rozwiązania istnieją już od jakiegoś czasu do tej pory skierowane były do wszystkich tych, którzy z różnych względów nie mogli uczestniczyć w kościele we Mszy Świętej – chorych, podróżujących, przebywających w krajach bez kościołów. W momencie kiedy dokoła nas istnieje zagrożenie epidemiologiczne a wszelkiego rodzaju zgromadzenia wiążą się z dużym ryzykiem zachorowania rozwiązania streamingowe jest właśnie tym narzędziem którego możliwości powinniśmy wykorzystać.

Sprawdź nasze porady

Msza święta na żywo - jak uruchomić transmisję online?

W kwietniu w ofercie producenta systemów alarmowych SATEL, pojawi się innowacyjne rozwiązanie bezprzewodowych systemów Sygnalizacji Włamania i Napadu. Jest to system ABAX 2.

Zdalne lekcje przez internet - praktyczne porady dla nauczycieli

W kwietniu w ofercie producenta systemów alarmowych SATEL, pojawi się innowacyjne rozwiązanie bezprzewodowych systemów Sygnalizacji Włamania i Napadu. Jest to system ABAX 2.