1. SWITCH TP-LINK TL-SG2210P V1


    Najważniejsze cechy:

    • Rodzaj obudowy: Desktop
    • Porty FastEthernet: brak
    • Porty GigaEthernet: 8
    • Liczba portów POE: 8
    • Porty SFP: 2

Produkty podobne, zamienniki:

Opis produktu
Specyfikacja
Recenzje
Pytania i odpowiedzi
Pliki do pobrania
Opis produktu
Specyfikacja
Recenzje
Pytania i odpowiedzi
Pliki do pobrania

SWITCH TP-LINK
SG2210P 8 PORTÓW POE 2 x SFP

SWITCH TP-LINK 
SG2210P 8 PORTÓW POE 2 x SFP

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

  • 8 portów PoE, maksymalna moc całkowita podłączonych urządzeń do 53W, użyteczne funkcje zarządzania PoE
  • Gigabitowe porty zapewniają pełną prędkość transmisji danych
  • Rozbudowane funkcje zabezpieczające ruch sieciowy, w tym obsługa VLAN 802.1Q, Port Security oraz Storm control umożliwiają skuteczne zabezpieczenie sieci lokalnej.
  • Możliwość zoptymalizowania transmisji głosowych oraz wideo dzięki funkcjom QoS (L2/L3/L4) oraz IGMP snooping.
  • Zarządzanie z wiersza poleceń oraz poprzez przeglądarkę internetową, obsługa SNMP oraz RMON umożlwiają wygodne zarządzanie urządzeniem.
  • Innowacyjna, energooszczędna technologia umożliwia ograniczenie zużycia energii o do 50%

ZASTOSOWANIE PRODUKTU

Gigabitowy przełącznik Smart TL-SG2210P firmy TP-LINK wyposażony jest w 8 gigabitowych portów RJ45 mogących łącznie dostarczyć 53W mocy oraz w 2 sloty SFP. Urządzenie zapewnia dużą wydajność przesyłania danych, zaawansowane funkcje zabezpieczeń oraz QoS oraz rozbudowane funkcje zarządzania ruchem w warstwie drugiej.

Przełącznik TL-SG2210P jest ekonomicznym rozwiązaniem przeznaczonym dla małych i średnich firm. Posiada wiele użytecznych funkcji takich jak obsługa protokołu LACP, VLAN 802.1Q, list kontroli dostępu (ACL), QoS (Quality of Service) dla warstw 2 do 4, Storm control oraz IGMP snooping, w pełni wystarczających do zastosowania go w sieciach w małych i średnich firmach. Ponadto zarządzanie poprzez interfejs przeglądarki internetowej umożliwia łatwe i szybkie konfigurowania urządzenia, co sprawia że przełącznik ten jest idealnym rozwiązaniem dla twojej firmowej sieci.

ZASILANIE URZĄDZEŃ POPRZEZ POE ZGODNE ZE STANDARDAMI IEEE 802.3AF

Przełącznik TL-SG2210P posiada 8 portów PoE zgodnych ze standardem IEEE 802.af i jest w stanie zasilić urządzenia zgodne z tym standardem. Łączna moc urządzeń zasilanych przez przełącznik może wynosić 53W. Jest to wydajne i oszczędne rozwiązanie gdy chce się zasilić access pointy, kamery monitoringu, telefony IP lub inne urządzenia korzystające z technologii PoE, pozwalające jednocześnie na usunięcie dodatkowych kabli służących do zasilania urządzeń. Kompaktowy i wszechstronny TL-SG2210P jest idealnym rozwiązaniem do dostarczenia zasilania PoE w małych i średnich sieciach firmowych.

ZAAWANSOWANE FUNKCJE QOS

ZAAWANSOWANE FUNKCJE QOS

Aby umożliwić jednoczesne płynne transmisje danych, głosowe oraz wideo, przełącznik wyposażony jest w rozbudowane funkcje QoS. W celu zapewnienia płynności przesyłania danych administrator może ustalić priorytety transmisji danych w oparciu o priorytet portów, protokoły 802.1P oraz DSCP.

LICZNE FUNKCJE KONFIGURACYJNE WARSTWY DRUGIEJ

W celu zwiekszenia ilości możliwych zastosowań przełączniki TL-SG2210P wyposażone są w szereg funkcji zarządzania ruchem w warstwie drugiej, obejmujący obsługę VLAN 802.1Q, izolację portów, mirroring portów, STP/RSTP/MSTP, agregację portów oraz funkcję kontroli przepływu 802.3x. Dodatkowo wyposażony jest w liczne funkcje konserwacyjne, takie jak wykrywanie połączeń loop back, diagnostyka kabli oraz IGMP snooping. Funkcja IGMP snooping umożliwia inteligentne przesyłanie transmisji strumieniowych multicast tylko do określonych subskrybentów, a funkcje IGMP throttling oraz IGMP filtering skutecznie ograniczają dostęp do transmisji multicast dla niepowołanych użytkowników.

ROZBUDOWANE MOŻLIWOŚCI ZARZĄDZANIA URZĄDZENIEM

Przełącznik TL-SG2210P jest urządzeniem łatwym w użytkowaniu i zarządzaniu. Oferuje wiele przyjaznych dla użytkownika możliwosci zarzadzania, takich jak intuicyjny graficzny interfejs użytkownika (GUI) obsługiwany poprzez przeglądarkę internetową oraz interfejs wiersza poleceń (CLI). Obsługa protokołów SNMP (v1/2/3) oraz RMON umożliwiają urządzeniu wysyłanie komunikatów o nieprzewidzianych zdarzeniach oraz monitoring statusu urządzenia.

CECHY

Funkcje PoE

  • Zgodność ze standardem 802.3af
  • 8 portów PoE
  • Moc zasilania PoE: 53W

Funkcje konfiguracyjne warstwy drugiej

  • Statyczna agregacja portów/dynamiczna agregacja portów (LACP)
  • VLAN - jednoczesna obsluga 512 z 4096 dostępnych identyfikatorów
  • STP/RSTP/MSTP
  • IGMP snooping
  • LLDP(LLDP-MED)

Funkcje QoS (Quality of Service)

  • 4 kolejki priorytetowania
  • Obsługa protokołu IEEE 802.1P
  • Obsługa protokołu DSCP
  • Funkcja ograniczania prędkości transmisji

Rozbudowane funkcje zabezpieczające

  • Listy kontroli dostępu (L2~L4)
  • Obsługa funkcji Port security
  • Obsługa funkcji Storm control
  • Szyfrowanie SSH oraz SSL

Zarządzanie

  • Zarządzanie przez przeglądarkę internetową oraz wiersz poleceń (telnet)
  • SNMP v1/v2c/c3
  • RMON (grupy 1,2,3,9)

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

  • CECHY SPRZĘTOWE:
  • Standardy i protokoły: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
  • Porty: 8 portów RJ45 10/100/1000Mb/s (Auto negocjacja/Auto MDI/MDIX) 2 sloty SFP 1000Mb/s
  • Okablowanie sieciowe: 10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m) 100BASE-TX/1000Base-T: Kabel UTP kat. 5, 5e, lub wyższej (do 100m) 100BASE-FX: MMF, SMF 1000BASE-X: MMF, SMF
  • Porty PoE (RJ45): Zgodność ze standardem 802.3af 8 portów PoE Moc zasilania PoE: 53W
  • Bezwentylatorowy: Bezwentylatorowy
  • Wymiary (SxGxW): 209* 126* 26mm (8.2* 4.9* 1.0 cala)
  • Pobór prądu: 67.6W (z PoE) 8.5W (bez PoE)
  • Zasilanie: 100~240VAC, 50/60Hz
  • WYDAJNOŚĆ:
  • Przepustowość: 20Gb/s
  • Tablica adresów MAC: 8192
  • Bufor pakietów: 512KB
  • Szybkość przekierowań pakietów: 14.9Mp/s
  • Ramka Jumbo: 9216 Bajtów
  • FUNKCJE OPROGRAMOWNIA:
  • L2 Switching Features: IGMP Snooping V1/V2/V3 Agregacja portów - LACP (Do 6 grup agregacji obejmujących do 4 portów każda) STP/RSTP/MSTP Filtrowanie/ochrona BPDU Ochrona TC/Root Wykrywanie połączeń loopback Kontrola przepływu 802.3x LLDP(LLDP-MED)
  • Funkcja Quality of Service: Obsługa priorytetowania 802.1p CoS/DSCP Obsługa 4 kolejek priorytetowania Harmonogram kolejek: SP, WRR, SP+WRR Ograniczanie prędkości transferu w oparciu o port/przepływ danych VLAN Voice
  • Sieci VLAN: Obsługa protokołu IEEE802.1Q, do 512 grup VLAN oraz 4096 identyfikatorów VID
  • Listy kontroli dostępu: Filtrowanie pakietów oparte o źródłowe i docelowe adresy MAC (L2~L4) Adres MAC, adres IP, porty TCP/UDP, standard 802.1p, DSCP, VLAN ID. Harmonogram filtrowania
  • Bezpieczeństwo transmisji: SSH v1/v2 SSL v2/v3/TLSv1 Port Security Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
  • Zarządzanie: Interfejs przeglądarki internetowej GUI, interfejs linii poleceń CLI SNMP v1/v2c/v3, zgodne z publicznymi bibliotekami MIB i prywatnymi bibliotekami MIB TP-LINK RMON (grupy 1, 2, 3, 9) Monitorowanie CPU Port Mirroring Automatyczne ustawianie czasu: SNTP Aktualizacja firmware: poprzez przeglądarkę internetową oraz TFTP Diagnostyka: test VCT Logi systemu, publiczne biblioteki MIB
  • INNE:
  • Certyfikaty: CE, FCC, RoHS
  • Zawartość opakowania: TL-SG2210P Zasilacz Instrukcja instalacji Płyta CD Gumowe nóżki
  • Wymagania systemowe: Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ Windows 7, Windows 8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® lub Linux.
  • Środowisko pracy: Dopuszczalna temperatura pracy: 0oC~40oC (32oF~104oF);
  • Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40oC~70oC (-40oF~158oF)
  • Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
  • Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Informacje dodatkowe

Numer katalogowy 9498
Producent TP-LINK
Model SG2210P
Architektura switch Gigabit Ethernet
Porty GigaEthernet 8
Porty SFP 2
Obsługa PoE Tak
Liczba portów POE 8
Porty FastEthernet brak
Typ switcha Smart
Prędkość transmisji switch 14.9Mp/s
Chipset Atheros
Rodzaj obudowy Desktop
Wymiary przedmiotu 209x126x26mm
Port konsoli Nie
Gwarancja 60 miesięcy
Gwarancja dla firm 60 miesięcy
Link do strony producenta ODNOŚNIK

Recenzje klientów

Opinia "SWITCH TP-LINK TL-SG2210P V1"

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Pytania i odpowiedzi

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Kliknij tutaj i zadaj nam je.

Dodaj nowe pytanie

Pliki do pobrania

 Karta katalogowa