1. SWITCH TP-LINK TL-SL2218


    Najważniejsze cechy:

    • Rodzaj obudowy: Rack
    • Porty FastEthernet: 16
    • Porty GigaEthernet: 2
    • Liczba portów POE: brak
    • Porty SFP: 2
Opis produktu
Specyfikacja
Recenzje
Pytania i odpowiedzi
Pliki do pobrania
Opis produktu
Specyfikacja
Recenzje
Pytania i odpowiedzi
Pliki do pobrania

PRZEŁĄCZNIK SMART
TP-LINK SL2218
16 PORTÓW 2GB 10/100 MB/S

PRZEŁĄCZNIK SMART
TP-LINK SL2218
16 PORTÓW 2GB 10/100 MB/S

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

  • 16 portów RJ45 10/100 Mb/s, 2 porty RJ45 10/100/1000 Mb/s, 2 sloty combo SFP
  • Rozbudowane funkcje zabezpieczające ruch sieciowy, w tym obsługa VLAN 802.1Q, Port Security oraz Storm Control umożliwiają skuteczne zabezpieczenie sieci lokalnej
  • Możliwość zoptymalizowania transmisji głosowych oraz wideo dzięki funkcjom QoS (L2/L3/L4) oraz IGMP snooping
  • Zarządzanie poprzez przeglądarkę internetową, obsługa SNMP oraz RMON umożlwiają wygodne zarządzanie urządzeniem

ZASTOSOWANIE PRODUKTU

Przełącznik Smart TL-SL2218 firmy TP-LINK wyposażony jest w 16 portów RJ45 10/100 Mb/s, 2 porty RJ45 10/100/1000 Mb/s oraz 2 gigabitowe sloty combo SFP. Urządzenie zapewnia dużą wydajność przesyłania danych, zaawansowane funkcje zabezpieczeń oraz QoS oraz rozbudowane funkcje zarządzania ruchem w warstwie drugiej.

Przełącznik TL-SL2218 jest ekonomicznym rozwiązaniem przeznaczonym dla małych i średnich firm. Posiada użyteczne funkcje zabezpieczające. Funkcja Storm Control chroni przed występowaniem zjawiska burzy rozgłoszeniowej pakietów Broadcast, Multicast oraz Unicast. Funkcja QoS (Quality of Service) dla warstw 2 do 4 zapewnia rozszerzone możliwości optymalizowania transmisji danych. Ponadto możliwość łatwego zarządzania poprzez przeglądarkę internetową oraz obsługa protokołów SNMP i RMON umożliwia szybką konfigurację i ograniczenie przestojów. Przełącznik TL-SL2218 stanowi idealne rozwiązanie dla grup roboczych i działów poszukujących ekonomicznych, szybkich przełączników brzegowych.

LICZNE FUNKCJE KONFIGURACYJNE WARSTWY DRUGIEJ

W celu zwiekszenia ilości możliwych zastosowań przełączniki TL-SL2218 wyposażone są w szereg funkcji zarządzania ruchem w warstwie drugiej, obejmujący obsługę VLAN 802.1Q, izolację portów, mirroring portów, STP/RSTP/MSTP, agregację portów oraz funkcję kontroli przepływu 802.3x. Dodatkowo wyposażony jest w liczne funkcje konserwacyjne, takie jak wykrywanie połączeń loop back, diagnostyka kabli oraz IGMP snooping. Funkcja IGMP snooping umożliwia inteligentne przesyłanie transmisji strumieniowych multicast tylko do określonych subskrybentów, a funkcje IGMP throttling oraz IGMP filtering skutecznie ograniczają dostęp do transmisji multicast dla niepowołanych użytkowników.

ZARZĄDZANIE URZĄDZENIEM

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

  • CECHY SPRZĘTOWE:
  • Standardy i protokoły: IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z,IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,IEEE 802.1p
  • Porty: 16 porty RJ45 10/100 Mb/s (Autonegocjacja/Auto MDI/MDIX) 2 porty RJ45 10/100/1000 Mb/s (Autonegocjacja/Auto MDI/MDIX) 2 gigabitowe sloty combo SFP
  • Okablowanie sieciowe: 10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m) 100BASE-TX/1000Base-T: Kabel UTP kat. 5, 5e, lub wyższej (do 100m) 100BASE-FX:MMF,SMF 1000BASE-X: MMF, SMF
  • Bezwentylatorowy: Tak
  • Wymiary (SxGxW): 440*180*44 mm (17.3*7.1*1.7 cala)
  • Zasilanie: 100~240VAC, 50/60Hz
  • WYDAJNOŚĆ:
  • Przepustowość: 7.2Gb/s
  • Tablica adresów MAC: 8192
  • Bufor pakietów: 512kB
  • Szybkość przekierowań pakietów: 9.5Mpps
  • FUNKCJE OPROGRAMOWNIA:
  • Funkcja Quality of Service: Obsługa priorytetowania 802.1p CoS/DSCP Obsługa 4 kolejek priorytetowania Harmonogram kolejek: SP, WRR, SP+WRR Ograniczanie prędkości transferu w oparciu o port/przepływ danych
  • Cechy przełącznika warstwy 2: IGMP Snooping V1/V2/V3 Agregacja portów(Do 6 grup agregacji obejmujących do 4 portów każda) STP/RSTP/MSTP Filtrowanie/ochrona BPDU Ochrona TC/Root Wykrywanie połączeń loopback Kontrola przepływu 802.3x
  • Sieci VLAN: Jednoczesna obsługa do 512 VLAN z 4096 identyfikatorów VID
  • Listy kontroli dostępu: L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports
  • Bezpieczeństwo transmisji: Port Security Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
  • Zarządzanie: Interfejs przeglądarki internetowej (GUI), SNMP v1/v2c/v3, zgodne z publicznymi bibliotekami MIB i prywatnymi bibliotekami MIB TP-LINK RMON (grupy 1, 2, 3, 9) Monitorowanie CPU Port Mirroring Aktualizacja firmware: poprzez przeglądarkę internetową Diagnostyka: test VCT Logi systemu, publiczne biblioteki MIB
  • INNE:
  • Certyfikaty: CE, FCC, RoHS
  • Wymagania systemowe: Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ lub Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® lub Linux.
  • Środowisko pracy: Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉) Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Informacje dodatkowe

Numer katalogowy 7630
Producent TP-LINK_SMB
Model TL-SL2218
Architektura switch Gigabit Ethernet
Porty GigaEthernet 2
Porty SFP 2
Obsługa PoE brak danych
Liczba portów POE brak
Porty FastEthernet 16
Typ switcha Smart
Prędkość transmisji switch 9.5Mpps
Chipset Atheros
Rodzaj obudowy Rack
Wymiary przedmiotu 440x180x44 mm
Port konsoli Nie
Gwarancja 60 miesięcy
Gwarancja dla firm 60 miesięcy
Link do strony producenta ODNOŚNIK

Recenzje klientów

Opinia "SWITCH TP-LINK TL-SL2218"

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Pytania i odpowiedzi

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Kliknij tutaj i zadaj nam je.

Dodaj nowe pytanie

Pliki do pobrania

 Karta katalogowa