produkty
doradztwo
usługi montażowe
ochrona
inspiracje
34 387 29 92

Systemy automatyki bram, drzwi i okien

Systemy automatyki bram, drzwi i okien to elementy tzw. inteligentnego domu, które czynią nasze życie wygodniejszym, łatwiejszym, lepszym. Obecnie trudno wyobrazić sobie bez nich nowoczesny budynek, który polepsza jakość życia oraz pracy.

1. Automatyka bram – to obecnie jedna z wiodących dziedzin, jeśli chodzi o automatykę. Dzisiaj można nią sterować tradycyjnie (z pilota), lub poprzez aplikację na smartfona. Bramy dzielimy na:

  • bramy przesuwne – dla osób ceniących sobie szybkość działania
  • bramy uchylne – dla osób, które potrzebują rozwiązań kompaktowych
  • bramy garażowe – z systemami awaryjnego otwierania

Najnowsze rozwiązania zapewniają sprawne funkcjonowanie w szerokim zakresie temperatur oraz intuicyjną współpracę z systemami drzwi oraz okien. Szeroki wachlarz możliwości zapewnia konfigurację odpowiadającą nawet najbardziej wymagającemu klientowi.

2. Automatyka drzwi – dzieli się ona na systemy drzwi przesuwnych, przymykowych oraz karuzelowych. Każde z rozwiązań ma swoje zalety i wady, zależne od wymagań inwestora. Rozwiązania bardzo popularne w centrach handlowych oraz budynkach biurowych, które ułatwiają skuteczne zarządzanie temperaturą w budynku oraz dbanie o bezpieczeństwo pracowników i klientów.

3. Automatyka okien – dzisiejsze możliwości w tej dziedzinie są w zasadzie nieograniczone. Automatycznie, z poziomu smartfona, możecie państwo sterować nie tylko roletami, ale i uchylać okna. Najnowsze rozwiązania potwierdzają wykonanie danych operacji. Będąc na wakacjach możecie Państwo sprawdzić, czy wszystkie okna są zamknięte, otworzyć rolety, aby kwiaty dostały odrobinę słońca, czy otworzyć okna, aby przewietrzyć mieszkanie.

W połączeniu z innymi rozwiązaniami z zakresu inteligentnego domu oraz systemami alarmowymi, które są dostępne w naszej ofercie, jesteście Państwo w stanie uczynić swoje życie wygodniejszym. Życie, w którym zabraknie pytań: czy rolety i okna zostały zamknięte? A drzwi? A brama wjazdowa?

Wystarczy tylko jeden rzut oka na swój telefon.