W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie naszych klientów oraz pracowników podjęliśmy decyzję o ograniczeniu godzin pracy w naszych oddziałach i pomniejszeniu ich składów osobowych. Ogranicz ryzyko zachorowania na chorobę COVID-19, powodowaną przez koronawirusa, zachowując wszelkie niezbędne środki ostrożności. Prosimy o sprawdzenie aktualnych godzin pracy wybranego oddziału.

Usługi PPOŻ

Systemy sygnalizacji pożaru (SSP)
Specjalizujemy się w projektowaniu, montażu i serwisowaniu systemów sygnalizacji pożarowej. W ofercie posiadamy systemy sygnalizacji pożarowej czołowych producentów umożliwiające budowanie zarówno prostych jak również dużych systemów do ochrony ppoż. Bogata oferta urządzeń pozwala nam dopasować system do wymagań inwestora zarówno pod względem jakościowym jak i cenowym.

Systemy oddymiania (SOD)
Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie zabezpieczenia przeciwpożarowego poprzez systemy oddymiania. Zlecenia realizujemy począwszy od analizy potrzeb Klienta i określenia zakresu inwestycji, poprzez projekt techniczny, wykonanie zlecenia, dokumentację powykonawczą, instrukcję bezpieczeństwa przeciwpożarowego aż do niezbędnych odbiorów przez uprawnione organy i późniejszej konserwacji wszystkich instalacji i systemów.

Skontaktuj się z naszym specjalistą
Damian Wojtysek
numer telefonu: 504 904 542
adres e-mail: