Wsparcie techniczne i szkolenia

Pamiętając o tym, że sprawne działanie systemu zależy od poprawnej konfiguracji sprzętu, dla osób, które potrzebują pomocy związanej z konfiguracją przygotowaliśmy Bazę Wiedzy (FAQ), w której znajdują się najczęściej pojawiające się pytania naszych klientów, oraz rozwiązania poszczególnych zagadnień. Oferujemy również możliwość zakupu 30 minutowej porady technicznej dla klientów detalicznych bezpośrednio na naszym sklepie internetowym eltrox.pl. Zachęcamy do skorzystania z wsparcia naszego działu technicznego, który udzieli pomocy, pokieruje w konfiguracji i odpowie na Państwa pytania. Po dokonaniu zakupu nasi fachowcy skontaktują się w celu ustalenia dogodnego terminu pomocy.

Z myślą o poprawie relacji partnerskich oraz profesjonalnym rozwoju naszych obecnych i przyszłych instalatorów zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty szkoleń technicznych. Ich głównym celem jest usystematyzowanie dotychczasowej wiedzy, dostarczenie nowych umiejętności oraz poszerzenie kwalifikacji zawodowych.

Szkolenia prowadzone są przez pracowników posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz wysoki zasób wiedzy technicznej. Kursy składają się z dwóch części: teoretycznej oraz praktycznej. Pierwsza z nich przybiera formę wykładu popartego licznymi przykładami oraz prezentacją multimedialną. Każdy z uczestników otrzymuje odpowiednie materiały pomagające opanować przekazywaną wiedzę. Druga - część praktyczna, pozwala na zdobycie nowych umiejętności, poprzez empiryczne poznawanie urządzeń. Uczestnicy poznaną teorię wykorzystują w trakcie ćwiczeń praktycznych.

Szkolenia mogą odbywać się w formie indywidualnej bezpośrednio pomiędzy uczestnikiem a prowadzącym oraz grupowej, skierowanej do większej liczby uczestników.

Aktualne szkolenia - zapisy

Zapraszamy na szkolenie licencyjne z systemów automatyki bramowej marki NICE.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie firmy NICE: ul.Parzniewska 2A, Pruszków

Koszt szkolenia - 0zł!
Kup dwa dowolne zestawy Nice i zapisz się na bezpłatne szkolenie. W mailu wystarczy dopisać numer faktury zakupu.
Zapisy na szkolenie pod adresem e-mail: d.pikula@eltrox.pl (prosimy podać nazwę firmy, NIP oraz imię i nazwisko uczestnika)
Liczba miejsc: 10

Termin szkolenia:

 • 26-27.09.2019

Szkolenie obejmuje:

 • Udział w szkoleniu licencyjnym,
 • Wniosek licencyjny,
 • Materiały edukacyjne (Podręcznik Instalatora Nice oraz materiały szkoleniowe),
 • Obiad,
 • Płytę CD z najważniejszym informacjami serwisowymi,
 • Zestaw naszywek wymaganych w programie licencyjnym,
 • Zestaw naklejek na samochód wymaganych w programie licencyjnym.
 • Ubranie robocze dla instalatora.
 • Zakwaterowanie w pokoju 2 osobowym (z 26 -tego na 27-tego września)
 • Kolacja 1-szego dnia szkolenia

Agenda szkolenia