Wsparcie techniczne i szkolenia

Pamiętając o tym, że sprawne działanie systemu zależy od poprawnej konfiguracji sprzętu, dla osób, które potrzebują pomocy związanej z konfiguracją przygotowaliśmy Bazę Wiedzy (FAQ), w której znajdują się najczęściej pojawiające się pytania naszych klientów, oraz rozwiązania poszczególnych zagadnień. Oferujemy również możliwość zakupu 30 minutowej porady technicznej dla klientów detalicznych bezpośrednio na naszym sklepie internetowym eltrox.pl. Zachęcamy do skorzystania z wsparcia naszego działu technicznego, który udzieli pomocy, pokieruje w konfiguracji i odpowie na Państwa pytania. Po dokonaniu zakupu nasi fachowcy skontaktują się w celu ustalenia dogodnego terminu pomocy.

Z myślą o poprawie relacji partnerskich oraz profesjonalnym rozwoju naszych obecnych i przyszłych instalatorów zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty szkoleń technicznych. Ich głównym celem jest usystematyzowanie dotychczasowej wiedzy, dostarczenie nowych umiejętności oraz poszerzenie kwalifikacji zawodowych.

Szkolenia prowadzone są przez pracowników posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz wysoki zasób wiedzy technicznej. Kursy składają się z dwóch części: teoretycznej oraz praktycznej. Pierwsza z nich przybiera formę wykładu popartego licznymi przykładami oraz prezentacją multimedialną. Każdy z uczestników otrzymuje odpowiednie materiały pomagające opanować przekazywaną wiedzę. Druga - część praktyczna, pozwala na zdobycie nowych umiejętności, poprzez empiryczne poznawanie urządzeń. Uczestnicy poznaną teorię wykorzystują w trakcie ćwiczeń praktycznych.

Szkolenia mogą odbywać się w formie indywidualnej bezpośrednio pomiędzy uczestnikiem a prowadzącym oraz grupowej, skierowanej do większej liczby uczestników.

Aktualne szkolenia - zapisy

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie z systemów automatyki bramowej marki FAAC.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie firmy FAAC: ul. Kopijników 1, Warszawa

Zapisy na szkolenie pod adresem e-mail: d.pikula@eltrox.pl (prosimy podać nazwę firmy, NIP oraz imię i nazwisko uczestnika)

Termin szkolenia:

  • 10.12.2019 od godziny 10:00

Agenda szkolenia


WAIT! THERE IS MORE!

Chcesz wynieść swoją firmę na wyższy poziom? Otworzyć całkiem nowe ścieżki rozwoju i pozyskiwania projektów?
WAIT! THERE IS MORE! To szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

WAIT! THER IS MORE! To szkolenie skierowane jest dla instalatorów zainteresowanych rozpoczęciem współpracy i poznaniem unikalnych korzyści przy realizacji projektów z wykorzystaniem portfolio urządzeń DAHUA. Zajęcia panelowe wzbogacą Twoją wiedzę m.in. o tym, jak skutecznie pozyskiwać i realizować projekty, jak tworzyć wydajne struktury transmisji danych, implementować systemy sztucznej inteligencji oraz wykorzystać rozwiązania parkingowe i instalacje Digital Signage.

NAJBLIŻSZE SZKOLENIE:

  • GDAŃSK - 31.10.2019r. (w godzinach 9:00 – 15:00)

NIE ZWLEKAJ!
Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o kontakt z pracownikami oddziału Gdańsk.
- telefon: (58) 32 649 11
- e-mail: gdansk@eltrox.pl