Wsparcie techniczne i szkolenia

Pamiętając o tym, że sprawne działanie systemu zależy od poprawnej konfiguracji sprzętu, dla osób, które potrzebują pomocy związanej z konfiguracją przygotowaliśmy Bazę Wiedzy (FAQ), w której znajdują się najczęściej pojawiające się pytania naszych klientów, oraz rozwiązania poszczególnych zagadnień. Oferujemy również możliwość zakupu 30 minutowej porady technicznej dla klientów detalicznych bezpośrednio na naszym sklepie internetowym eltrox.pl. Zachęcamy do skorzystania z wsparcia naszego działu technicznego, który udzieli pomocy, pokieruje w konfiguracji i odpowie na Państwa pytania. Po dokonaniu zakupu nasi fachowcy skontaktują się w celu ustalenia dogodnego terminu pomocy.

Z myślą o poprawie relacji partnerskich oraz profesjonalnym rozwoju naszych obecnych i przyszłych instalatorów zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty szkoleń technicznych. Ich głównym celem jest usystematyzowanie dotychczasowej wiedzy, dostarczenie nowych umiejętności oraz poszerzenie kwalifikacji zawodowych.

Szkolenia prowadzone są przez pracowników posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz wysoki zasób wiedzy technicznej. Kursy składają się z dwóch części: teoretycznej oraz praktycznej. Pierwsza z nich przybiera formę wykładu popartego licznymi przykładami oraz prezentacją multimedialną. Każdy z uczestników otrzymuje odpowiednie materiały pomagające opanować przekazywaną wiedzę. Druga - część praktyczna, pozwala na zdobycie nowych umiejętności, poprzez empiryczne poznawanie urządzeń. Uczestnicy poznaną teorię wykorzystują w trakcie ćwiczeń praktycznych.

Szkolenia mogą odbywać się w formie indywidualnej bezpośrednio pomiędzy uczestnikiem a prowadzącym oraz grupowej, skierowanej do większej liczby uczestników.

Aktualne szkolenia - zapisy

Zapraszamy na szkolenie z zakresu systemu alarmowego Jablotron 100. Szkolenie to przeznaczone jest dla firm zajmujących się wykonaniem instalacji prądowych i niskoprądowych, które chcą poznać możliwości systemu JABLOTRON 100. W części praktycznej każdy z uczestników będzie miał do dyspozycji kompletny system do pracy On-Line. Wiedza zdobyta podczas tego szkolenia pozwoli opanować główne zagadnienia systemu oraz umożliwi wykonanie pierwszej instalacji.

Terminy szkoleń:

  • 14 Września - Częstochowa
  • 28 Września - Wrocław
  • 12 Października - Warszawa
  • 17 Października - Poznań
  • 26 Października - Katowice
  • 9 Listopada - Gdańsk
  • 16 listopada - Kraków

1. Regulamin szkolenia
2. Agenda szkolenia

Więcej informacji pod numerem 517 015 485. Zapisy na szkolenie można składać wypełniając poniższy formularz:


  • *na te dane zostanie wystawiona faktura VAT

  • *na te dane zostanie wystawiona faktura VAT

  • *osoby zapisywanej na szkolenie

Wraz z wprowadzeniem do oferty eltrox.pl produktów marki BFT chcielibyśmy zaoferować państwu szkolenie dotyczące sprzętu tejże marki. Szkolenie poza przedstawieniem technologii wykorzystywanych w automatach BFT, sposobu doboru automatów odpowiednio do bramy oferować będzie również blok praktyczny na w pełni wyposażonej sali szkoleniowej. Szkolenie to będzie zakończone testem a każdy uczestnik którego wynik testu będzie pozytywny otrzyma imienną kartę Autoryzowanego Partnera Bft.

Terminy szkoleń:

  • 12 Października - Zielonka koło Warszawy (brak miejsc)
  • 26 Października - Zielonka koło Warszawy

1. Regulamin szkolenia
2. Agenda szkolenia

Więcej informacji pod numerami telefonu 506 762 603, 517 015 485. Zapisy na szkolenie można składać wypełniając poniższy formularz:


  • *na te dane zostanie wystawiona faktura VAT

  • *na te dane zostanie wystawiona faktura VAT

  • *osoby zapisywanej na szkolenie

Zapraszamy na szkolenia instalatorskie z produktów marki Ropam.

Uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające szkolenie praktyczne oraz zostaną umieszczeni w bazie autoryzowanych firm instalacyjnych: www.ochronadladomu.pl

Dla kogo: szkolenia skierowane są do instalatorów, integratorów, doradców technicznych zainteresowanych poznaniem naszych systemów z unikalnymi funkcjami na rynku.

Cel: praktyczne poznanie centrali alarmowej i aplikacji sterowania automatyka domową, poszerzenie zakresu oferowanych funkcji w instalacjach, zwiększenie zysku z oferowanych instalacji dzięki oferowaniu rozwiązań głównie opierającym się o programowanie a nie nakłady sprzętowe, tworzenie unikalnych systemów, których przejęcie do serwisu przez konkurencję nie jest trywialne, oferowanie rozwiązań a nie tylko sprzętu i instalacji, oferowanie nowoczesnych i nowatorskich rozwiązań IoT ( IoT- Internet of Things, tłum. Internet Rzeczy). itd.

1. Terminy, agenda i regulamin szkolenia

Więcej informacji u kierowników w oddziałach:

  • Bydgoszcz / Grzegorz Ziółkowski tel : 504904558 /@ : g.ziolkowski@eltrox.pl
  • Kielce / Witold Michalski tel : 519840382 / @: w.michalski@eltrox.pl
  • Kraków / Jacek Kokoszka tel : 501945239 / @ : j.kokoszka@eltrox.pl
  • Olsztyn / Wojciech Truchel tel : 516277586 / @ : w.truchel@eltrox.pl
  • Poznań / Łukasz Mańkowski tel : 504904710 / @ : l.mankowski@eltrox.pl
  • Sosnowiec / Maciej Kawa tel : 501945219 / @ : m.kawa@eltrox.pl
  • Wrocław / Damian Chybiak tel : 516277612 / @: d.chybiak@eltrox.pl
  • Białystok / Krystian Dąbrowski tel : 501945253 / @: k.dabrowski@eltrox.pl
  • Gorzów Wlkp. /Marcin Mulke tel: 507433074 / @ : m.mulke@eltrox.pl
  • Lublin / Karol Góźdz tel : 514759256 / @ : k.gozdz@eltrox.pl
  • Opole / Paweł Smoleń tel : 501945246 / @ : p.smolen@eltrox.pl
  • Radom / Mariusz Ząbecki tel : 515066571 / @ : m.zabecki@eltrox.pl
  • Rybnik / Krzysztof Kuczera tel: 519840407 / @: k.kuczera@eltrox.pl
  • Szczecin / Paweł Tomkiewicz tel: 517015458 / @: p.tomkiewicz@eltrox.pl
  • Toruń / Krzysztof Szczechowski tel : 504904554 / @ : k.szczechowski@eltrox.pl
  • Warszawa Targówek / Michał Lewandowski tel : 517015441 / @ : m.lewandowski@eltrox.pl
  • Zielona Góra / Katarzyna Wilczewska tel : 519840366 / @ : k.wilczewska@eltrox.pl
  • Bielsko Biała / Grzegorz Kunas tel : 514759320 / @ : g.kunas@eltrox.pl
  • Częstochowa / Rafał Ściebura tel : 506762787 / @ : r.sciebura@eltrox.pl
  • Gdynia / Daniel Rajca tel : 572725405 / @ : d.rajca@eltrox.pl
  • Katowice / Łukasz Żak tel : 501257441 / @ : l.zak@eltrox.pl
  • Łódź / Kinga Musiał tel : 517015462 / @ : k.musial@eltrox.pl
  • Rzeszów / Justyna Jałowiec tel : 501923096 / @ : j.jalowiec@eltrox.pl
  • Warszawa Włochy / Monika Oknińska tel : 506601006 / @ : m.okninska@eltrox.pl.