Wsparcie techniczne i szkolenia

Pamiętając o tym, że sprawne działanie systemu zależy od poprawnej konfiguracji sprzętu, dla osób, które potrzebują pomocy związanej z konfiguracją przygotowaliśmy Bazę Wiedzy (FAQ), w której znajdują się najczęściej pojawiające się pytania naszych klientów, oraz rozwiązania poszczególnych zagadnień. Oferujemy również możliwość zakupu 30 minutowej porady technicznej dla klientów detalicznych bezpośrednio na naszym sklepie internetowym eltrox.pl. Zachęcamy do skorzystania z wsparcia naszego działu technicznego, który udzieli pomocy, pokieruje w konfiguracji i odpowie na Państwa pytania. Po dokonaniu zakupu nasi fachowcy skontaktują się w celu ustalenia dogodnego terminu pomocy.

Z myślą o poprawie relacji partnerskich oraz profesjonalnym rozwoju naszych obecnych i przyszłych instalatorów zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty szkoleń technicznych. Ich głównym celem jest usystematyzowanie dotychczasowej wiedzy, dostarczenie nowych umiejętności oraz poszerzenie kwalifikacji zawodowych.

Szkolenia prowadzone są przez pracowników posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz wysoki zasób wiedzy technicznej. Kursy składają się z dwóch części: teoretycznej oraz praktycznej. Pierwsza z nich przybiera formę wykładu popartego licznymi przykładami oraz prezentacją multimedialną. Każdy z uczestników otrzymuje odpowiednie materiały pomagające opanować przekazywaną wiedzę. Druga - część praktyczna, pozwala na zdobycie nowych umiejętności, poprzez empiryczne poznawanie urządzeń. Uczestnicy poznaną teorię wykorzystują w trakcie ćwiczeń praktycznych.

Szkolenia mogą odbywać się w formie indywidualnej bezpośrednio pomiędzy uczestnikiem a prowadzącym oraz grupowej, skierowanej do większej liczby uczestników.

Aktualne szkolenia - zapisy

Wraz z DEA Polska chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa na szkolenie licencyjne z automatyki bramowej DEA. Dwudniowe szkolenie odbędzie się w ośrodku MOLO w Osieku w dniach 28-29.09.2017r. Szkolenie jest bezpłatne. Ilość miejsc ograniczona,o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy na szkolenie można składać wypełniając poniższy formularz:


  • *na te dane zostanie wystawiona faktura VAT

  • *na te dane zostanie wystawiona faktura VAT

  • *osoby zapisywanej na szkolenie

Skontaktuj się z naszym specjalistą w celu uzyskania harmonogramu szkoleń, bądź przedstawienia propozycji tematów kolejnych.


Skontaktuj się z naszym specjalistą
Krzysztof Wieczorek
numer telefonu: 887 847 543
adres e-mail: