Wsparcie techniczne i szkolenia

Pamiętając o tym, że sprawne działanie systemu zależy od poprawnej konfiguracji sprzętu, dla osób, które potrzebują pomocy związanej z konfiguracją przygotowaliśmy Bazę Wiedzy (FAQ), w której znajdują się najczęściej pojawiające się pytania naszych klientów, oraz rozwiązania poszczególnych zagadnień. Oferujemy również możliwość zakupu 30 minutowej porady technicznej dla klientów detalicznych bezpośrednio na naszym sklepie internetowym eltrox.pl. Zachęcamy do skorzystania z wsparcia naszego działu technicznego, który udzieli pomocy, pokieruje w konfiguracji i odpowie na Państwa pytania. Po dokonaniu zakupu nasi fachowcy skontaktują się w celu ustalenia dogodnego terminu pomocy.

Z myślą o poprawie relacji partnerskich oraz profesjonalnym rozwoju naszych obecnych i przyszłych instalatorów zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty szkoleń technicznych. Ich głównym celem jest usystematyzowanie dotychczasowej wiedzy, dostarczenie nowych umiejętności oraz poszerzenie kwalifikacji zawodowych.

Szkolenia prowadzone są przez pracowników posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz wysoki zasób wiedzy technicznej. Kursy składają się z dwóch części: teoretycznej oraz praktycznej. Pierwsza z nich przybiera formę wykładu popartego licznymi przykładami oraz prezentacją multimedialną. Każdy z uczestników otrzymuje odpowiednie materiały pomagające opanować przekazywaną wiedzę. Druga - część praktyczna, pozwala na zdobycie nowych umiejętności, poprzez empiryczne poznawanie urządzeń. Uczestnicy poznaną teorię wykorzystują w trakcie ćwiczeń praktycznych.

Szkolenia mogą odbywać się w formie indywidualnej bezpośrednio pomiędzy uczestnikiem a prowadzącym oraz grupowej, skierowanej do większej liczby uczestników.

Aktualne szkolenia - zapisy

Wraz z firmą NICE Polska chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa na szkolenie licencyjne z automatyki bramowej NICE. Dwudniowe szkolenie odbędzie się w siedzibie NICE Polska w dniach 28-29.11.2017r. Opłata w wysokości 249zł pokrywa wszystkie koszty związane ze szkoleniem (nocleg w 2 osobowym pokoju, wyżywienie , koszty szkolenia oraz kolację 28.11.2017r.) Ilość miejsc ograniczona,o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.

Będąc licencjonowanym instalatorem NICE osoba upoważniona jest do wykonywania przeglądów, przedłużania gwarancji do 5 lat, korzystania z porad serwisu oraz uzyskania preferencyjnych warunków na naprawy oraz narzędzia niezbędne do automatyzacji bram wjazdowych.

DO POBRANIA:

Zapisy na szkolenie można składać wypełniając poniższy formularz:


 • *na te dane zostanie wystawiona faktura VAT

 • *na te dane zostanie wystawiona faktura VAT

 • *osoby zapisywanej na szkolenie

Zapraszamy na szkolenie instalatorskie z automatyki domowej FIBARO.

Koszt szkolenia: 50zł.

Do pobrania: Agenda szkolenia

Zapisy na szkolenie:

 • Lublin 16.11.17 - lublin@eltrox.pl tel. 514 759 256
 • Toruń 23.11.17 - torun@eltrox.pl tel. 56 645 94 24
 • Elbląg 24.11.17 - elblag@eltrox.pl tel. 556 203 466
 • Olsztyn 27.11.17 - olsztyn@eltrox.pl tel. 514 759 227
 • Zielona Góra 12.12.17 - zielonagora@eltrox.pl tel. 519 840 366

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na szkolenie techniczno-handlowe z zakresu systemów domofonowych i videodomofonowych firmy ACO.

Koszt szkolenia: 200zł, 50% tej kwoty zostanie zwrócona przy pierwszym zakupie przez instalatora.

Do pobrania: Agenda szkolenia

Ilość miejsc ograniczona, prosimy zgłosić chęć udziału w szkoleniu do kierowników oddziałów w danych lokalizacjach :

 • 14.11.2017 - Warszawa ( Hubert Augustin tel: 517015460 ; email : h.augustin@eltrox.pl )
 • 21.11.2017 - Kraków ( Jacek Kokoszka tel: 501945239 ; email: j.kokoszka@eltrox.pl )
 • 23.11.2017 - Częstochowa ( Rafał Ściebura tel: 506762787 ; email: r.sciebura@eltrox.pl )
 • 28.11.2017 - Wrocław ( Rafał Ściebura tel: 516277612 ; email: d.chybiak@eltrox.pl )
Oferujemy Państwu szkolenie z technologii światłowodowej mające na celu przygotować osoby uczestniczące do budowy sieci światłowodowych.

Zawarte informacje w szkoleniu teoretycznym pozwolą w sposób skuteczny poznać i omówić najważniejsze elementy sieci światłowodowych.

Szkolenie praktyczne przygotuje Państwa do budowy sieci od strony praktycznej ze zwróceniem szczególnej uwagi na sposoby łączenia światłowodów,prawidłowe układanie spawów oraz opomiarowanie trasy światłowodowej.

Każdy uczestik otrzyma imienny certyfikat poświadczający ukończenie szkolenia.

1. Regulamin szkolenia
2. Agenda szkolenia

Więcej informacji pod numerem 508 490 870. Zapisy na szkolenie można składać wypełniając poniższy formularz:
 • *na te dane zostanie wystawiona faktura VAT

 • *na te dane zostanie wystawiona faktura VAT

 • *osoby zapisywanej na szkolenie

Skontaktuj się z naszym specjalistą w celu uzyskania harmonogramu szkoleń, bądź przedstawienia propozycji tematów kolejnych.


Skontaktuj się z naszym specjalistą
Krzysztof Wieczorek
numer telefonu: 887 847 543
adres e-mail: