Wsparcie techniczne i szkolenia

Pamiętając o tym, że sprawne działanie systemu zależy od poprawnej konfiguracji sprzętu, dla osób, które potrzebują pomocy związanej z konfiguracją przygotowaliśmy Bazę Wiedzy (FAQ), w której znajdują się najczęściej pojawiające się pytania naszych klientów, oraz rozwiązania poszczególnych zagadnień. Oferujemy również możliwość zakupu 30 minutowej porady technicznej dla klientów detalicznych bezpośrednio na naszym sklepie internetowym eltrox.pl. Zachęcamy do skorzystania z wsparcia naszego działu technicznego, który udzieli pomocy, pokieruje w konfiguracji i odpowie na Państwa pytania. Po dokonaniu zakupu nasi fachowcy skontaktują się w celu ustalenia dogodnego terminu pomocy.

Z myślą o poprawie relacji partnerskich oraz profesjonalnym rozwoju naszych obecnych i przyszłych instalatorów zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty szkoleń technicznych. Ich głównym celem jest usystematyzowanie dotychczasowej wiedzy, dostarczenie nowych umiejętności oraz poszerzenie kwalifikacji zawodowych.

Szkolenia prowadzone są przez pracowników posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz wysoki zasób wiedzy technicznej. Kursy składają się z dwóch części: teoretycznej oraz praktycznej. Pierwsza z nich przybiera formę wykładu popartego licznymi przykładami oraz prezentacją multimedialną. Każdy z uczestników otrzymuje odpowiednie materiały pomagające opanować przekazywaną wiedzę. Druga - część praktyczna, pozwala na zdobycie nowych umiejętności, poprzez empiryczne poznawanie urządzeń. Uczestnicy poznaną teorię wykorzystują w trakcie ćwiczeń praktycznych.

Szkolenia mogą odbywać się w formie indywidualnej bezpośrednio pomiędzy uczestnikiem a prowadzącym oraz grupowej, skierowanej do większej liczby uczestników.

Aktualne szkolenia - zapisy

Zapraszamy na szkolenie przedłużające licencję z systemów automatyki bramowej marki NICE.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie firmy NICE: ul.Parzniewska 2A, Pruszków

Koszt szkolenia - 249 zł brutto.

Termin szkolenia:

 • 27.06.2019

Koszt szkolenia obejmuje

 • Udział w szkoleniu przedłużającym licencję
 • Materiały szkoleniowe
 • Obiad
 • T-shirt

1. Agenda szkolenia


 • *na te dane zostanie wystawiona faktura VAT

 • *na te dane zostanie wystawiona faktura VAT

 • *osoby zapisywanej na szkolenie

Zapraszamy na szkolenie z zakresu systemu alarmowego Jablotron 100. Szkolenie to przeznaczone jest dla firm zajmujących się wykonaniem instalacji prądowych i niskoprądowych, które chcą poznać możliwości systemu JABLOTRON 100. W części praktycznej każdy z uczestników będzie miał do dyspozycji kompletny system do pracy On-Line. Wiedza zdobyta podczas tego szkolenia pozwoli opanować główne zagadnienia systemu oraz umożliwi wykonanie pierwszej instalacji.

Terminy szkoleń:

 • 19.06.2019 - Białystok
 • 25.06.2019 - Radom
 • 28.06.2019 - Gorzów

1. Regulamin szkolenia
2. Agenda szkolenia
Zapisy na szkolenie można składać pod adresem: jablotron@eltrox.pl