Wsparcie techniczne i szkolenia

Pamiętając o tym, że sprawne działanie systemu zależy od poprawnej konfiguracji sprzętu, dla osób, które potrzebują pomocy związanej z konfiguracją przygotowaliśmy Bazę Wiedzy (FAQ), w której znajdują się najczęściej pojawiające się pytania naszych klientów, oraz rozwiązania poszczególnych zagadnień. Oferujemy również możliwość zakupu 30 minutowej porady technicznej dla klientów detalicznych bezpośrednio na naszym sklepie internetowym eltrox.pl. Zachęcamy do skorzystania z wsparcia naszego działu technicznego, który udzieli pomocy, pokieruje w konfiguracji i odpowie na Państwa pytania. Po dokonaniu zakupu nasi fachowcy skontaktują się w celu ustalenia dogodnego terminu pomocy.

Z myślą o poprawie relacji partnerskich oraz profesjonalnym rozwoju naszych obecnych i przyszłych instalatorów zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty szkoleń technicznych. Ich głównym celem jest usystematyzowanie dotychczasowej wiedzy, dostarczenie nowych umiejętności oraz poszerzenie kwalifikacji zawodowych.

Szkolenia prowadzone są przez pracowników posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz wysoki zasób wiedzy technicznej. Kursy składają się z dwóch części: teoretycznej oraz praktycznej. Pierwsza z nich przybiera formę wykładu popartego licznymi przykładami oraz prezentacją multimedialną. Każdy z uczestników otrzymuje odpowiednie materiały pomagające opanować przekazywaną wiedzę. Druga - część praktyczna, pozwala na zdobycie nowych umiejętności, poprzez empiryczne poznawanie urządzeń. Uczestnicy poznaną teorię wykorzystują w trakcie ćwiczeń praktycznych.

Szkolenia mogą odbywać się w formie indywidualnej bezpośrednio pomiędzy uczestnikiem a prowadzącym oraz grupowej, skierowanej do większej liczby uczestników.

Aktualne szkolenia - zapisy

W terminie 29-30 sierpnia oferujemy Państwu szkolenie z technologii światłowodowej mające na celu przygotować osoby uczestniczące do budowy sieci światłowodowych.

Zawarte informacje w szkoleniu teoretycznym pozwolą w sposób skuteczny poznać i omówić najważniejsze elementy sieci światłowodowych.

Szkolenie praktyczne przygotuje Państwa do budowy sieci od strony praktycznej ze zwróceniem szczególnej uwagi na sposoby łączenia światłowodów, prawidłowe układanie spawów oraz opomiarowanie trasy światłowodowej.

1. Regulamin szkolenia
2. Agenda szkolenia

Więcej informacji pod numerem 501 923 040. Zapisy na szkolenie można składać wypełniając poniższy formularz:
  • *na te dane zostanie wystawiona faktura VAT

  • *na te dane zostanie wystawiona faktura VAT

  • *osoby zapisywanej na szkolenie