Poznaj etapy procesu rekrutacyjnego

Etap 1 - Aplikacja na wybraną ofertę pracy

Nasze oferty pracy znajdziesz w zakładce kariera na stronie eltrox.pl (link https://www.eltrox.pl/kariera) oraz na portalu pracuj.pl (link). Jeżeli obecnie nie widzisz interesującego Cię stanowiska, a uważasz, że Twoje kompetencje mogą zasilić nasze zespoły wyślij swoje CV na adres e-mail: rekrutacja@eltrox.pl wpisując adres zamieszkania oraz stanowisko jakie Cię interesuje.

Etap 2 - Selekcja nadesłanych aplikacji

Na tym etapie, spośród nadesłanych do nas CV wybieramy te, które najpełniej spełniają wymagania określone w ofercie pracy.

Etap 3 - Kontakt telefoniczny z wybranymi kandydatami

Rozmowa telefoniczna, która wstępnie potwierdza oczekiwania obu stron. Jeśli Twoje oczekiwania są zbieżne z tym, co możemy zaproponować umawiamy się na rozmowę kwalifikacyjną.

Etap 4 - Wypełnienie testów

Następnie prosimy o wypełnienie testów. Wyniki usprawniają późniejszą rozmowę kwalifikacyjną i pozwalają na lepsze poznanie Kandydata. Testy zostają przesłane po rozmowie telefonicznej, następnie prosimy o wypełnienie ich w wyznaczonym terminie.

Etap 5 - Zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną – rozmowa telefoniczna

Następnie kontaktujemy się z Kandydatami telefonicznie, w celu zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną.

Etap 6 - Rozmowa kwalifikacyjna

Rozmowa z Kandydatem, która ma na celu zweryfikowanie oczekiwań obu stron oraz zweryfikowanie kompetencji wymaganych na stanowisku, na które Kandydat aplikował. Staramy się poznać Kandydata, ale również przedstawiamy swoje oczekiwania oraz wdrażamy Kandydata w strukturę i kulturę naszej organizacji.

Etap 7 - Decyzja o wyborze kandydata

Przedostatni etap, w którym zapada decyzja o wyborze Kandydata. Najczęściej kontaktujemy się telefonicznie. Kontaktujemy się ze wszystkimi Kandydatami, którzy brali udział w rozmowie. Mailowo przekazujemy informację zwrotną podsumowując wyniki testów oraz rozmowy.

Etap 8 - Zatrudnienie

Dopełnienie wszelkich formalności z wybranym Kandydatem, niezbędnych przed podjęciem pracy.

Jeśli poszukujesz ciekawej pracy oraz nowych wyzwań. Jesteś zainteresowany zaawansowanymi technologiami z dziedziny monitoringu i bezpieczeństwa. Chcesz rozwijać się w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dołącz do naszego zespołu!

Sprawdź aktualne ogłoszenia o pracę