bw_banner
bw_banner

Jaki wideodomofon do domu?

11 Sierpień 2020 Poradniki

Jaki wideodomofon do domu?

Wideodomofon (wideofon) to urządzenie, które pozwoli na ochronę naszej posesji przed nieproszonymi gośćmi. Dzięki kamerze zewnętrznej sprzężonej z zamontowanym w domu ekranem LCD, możemy obejrzeć naszego przybysza zanim zdecydujemy się go wpuścić. Instalacja nawet prostego wideodomofonu zapewnia wygodę i bezpieczeństwo.

Wideodomofony

Nasi specjaliści wybrali dwa modele renomowanej firmy VIDOS: M670B/S50A oraz M901-S/S6S. Systemy te sprawdzą się zarówno w domach, jak i w biurach oraz wszędzie tam, gdzie mamy potrzebę sprawdzić z kim rozmawiamy, zanim wpuścimy tę osobę na teren naszej posesji. Oba są wyposażone w 7-calowe ekrany panoramiczne TFT LCD, które zapewniają wysoką jakość obrazu. Panel zewnętrzny, wyjątkowo trwały, wykonany z utwardzonego stopu aluminium, wyposażony jest w kamerę o kącie widzenia aż 87 stopni. Dodatkowe podświetlenie sześcioma diodami LED IR wzmocni obraz z kamery w ciemności oraz w trudnych warunkach pogodowych. Zestawy obsługują po 2 stacje bramowe (2 stacje lub 1 stacja + kamera CCTV). Kolejnym udogodnieniem jest fakt, że zestaw VIDOS M901-S/S6S można rozszerzyć o dodatkowe monitory (M901 / M903). Monitor wideodomofonu VIDOS M901-S obsługuje również karty pamięci microSD, na których można zapisywać zdjęcia lub filmy z zewnętrznej kamery.

WIDEODOMOFON VIDOS M670B / S50A

1 537,50 zł

build
Montaż już od 500 zł
Cena jest orientacyjna. Prosimy o kontakt ze specjalistą w celu przedstawienia ostatecznej wyceny. Zadzwoń: 517 015 475
access_time
Kup teraz, a otrzymasz
attach_money
Rata tylko 153,75 zł
room
Sprawdź dostępność w sklepach

WIDEODOMOFON VIDOS M901-S/S6S

1 414,50 zł

build
Montaż już od 500 zł
Cena jest orientacyjna. Prosimy o kontakt ze specjalistą w celu przedstawienia ostatecznej wyceny. Zadzwoń: 517 015 475
access_time
Kup teraz, a otrzymasz
attach_money
Rata tylko 141,45 zł
room
Sprawdź dostępność w sklepach

Kompleksowe usługi montażowe

Poza szeroką ofertą, największą osiągalnością i dostępnością asortymentu, sieć sklepów Eltrox gwarantuje swoim klientom fachową usługę montażu, serwisu i jego konserwacji bez konieczności powierzania prac innym podmiotom w razie konieczności naprawy lub wymiany. Dzięki dobrze prosperującej współpracy z najlepszymi w branży instalatorami na terenie całej Polski, jesteśmy w stanie znacznie zminimalizować czas dotarcia do klienta.

500 zł *

Kompleksowe rozwiązania systemu wraz z montażem

Skorzystaj z naszej oferty usług montażowych, dzięki czemu nie będziesz musiał martwic się o instalację i konfigurację systemu. Na miejsce przyjedzie Autoryzowany Instalator Eltrox, który kompleksowo wykona usługę montażu.

Nasi specjaliści zagwarantują niezbędne wsparcie techniczne oraz skonfigurują zestaw.

Przy zakupie usługi montażowej otrzymujesz gwarancję 12 miesięcy na wykonaną usługę. Bierzemy pełną odpowiedzialność za jakość wykonanych prac.

Tak oceniają nas klienci w popularnych serwisach internetowych

Dokładamy wszelkich starań, aby zaspokoić wszystkie potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Ich opinia jest dla nas szczególnie istotna. Nieustannie pracujemy nad udoskonaleniem naszych procedur, aby spełnić najwyższe standardy obsługi klienta.

Nad poprawnym działaniem systemu będzie czuwał nasz dedykowany specjalista, który zapewni pomoc we wszystkich problemach dotycznących bieżącej obsługi. Dzięki wiedzy i dużemu doświadczeniu, postara się rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na każde z zadanych pytań.

Wojciech Truchel

tel: 514 759 227

e-mail: w.truchel@eltrox.pl