Zabezpiecz swój dom przed wakacjami z IMOU

W prosty sposób możesz zabezpieczyć swój dom na wakacje

Inteligentne kamery Wi-Fi marki Imou

Wiele osób czeka cały rok na lato i wymarzony urlop. Jednak w euforii nie można zapominać o bezpieczeństwie. Chodzi tu nie tylko o standardową ostrożność podczas wyjazdu czy ubezpieczenie podróżne. Konieczne jest również odpowiednie przygotowanie domu na nieobecność jego mieszkańców. Nawet kilkudniowy wyjazd może się okazać ryzykowny. Dzięki kamerom Wi-Fi Imou przez cały pobyt będziesz miał swój dom na oku.

MEGA HIT CENOWY!

KAMERA IP IMOU CRUISER CE IPC-S41FP

-20%

Cena przed promocją: 399,00 zł

Aktualna cena: 318,99 zł

Sprawdź

KAMERA IP IMOU BULLET 2C 4MP IPC-F42P-D

-28%

Cena przed promocją: 199,00 zł

Aktualna cena: 142,99 zł

Sprawdź

Kamery IMOU 4 MPX (2K)

Kamery IMOU nagrywające obraz z rozdzielczością 4 Mpx dedykujemy osobom oczekujących bardzo dużej szczegółowości obrazu. Wysoka rozdzielczość umożliwia rejestrację szczegółowych obrazów w ponadprzeciętnej jakości do czego zalicza się identyfikacja twarzy, tablic rejestracyjnych lub innych obiektów o niewielkich rozmiarach.

Kamery IMOU 2 MPX (Full HD)

Kamery IP IMOU o rozdzielczości 2 Mpx to doskonałe rozwiązanie dla wydajnego i szczegółowego systemu monitoringu. Rozdzielczość Full HD 1080P z jaką pracują kamery spisuje się idealnie do bezbłędnej identyfikacji w domu i biurze. Wyraźny obraz pomieszczeń, obiektów, pojazdów, osób. Wybierając kamerę IMOU o rozdzielczości 2 Mpx to gwarancja wyraźnej rejestracji obrazu o dowolnej porze dnia i nocy.

Promocja trwa od 24.06.2022 do 08.07.2022