KROK PO KROKU, STWÓRZ WŁASNY ZESTAW DO MONITORINGU

Zobacz jakie to proste. Stworzony przez nas konfigurator, pomoże Ci w wyborze kompatybilnych ze sobą elementów zestawu monitoringu. Ty decydujesz jakie kamery chcesz, w jakiej ilości i za jaką kwotę.

Konfigurator monitoringu

Zestaw monitoringu analogowego HD (CCTV)

Monitoring analogowy HD znajdzie swoje zastosowanie zarówno w małych obiektach jak również w zaawansowanych i rozbudowanych instalacjach dostosowanych do działalności takich jak: sklepy, biura, magazyny czy restauracje. Monitoring analogowy w technologii HD jest zalecany w przypadkach, gdy oczekujemy prostego w konfiguracji systemu zachowując jednocześnie wysoką jakość obrazu nawet do 5 MPX. Stwórz zestaw monitoringu analogowego HD ..lub wybierz gotowy zestaw

Zestaw monitoringu IP

Monitoring IP oferuje najwyższą jakość obrazu ze wszystkich używanych w monitoringu technologii. Urządzenia zastosowane w monitoringu IP są uniwersalne. Stanowią idealne rozwiązanie zarówno w domach, biurach, jak i na halach produkcyjnych. Wysoka rozdzielczość uzyskanego obrazu pozwala na zaobserwowanie najdrobniejszych szczegółów, takich jak np. numery na tablicach rejestracyjnych.
Stwórz zestaw monitoringu IP ..lub wybierz gotowy zestaw