Ogranicz ryzykoDrodzy Klienci,

w związku z obecną sytuacją, zachowujemy w naszych sklepach wszelkie możliwe środki ostrożności w celu ochrony zdrowia Państwa, jak i naszych pracowników. Odbiór zamówień w naszych salonach odbywa się w specjalnie do tego wyznaczonych strefach, które podlegają systematycznej dezynfekcji.

Aktualna sytuacja epidemiologiczna w kraju wymaga od nas nadzwyczajnych procedur działania, dlatego też bardzo prosimy o:

- pojedyncze wchodzenie do sklepu,
- dezynfekcję rąk w miejscach do tego wyznaczonych w sklepie,
- zachowanie odległości 2m od innych osób w Twoim otoczeniu.


W celu ograniczenia ryzyka zachorowania na COVID-19 poprzez bezpośredni fizyczny kontakt zachęcamy Państwa również do płatności kartą.

Jeżeli nie mają Państwo potrzeby wychodzenia z domu, zalecamy kontakt telefoniczny z naszym Biurem Obsługi Klienta, które, specjalnie dla Państwa, czynne jest przez 7 dni w tygodniu od 8:00 do 22:00 pod nr tel. 34 333 57 04.

Wierzymy, że nasze odpowiedzialne podejście, dzięki wprowadzeniu w życie wszelkich możliwych środków ostrożności, pozwoli przeciwdziałać rozwojowi pandemii oraz ograniczy ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa.Specjalnie dla Was nasze Biuro obsługi klienta czynne jest przez 7 dni w tygodniu od 8:00 do 22:00

Biuro obsługi klienta: 34 333 57 04

W celu ograniczenia ryzyka wynikającego z bezpośredniego fizycznego kontaktu i w trosce o bezpieczeństwo Państwa, kurierów dostarczających przesyłki oraz naszych pracowników, zachęcamy do korzystania z naszego sklepu internetowego. Sklep Eltrox.pl przez najbliższe 2 tygodnie udostępnia opcję całkowicie darmowej przesyłki do wybranego przez Was paczkomatu!

W tej wyjątkowej sytuacji wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo i zdrowie nasze oraz naszych najbliższych. Bądźmy odpowiedzialni, zachowując wszelkie środki ostrożności.