Jaki wideodomofon do domu?

Wideodomofon (wideofon) to urządzenie, które pozwoli na ochronę naszej posesji przed nieproszonymi gośćmi. Dzięki kamerze zewnętrznej sprzężonej z zamontowanym w domu ekranem LCD, możemy obejrzeć naszego przybysza zanim zdecydujemy się go wpuścić. Instalacja nawet prostego wideodomofonu zapewnia wygodę i bezpieczeństwo.

Wideodomofony

Nasi specjaliści wybrali dwa modele renomowanej firmy VIDOS: M670B/S50A oraz M901-S/S6S. Systemy te sprawdzą się zarówno w domach, jak i w biurach oraz wszędzie tam, gdzie mamy potrzebę sprawdzić z kim rozmawiamy, zanim wpuścimy tę osobę na teren naszej posesji. Oba są wyposażone w 7-calowe ekrany panoramiczne TFT LCD, które zapewniają wysoką jakość obrazu. Panel zewnętrzny, wyjątkowo trwały, wykonany z utwardzonego stopu aluminium, wyposażony jest w kamerę o kącie widzenia aż 87 stopni. Dodatkowe podświetlenie sześcioma diodami LED IR wzmocni obraz z kamery w ciemności oraz w trudnych warunkach pogodowych. Zestawy obsługują po 2 stacje bramowe (2 stacje lub 1 stacja + kamera CCTV). Kolejnym udogodnieniem jest fakt, że zestaw VIDOS M901-S/S6S można rozszerzyć o dodatkowe monitory (M901 / M903). Monitor wideodomofonu VIDOS M901-S obsługuje również karty pamięci microSD, na których można zapisywać zdjęcia lub filmy z zewnętrznej kamery.

Kompleksowe usługi montażowe

Poza szeroką ofertą, największą osiągalnością i dostępnością asortymentu, sieć sklepów Eltrox gwarantuje swoim klientom fachową usługę montażu, serwisu i jego konserwacji bez konieczności powierzania prac innym podmiotom w razie konieczności naprawy lub wymiany. Dzięki dobrze prosperującej współpracy z najlepszymi w branży instalatorami na terenie całej Polski, jesteśmy w stanie znacznie zminimalizować czas dotarcia do klienta.

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

34 387 29 92

Filtry
Kategorie
Loading...