Zestaw monitoringu z montażem

Szukasz kompleksowego rozwiązania, które zwiększy bezpieczeństwo Twojego domu lub firmy oraz podniesie poziom komfortu? Wybierz nasze usługi montażowe, które uwolnią Cię od trosk związanych z wyborem i instalacją sprzętu. Oferujemy nie tylko wysokiej jakości usługę, ale również gwarancję wykonania. Co więcej, decyduje się na zakup systemu monitoringu wraz z naszym profesjonalnym montażem, możesz skorzystać z atrakcyjnych oszczędności. Standardowa stawka podatku VAT dla samego sprzętu wynosi 23% ale w przypadku skorzystania z naszej oferty montażu, stawka VAT obniża się do zaledwie 8%. To nie tylko oszczędność finansowa, ale i pewność, że Twój system zostanie zainstalowany przez doświadczonych specjalistów.

Z eltrox tylko zyskujesz:

Eltrox to sieć 38 salonów w Polsce i największy tego typu sklep internetowy. Dzięki temu możemy oferować produkty w atrakcyjnych cenach. Możliwe, że codziennie jedna z naszych kamer dba o bezpieczeństwo Twoje lub kogoś bliskiego - sprzedaliśmy ich już ponad 1.000.000

Przez ostatnie 20 lat zdobyliśmy wiele nagród i wyróżnień np jesteśmy Diamentem Biznesu Forbsa, mamy ponad 17.000 pozytywnych opinii na allegro.

Ale dla nas najważniejszy jest Twoje zadowolenie. Dlatego możemy zaoferować Ci więcej niż inni. Naszą usługą kompleks zapewnia dobór najlepiej dopasowanego urządzenia do twoich potrzeb oraz fachowy montaż.

Imageblock

Jako jedyna firma gwarantujemy dedykowanego opiekuna firmy Eltrox aż do zakończenia montażu w cenie 0 zł

Wizyta specjalisty jeszcze przed zakupem i doradztwo u klienta do 30 km od najbliższego sklepu Eltrox

Filtry
Kategorie
Loading...
34 387 29 92