produkty
doradztwo
usługi montażowe
ochrona
inspiracje
34 387 29 92

Usługi montażowe

Poszukujesz gotowego systemu, który sprawi, że Twój dom lub firma staną się bezpieczniejsze i bardziej komfortowe?

Skorzystaj z naszej oferty usług montażowych, dzięki czemu nie będziesz musiał martwic się o dobór sprzętu i jego instalacje, a my dodatkowo zagwarantujemy jakość wykonanej usługi.


Usługi montażowe dopasowane do Twoich potrzeb

group

Bezpłatne doradztwo profesjonalisty

Nasi specjaliści bezpłatnie wybiorą sprzęt, który najlepiej będzie odpowiadał Twoim potrzebom oraz przygotują profesjonalną wycenę prac montażowych.

visibility

Wizja lokalna przed zakupem

Przed rozpoczęciem montażu przyjedzie do Ciebie instalator, z którym ustalisz szczegóły montażu, a w razie dodatkowych pytań rozwieje Twoje wątpliwości.

insert_invitation

Terminowość

Przed rozpoczęciem montażu kupionego sprzętu ustalamy odpowiadający Ci termin prac i pilnujemy czasu jego realizacji.

security

Gwarancja na montaż i sprzęt

Zakup produktów z usługą montażową daje Ci nie tylko gwarancje na sprzęt, ale też na prace instalacyjne. Bierzemy pełną odpowiedzialność za jakość wykonanych prac.


Jak skorzystać z usług montażowych w Eltrox?

1. Skontaktuj się lub odwiedź najbliższy sklep Eltrox, w którym handlowcy przedstawią wstępną propozycję odpowiadającą Twoim oczekiwaniom,

2. Umów się na wizję lokalnej podczas której specjalista doprecyzuje ofertę w oparciu o indywidualne wymagania każdego z miejsc instalacji,

3. Na podstawie wizji lokalnej handlowiec przygotuje dla Ciebie ostateczną wersję oferty, na podstawie której będziesz mógł podpisać umowę, która jest gwarantem wykonania instalacji na najwyższym poziomie,

4. Po podpisaniu umowy wyznaczymy odpowiadający Ci termin na instalację zakupionego sprzętu,

5. Po wykonanej usłudze poprosimy Cię o potwierdzenie jakości wykonanej usługi poprzez podpisanie tzw. protokołu odbioru, który będzie ostatnim etapem montażu.

W przypadku jakichkolwiek potrzeb i wątpliwości na każdym etapie instalacji będziesz miał możliwość kontaktu z dedykowanym handlowcem w Twoim sklepie Eltrox.

Prezentacja usług montażowych w sklepach Eltrox


Wypełnij formularz, a my przygotujemy dla Ciebie wycenę montażu


Chcesz dowiedzieć się więcej?

Potrzebujesz więcej informacji dotyczących naszych usług montażowych? Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość e-mail, a nasz specjalista udzieli Ci odpowiedzi na zadane pytania.

Skontaktuj się z Mateuszem

local_phone 517 015 475
mail_outline inwestycje@eltrox.pl