Monitoring Parkingu

System monitoringu parkingu

Dlaczego warto zakupić monitoring parkingu?

Zwiększająca się ilość pojazdów niesie za sobą odwieczny problem ze znalezieniem miejsca na parkingu. Zatłoczone parkingu stają się często scenerią drobnych stłuczek i wynikających z nich sporów związanych z odpowiedzialnością za ich skutki. Oprócz kłopotu z przestrzenią rośnie również liczba kradzieży w miejscach niestrzeżonych. Nasz system monitoringu parkingu pomaga w zabezpieczeniu i ochronie terenu parkingu.

 

Złodzieje pojazdów

Wielu złodziei postrzega parking jako swoistego rodzaju kopalnię złota. Setki parkujących samochodów, a w nich pozostawione torebki, radia samochodowe, nawigacje GPS czy bagaże – to łakomy kąsek dla rabusia. System monitoringu parkingu może skutecznie odstraszyć potencjalnego złodzieja przed włamaniem. Kamery w naszym asortymencie pomogą również w odnalezieniu sprawcy, który dopuści się kradzieży wózków, krzeseł, stolików itp. przedmiotów znajdujących się na terenie parkingu sklepu.

 

Zwiększone bezpieczeństwo publiczne dzięki monitoringu parkingu

Widok zainstalowanego na parkingu systemu kamer podnosi poczucie bezpieczeństwa u klientów odwiedzających sklep. Klient ze spokojem i ufnością może załatwiać swoje sprawy w sklepie, z korzyścią dla przedsiębiorstwa świadczącego usługę.

 

Identyfikacja pojazdów

Wiele sieci oferuje zakup tzw. „fast foodów” bez opuszczenia pojazdu. Istnieją kierowcy, którzy widząc nadarzającą się okazję próbują opuścić teren restauracji bez uiszczenia opłaty. Z analogicznymi problemami borykają się również stacje benzynowe. Monitoring parkingu skutecznie pomoże w udokumentowaniu próby wyłudzenia i kradzieży. Oferowane przez nas kamery pozwolą w późniejszej identyfikacji pojazdu obciążając sprawcę.

Filtry
Kategorie
Loading...
34 387 29 92