Monitoring sklepu, kamery do monitoringu sklepu i hurtowni

 

System monitoringu sklepu i hurtowni

Dlaczego warto zakupić monitoring sklepu?

Sklepy oraz hurtownie w szczególnym stopniu narażone są na kradzieże i włamania na teren obiektu. Poprawnie zainstalowany system monitoringu prewencyjnie odstraszy lub zniechęci osoby postronne do działań szkodliwych. Ponadto w przypadku włamania monitoring sklepu posłuży jako dowód i pomoże w identyfikacji sprawcy kradzieży.

 

Montując kamery przemysłowe w sklepie masz pewność, iż tylko autoryzowany pracownik lub osoby realizujące zaopatrzeniemają dostęp do pomieszczeń magazynu w ciągu dnia. Dodatkowo monitoring sklepu w strategicznych punktach, obejmujący obszar asortymentu, pozwoli na kontrole przedmiotów 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku.

 

Zwiększona produktywność pracowników dzięki monitoringu sklepu

Pracownicy powiększają swoją wydajność wiedząc, że praca którą wykonują jest pod stałym nadzorem. Dzięki monitoringowi sklepu istnieje możliwość kontroli sposobu obsługiwania klientów przez pracowników, oraz późniejsza weryfikacja mająca na celu ewentualne podniesienie standardów świadczenia usług.

Monitoring sklepu/hurtowni zmniejsza również ryzyko wyłudzeń odszkodowania za skutki niezaistniałych upadków lub poślizgnięć w miejscu pracy. Wszystkie przypadki są monitorowane i pomogą w ewentualnym podważeniu prawdziwości wypadku.

Filtry
Kategorie
Loading...