System monitoringu apteki

Dlaczego warto zakupić monitoring apteki?

Żadne inne przedsiębiorstwo detaliczne nie zasługuję bardziej na ochronę jak apteka. Szeroki asortyment lekarstw, w tym również preparatów psychoaktywnych, mogących stanowić pokusę dla osób uzależnionych, jak i ciągle rosnący popyt i obroty powodują, że monitorowanie asortymentu, pracowników oraz Klientów jest koniecznością.

 

Ochrona pracowników i klientów

Monitoring wewnątrz apteki obejmujący zbiór zapasów, jak i otoczenie może pomóc utrzymać bezpieczeństwo u klientów i pracowników. Kamery prewencyjnie mogą zniechęcić osoby niepowołane do podejmowania działań przestępczych oraz obiektywnie dokumentują wszelkie nielegalne działania.

Eltrox.pl – ponad 10 lat doświadczenia w monitoringu aptek

Na rynku dystrybucji sprzętu z branży telewizji przemysłowej, satelitarnej i systemów kontroli dostępu działamy już ponad 10 lat. Przez ten czas nabyliśmy doświadczenie niezbędne do poznania i zaspokajania związanych z bezpieczeństwem potrzeb klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Nasi doradcy udzielają wyczerpujących informacji na temat każdego urządzenia i jego konfiguracji oraz pomagają w doborze najlepszego sprzętu do konkretnych zastosowań. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą kamer do monitoringu aptek już dziś!

Filtry
Kategorie
Loading...