Eltrox - sklep elektroniczny

“Bo najważniejsze jest dla nasTwoje bezpieczeństwo.”

o-nas-o-eltrox

Firma Eltrox to lider w branży monitoringu i systemów zabezpieczeń obecny na rynku już ponad 20 lat. Właściciel spółki - Zbigniew Dąbrowski - w biznesie działa prężnie już od lat osiemdziesiątych. Znalezienie w tamtym czasie przyjaznego w montażu, w niewygórowanej cenie, ale przede wszystkim profesjonalnego monitoringu było niemal niemożliwe. Dlatego też w odpowiedzi na potrzeby rynku i klientów poszukujących niezawodnych systemów zabezpieczeń powstał E-commerce Partners (obecnie Eltrox) w Grudniu 2003 roku. Sklep elektroniczny z siedzibą w Częstochowie, bardzo szybko otworzył oddział w Krakowie i kolejnych miastach na terenie województwa śląskiego i ościennych.

Misją stało się zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom w przestrzeniach publicznych i prywatnych oraz udostępnienie szerokiego zakresu działań zmierzających do podwyższenia standardów zabezpieczeń w kraju.

Wraz z coraz większym rozwojem nowych technologii, oprócz sklepów elektronicznych rozlokowanych na terenie większości województw Eltrox otworzył również sklep online i udostępnił swoje produkty na większości platformach sprzedażowych. 

Główną gałęzią, z którą firma wyszła do klientów były:

Z biegiem czasu i rosnącymi potrzebami klientów, sklep poszerzył swoją ofertę o: elektronikę domową, użytkową i multimedia, w tym wideodomofony i kontrolę dostępu, sprzęt sieciowy oraz IT czy m.in. urządzenia produkujące i magazynujące energię. 

Chcąc zapewnić swoim klientom kompleksową obsługę Eltrox oferuje nie tylko zakup sprzętu, ale również profesjonalny montaż urządzeń oraz serwis. W 2011 roku na platformie YouTube powstał kanał eltroxTV, gdzie klienci mogą znaleźć szereg porad, omówienie najlepszych produktów aż po crash testy.

eltroxtv

W 2015 roku powstał hurtowy sklep elektroniczny - HURTON -, dedykowany klientom hurtowym oraz monterom. Dzięki takiej współpracy poszerzyliśmy grono firm instalacyjnych, z którymi wspólnie pracujemy przy różnych projektach. Również w tym czasie uruchomiliśmy platformę szkoleniową, aby zapewnić profesjonalne i bieżące uzupełnianie wiedzy oraz umiejętności dla naszych specjalistów z zakresu bezpieczeństwa, norm czy nowoczesnego sprzętu.

W 2019 roku Eltrox stał się sponsorem Włókniarz Częstochowa, zapewniając tym samym bezpieczeństwo klubu i stabilność działań. W tym samym roku firma przeniosła swoją siedzibę do budynku przy ulicy Warszawskiej 74.

siedziba-eltrox-czestochowa

W kwietniu 2020 firma, chcąc również edukować i wspierać szeroko pojęte działania związane z bezpieczeństwem, powołano do życia Fundację Eltrox Razem Bezpieczniej. Fundacja skupia się na współpracy z m.in. młodymi ludźmi czy szkołami, aby już od najmłodszych lat zwrócić uwagę na tę kwestię naszego życia. 

W styczniu 2022 roku ruszył kanał HurtonTV, również na platformie YouTube, skierowany do instalatorów monitoringu, systemów alarmowych i zabezpieczeń. Na kanale HurtonTV można znaleźć porady montażowe, konfiguracyjne, porady dotyczące właściwości i możliwości sprzętu. 

hurtontv

Obecnie firma zatrudnia ponad 300 pracowników w centrali i sklepach stacjonarnych na terenie całej Polski. Dostarczając sprzęt kilkudziesięciu największych producentów z całego świata, Eltrox stał się liderem branży monitoringu i zabezpieczeń. Od lipca 2023 roku spółka oficjalnie zmieniła nazwę z E-Commerce Partners na Eltrox. Stale poszerza swoją ofertę produktową i usługową, aby wszelkie rozwiązania były skrojone na miarę. 

Filtry
Kategorie
Loading...
34 387 29 92