produkty
doradztwo
usługi montażowe
ochrona
inspiracje
34 387 29 92

Monitoring domu i kamery do monitoringu domowego

System monitoringu domu

Dlaczego warto zakupić monitoring domu i kamery do monitoringu domowego?

Jeśli chcesz chronić swoją rodzinę i ukochanych, oraz obszar w którym mieszkasz, powinieneś jak najszybciej zaopatrzyć się profesjonalnym system kamer do monitoringu domowego. Największą zaletą naszych domowych systemów monitoringu jest niski, jednorazowy koszt zakupu – nie ma żadnych dodatkowych opłat miesięcznych/abonamentowych lub dokumentów do podpisania. Gwarantujemy niezawodny system monitoringu domu w przystępnej cenie, doradztwo przy zakupie oraz polecimy Ci zaprzyjaźnionych instalatorów z Twojej okolicy.

 

Zdobądź odpowiedni system obserwacyjny dla TWOJEGO Domu i Rodziny

Martwisz się wzrostem przestępczości w Twojej okolicy? Ochroń SWÓJ DOM przed intruzami, złodziejami oraz wszelkimi aktami wandalizmu z domowym systemem monitoringu. Nasze systemy zabezpieczeń są łatwe w instalacji i obsłudze, a sprzęt dostarczony do klienta posiada wszystkie niezbędne akcesoria do montażu.

 

Rzetelne, wysokiej jakości rozwiązania w kategorii monitoringu domu

Zanim zakupisz właściwy system nadzoru, dokładnie przeanalizuj parametry wszystkich komponentów, jakie posiada dane urządzenie. System monitoringu domu od eltrox zapewnia klientowi wysoką skuteczność działania i wytrzymałość.

Nasze kamery zapewnią obraz w rozdzielczości nawet do 1080p Full HD gwarantując szczegółowość uzyskanego obrazu, dzięki której nie tylko z łatwością dostrzeżesz osoby znajdujące się przed terenem posesji, ale będziesz mógł je również rozpoznać. W ofercie posiadamy rejestratory mające łatwe w obsłudze oprogramowanie, dzięki któremu możesz zarządzać systemem oraz odtworzyć zapisany obraz z zamontowanych kamer.

 

Personalizacja kamer do monitoringu dla TWOJEGO DOMU

Wszystkie z naszych systemów nadzoru mogą zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Każdy dom i okolica są różne, mogą więc potrzebować unikalnej kombinacji kamer dla osiągnięcia najlepszej skuteczności monitoringu domu. Dla właścicieli dużych posiadłości idealnym rozwiązaniem mogą okazać się kamery z wbudowanym systemem IR dalekiego zasięgu pozwalające na skuteczny monitoring zarówno w dzień, jak i w nocy.

 

Eltrox.pl – ponad 10 lat doświadczenia w monitoringu domu

Na rynku dystrybucji sprzętu z branży telewizji przemysłowej, satelitarnej i systemów kontroli dostępu działamy już ponad 10 lat. Przez ten czas nabyliśmy doświadczenie niezbędne do poznania i zaspokajania związanych z bezpieczeństwem potrzeb klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Nasi doradcy udzielają wyczerpujących informacji na temat każdego urządzenia i jego konfiguracji oraz pomagają w doborze najlepszego sprzętu do konkretnych zastosowań. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą kamer do monitoringu domowego już dziś!

 

 
 
4 KAMERY
 
4 KAMERY HD
 
4 KAMERY FULL HD
Rozdzielczość kamer
 
1200 TVL
 
1.3 MPX
 
2 MPX
Czas archiwizacji nagrania
 
14 DNI
 
8 DNI
 
3 DNI
Zasilanie PoE
 
NIE
 
NIE
 
TAK
Regulowany obiektyw
 
NIE
 
NIE
 
NIE
Zasięg widoczności w nocy
 
20 METRÓW
 
20 METRÓW
 
20 METRÓW
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SPRAWDŹ
 
SPRAWDŹ
 
SPRAWDŹ