Alcovisor - alkomaty elektroniczne

Alcovisor to producent elektronicznych alkomatów. Pozwalają one z bardzo dużą dokładnością określić czy badana osoba spożywała alkohol. Precyzja pomiaru alkomatów Alcovisor wynika z zastosowania w nich bardzo czułych elektrochemicznych platynowych sensorów, które pozwalają na podanie wyniku z dokładnością do trzech miejsc po przecinku. Ważną zaletą produktów Alcovisor jest również szybkie podanie wyniku – trwa do zaledwie kilka sekund – a także krótki czas przerwy między kolejnymi badaniami. Alkomaty Alcovisor sprawdzą się idealnie dla kierowców, którzy mają wątpliwości co do swojego stanu trzeźwości. Z powodzeniem mogą wykorzystywać je również pracodawcy w zakładach i firmach, w sytuacji, gdy podejrzewa się, że pracownik może być pod wpływem alkoholu.
Zobacz Opinie
Mariusz 31 marca 2018
Ocena produktu

Genialny alkomat! Ma pamięć pomiarów i rzadko trzeba kalibrować
ma też dwa tryby pomiaru - taki szybki jak policja (czy jest alkohol czy nie ma) i dokładny (badanie z ustnikiem ile jest alkoholu)
u nas na budowie można zbadać wielu pracowników pod rząd! Jak ktoś "wpadnie" to wtedy badany jest dokładnie z ustnikiem :D

Obejrzyj produkt
Jerzy 24 grudnia 2017
Ocena produktu

Alkomat dobrej jakości w przystępnej cenie, działa długo na jednym zestawie baterii, nie dekalibruje się szybko w porównaniu z innymi modelami, daje stabilny pomiar.

Obejrzyj produkt

  1. ALKOMAT ALCOVISOR MARK X+ CZERWONY

   2 recenzja(i)
   Nr katalogowy: 5611

   Najważniejsze cechy:

   • Sensor: Elektrochemiczny
   • Rozdzielczość wskazań: 0.001
   • Jednostki pomiarowe: ‰ (promile)
   • Wymiary przedmiotu: 150x70x35 mm
   • Gwarancja 24 miesiące

   827,00 zł

   787,79 zł

   Oszczędzasz: 39,21 zł

   access_time
   Kup teraz, a otrzymasz
   attach_money
   Rata tylko 78,78 zł
   room
   Sprawdź dostępność w sklepach

  1 produkt(ów)