1. PIGTAIL SM 9/125, SC/APC SM G657A 2M

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12402

    Najważniejsze cechy:

    • Gwarancja 24 miesiące

    11,99 zł

    7,50 zł

    Oszczędzasz: 4,49 zł

    access_time
    Kup teraz, a otrzymasz
    room
    Sprawdź dostępność w sklepach
  2. PIGTAIL SM 9/125, SC/UPC pokrycie 0,9mm, dł.3m

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12400

    Najważniejsze cechy:

    • Gwarancja 24 miesiące

    11,99 zł

    access_time
    Kup teraz, a otrzymasz
    room
    Sprawdź dostępność w sklepach
  3. PIGTAIL SM 9/125, SC/UPC SM G657A 1M

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12403

    Najważniejsze cechy:

    • Gwarancja 24 miesiące

    9,99 zł

    access_time
    Kup teraz, a otrzymasz
    room
    Sprawdź dostępność w sklepach
  4. PIGTAIL SM 9/125, SC/APC G657A2 1M

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12397

    Najważniejsze cechy:

    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.

    9,50 zł

    9,40 zł

    Oszczędzasz: 0,10 zł

    Produkt pod zamówienie telefoniczne
    room
    Sprawdź dostępność w sklepach
  5. PIGTAIL SM 9/125, SC/APC G657A2 1.5M

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12398

    Najważniejsze cechy:

    • Gwarancja 24 miesiące

    11,99 zł

    7,50 zł

    Oszczędzasz: 4,49 zł

    access_time
    Kup teraz, a otrzymasz
    room
    Sprawdź dostępność w sklepach

5 produkt(ów)