Xblitz - rejestratory jazdy, kamery do auta

Xblitz to polska marka, która dostarcza na rynek nowoczesne produkty elektroniki użytkowej. Wszystkie urządzenia powstają pod okiem specjalistów tak, aby zapewnić użytkownikom gwarancję jakości sprzętów. Wszystkie produkty firmy przechodzą specjalne testy oraz posiadają certyfikaty potwierdzające wysoką jakość. Marka kojarzona jest głównie z produkcją takich urządzeń jak m.in. rejestratory trasy, zestawy głośnomówiące, nianie elektroniczne, kamery czy zegarek Xblitz. Krakowskie przedsiębiorstwo w 2018 roku zostało docenione na rynku i otrzymało nagrodę Firmy Roku.

Rejestratory jazdy Xblitz

Rejestratory jazdy Xblitz to nowoczesne urządzenia, które charakteryzują się wielkimi możliwościami. Urządzenia te cechują się nienagannym, ostrym obrazem co przekłada się na doskonałą jakość obrazu. Firma posiada wiele modeli rejestratorów, które wyróżniają się wydajnością pracy – jednym z najpopularniejszych modeli jest Xblitz Classic opinie o nim są głównie pozytywne – wszystko dzięki dużej jakości. Rejestrator Xblitz zapewnia świetną widoczność wyświetlanego obrazu nawet przy dużym naświetleniu – wszystko to dzięki innowacyjnej funkcji WDR, która automatycznie reguluje wyświetlany obraz w momencie padania zbyt dużej ilości światła w obiektyw kamery. Urządzenia te pracują również w wysokich rozdzielczościach m.in. 1920x1080, dzięki czemu obraz nie traci ostrości nawet w przypadku dużego przybliżenia.

Kamera Xblitz – produkt z najwyższej półki

Firma Xblitz od kilku lat stale nabiera tempa – nie tylko samo przedsiębiorstwo zostało docenione. Zakład oferuje kamery, które posiadają liczne zaświadczenia potwierdzające ich wielkie możliwości. Przykładem jest kamera Xblitz P500 Professional, która w 2017 roku została nagrodzona certyfikatem QI Quality. Xblitz kamera jest chętnie wybieranym produktem – wszystko dzięki nowoczesnym funkcjom takim jak, np. możliwość jednoczesnego nagrywania z przodu i z tyłu, dzięki czemu żaden szczegół nie umknie uwadze oku obiektywu.

Rejestrator Xblitz w ofercie sklepu Eltrox

Sklep online Eltrox wspiera rzetelne firmy – dlatego też w ofercie znajdziesz rejestrator jazdy Xblitz, który zapewni Ci wydajne nagrywanie trasy. W asortymencie znajduje się m.in. kamera samochodowa Xblitz, która wyposażona jest w czytelny wyświetlacz LCD oraz obsługuje wysoką rozdzielczość obrazu, dzięki której każdy szczegół zostanie zarejestrowany na nagraniu. Kamera samochoda Xblitz z oferty sklepu jest połączeń kilku urządzeń w jednym – sprzęt w jednym czasie działa jako rejestrator, lusterko wsteczne oraz kamera cofania. Jest to nowoczesne rozwiązanie, które ułatwia manewry parkowania – kamera tylna podłączana jest do przedniej (w lusterku) za pomocą przewodu. Rejestrator Xblitz zasilany jest przez wpięcie kabla do przewodu żarówki wstecznej – dzięki temu każdorazowe wrzucenie biegu wstecznego aktywuje włączenie się tylnej kamery. Cena urządzeń Xblitz rośnie razem z ich funkcjami. Sklep Eltrox oferuje bardzo konkurencyjne ceny – nowoczesną kamerę można zakupić już za nieco ponad 100 zł. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą urządzeń Xblitz – postaw na jakość z nami.
Zobacz Opinie
esia 10 grudnia 2018
Ocena produktu

super rejestrator jazdy, nie dośc że dobrze nagrywa to kupując go zyskujemy az 3 urządzenia- rejestrator jazdy, lusterko wsteczne no i kamerke cofania. Bardzo przydatny

Obejrzyj produkt
bogdeusz 25 kwietnia 2018
Ocena produktu

Bardzo dobra kamera samochodowa, duży wyświetlacz, 4 krotny zoom, bardzo dobra jakośc nagrań. U mnie zamontowana tak, że włącza się wraz z rozruchem auta. Polecam

Obejrzyj produkt
alka 1 lutego 2018
Ocena produktu

bardzo dobra niania elektroniczna, długo trzyma bateria, ma duży zasięg także polecam

Obejrzyj produkt
wiesiekwasyl 31 stycznia 2018
Ocena produktu

Sprzęt dobrej jakości, cena adekwatna do oferowanych opcji. Jakość nagrań jest zadowalająca, przydaje się do monitorowania podwórka bez problemu. Warto ją kupić.

Obejrzyj produkt

    Niestety nie udało się znaleźć wyniku odpowiadającego Twojemu zapytaniu.

      - Sprawdź czy hasło zostało wpisane poprawnie
      - Wybierz mniej parametrów
      - Sprawdź inne kategorie

    Jeśli masz problem ze znalezieniem produktu odpowiadającego Twoim potrzebom skontaktuj się z naszymi specjalistami pod nr: 34 333 57 04 lub napisz na sklep@eltrox.pl