W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie naszych klientów oraz pracowników podjęliśmy decyzję o ograniczeniu godzin pracy w naszych oddziałach i pomniejszeniu ich składów osobowych. Ogranicz ryzyko zachorowania na chorobę COVID-19, powodowaną przez koronawirusa, zachowując wszelkie niezbędne środki ostrożności. Prosimy o sprawdzenie aktualnych godzin pracy wybranego oddziału.

Program partnerski

Wychodząc na wprost oczekiwaniom naszych Klientów a także chcąc systematycznie rozszerzać siatkę dystrybucji naszej oferty, stworzyliśmy program partnerski.

Program partnerski skierowany jest do firm prowadzących sprzedaż stacjonarną oraz osób, które myślą o otwarciu swojego punktu handlowego w najbliższym czasie. Brak jakichkolwiek opłat stałych pozwala dostosować naszą ofertę niezależnie od wielkości sklepu czy też miasta, w którym prowadzisz sprzedaż.


Zostań naszym partnerem, sprawdź korzyści!

group

Wsparcie w rozwoju i konsultacje
z własnym opiekunem handlowym

phonelink

Dostęp do nowoczesnej
platformy B2B


Chcesz dowiedzieć się więcej?

Potrzebujesz więcej informacji dotyczących naszego programu partnerskiego? Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość e-mail, a nasz specjalista udzieli Ci odpowiedzi na zadane pytania.

Skontaktuj się z Marcinem

local_phone 887 842 291
mail_outline m.herezniak@eltrox.pl