Jaka kamera na działkę, do domku letniskowego oraz garażu - dobór odpowiedniego monitoringu

15 Kwiecień 2020 Poradniki

Jaka kamera na działkę, do domku letniskowego oraz garażu - dobór odpowiedniego monitoringu

Właściciele ogródków działkowych coraz częściej skarżą się na kradzieże sprzętu z altan. Łupem złodziei padają również uprawiane warzywa i owoce. Policja przyjmuje zgłoszenia, ale rozkłada ręce. Jeżeli nie uda się złapać sprawcy na gorącym uczynku, późniejsze jego wykrycie staje się niemal niemożliwe. Zainstalowanie nawet najprostszego zabezpieczenia, w postaci kamery lub systemu alarmowego, skutecznie zniechęci włamywaczy. Przestępca wybierze miejsce, do którego będzie miał ułatwiony dostęp, często rezygnując z obiektów zabezpieczonych przez kamerę lub syrenę alarmową.

KAMERA IP IMOU LOOC IPC-C26EP-V2

290,00 zł

262,99 zł

Oszczędzasz: 27,01 zł

build
Montaż już od 300 zł
Cena jest orientacyjna. Prosimy o kontakt ze specjalistą w celu przedstawienia ostatecznej wyceny. Zadzwoń: 517 015 475
access_time
Kup teraz, a otrzymasz
attach_money
Rata tylko 26,30 zł
room
Sprawdź dostępność w sklepach

Jest to małe urządzenie, które nagrywa obraz w rozdzielczości FULL HD. Zapis odbywa się na karcie microSD lub w chmurze IMOU (korzystając z chmury Imou, zapewniasz sobie bezpieczeństwo nagrań, również w przypadku zniszczenia lub kradzieży kamery). Sprzęt posiada odporność na warunki atmosferyczne klasy IP65, co pozwala na umieszczenie kamery na zewnątrz budynku. Wbudowany reflektor LED oraz syrena 110dB odstraszą każdego intruza. Głośnik oraz mikrofon umożliwią komunikację dwustronną. Dostępny jest również zdalny podgląd obrazu z kamery na ekranie tabletu lub smartfona. Największą zaletą IMOU LOOC IPC-C26E-IMOU jest łatwość jej instalacji, konfiguracji i późniejszej obsługi. Zestaw, oprócz kamery, obejmuje wszystkie niezbędne akcesoria do samodzielnego montażu.

Brak Internetu? - Teraz to już nie problem

Proponowany zestaw umożliwia podgląd obrazu na żywo. Warunkiem poprawnego działania monitoringu jest dostęp do Internetu. Nasi specjaliści polecają zakup prostego routera, wyposażonego w gniazdo SIM (karta telefoniczna identyczna jak w smartfonie), który zapewni dostęp do Internetu LTE. Router podłączamy do prądu i udostępniamy Internet WI FI z karty SIM. Teraz już możemy podłączyć kamerę i cieszyć się możliwością podglądu z dowolnego miejsca.

ROUTER TP-LINK MR6400 4G LTE

339,99 zł

build
Montaż już od 150 zł
Cena jest orientacyjna. Prosimy o kontakt ze specjalistą w celu przedstawienia ostatecznej wyceny. Zadzwoń: 517 015 475
access_time
Kup teraz, a otrzymasz
attach_money
Rata tylko 34,00 zł
room
Sprawdź dostępność w sklepach

Kompleksowe usługi montażowe

Poza szeroką ofertą i dostępnością asortymentu, sieć sklepów Eltrox, gwarantuje swoim klientom fachową usługę montażu, serwisu i jego konserwacji. Dzięki dobrze prosperującej współpracy z najlepszymi w branży instalatorami na terenie całej Polski, jesteśmy w stanie znacznie zminimalizować czas dotarcia do klienta.

od 300 zł*

Kompleksowe rozwiązania systemu wraz z montażem

Skorzystaj z naszej oferty usług montażowych, dzięki czemu nie będziesz musiał martwic się o instalację i konfigurację systemu. Na miejsce przyjedzie Autoryzowany Instalator Eltrox, który kompleksowo wykona usługę montażu.

Nasi specjaliści zagwarantują niezbędne wsparcie techniczne oraz skonfigurują zestaw.

Przy zakupie usługi montażowej otrzymujesz gwarancję 12 miesięcy na wykonaną usługę. Bierzemy pełną odpowiedzialność za jakość wykonanych prac.

Tak oceniają nas klienci w popularnych serwisach internetowych

Dokładamy wszelkich starań, aby zaspokoić wszystkie potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Ich opinia jest dla nas szczególnie istotna. Nieustannie pracujemy nad udoskonaleniem naszych procedur, aby spełnić najwyższe standardy obsługi klienta.

Nad poprawnym działaniem systemu będzie czuwał nasz dedykowany specjalista, który zapewni pomoc we wszystkich problemach dotycznących bieżącej obsługi. Dzięki wiedzy i dużemu doświadczeniu, postara się rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na każde z zadanych pytań.

Mateusz Serwotka

tel: 514 759 367

e-mail: m.serwotka@eltrox.pl