Ranking wideodomofonów

14 Październik 2020 Ranking

Ranking wideodomofonów

Wideodomofon umożliwia kontrolę osób wchodzących na naszą posesję. Dzięki kamerze możemy sprawdzić z kim rozmawiamy, zanim zdecydujemy się otworzyć furtkę. Wideodomofony to nie tylko bezpieczeństwo ale i wygoda. W naszym rankingu podpowiadamy jak wybrać odpowiednie urządzenie, oraz proponujemy najlepsze, naszym zdaniem, rozwiązania.

Spis treści

  1. Wideodomofon VIDOS DUO M1021W / S1101A
  2. Wideodomofon VIDOS M670B/S20D
  3. Wideodomofon Hikvision DS-KIS702
  4. Wideodomofon ORNO CERES 7 OR-VID-ME-1056/W
  5. Wideodomofon EURA VDP-10A3 JUPITER BIAŁY 7

Wideodomofon

Wideodomofon to urządzenie, które składa się z panelu zewnętrznego z kamerą oraz z wyświetlacza. Pozwala przyjrzeć się dokładnie osobie, która stoi za furtką, zanim wpuścimy ją na teren naszej posesji. Obecnie jest to podstawowe wyposażenia każdego domu, które zapewnia wygodę oraz bezpieczeństwo. Panel zewnętrzny jest zwykle instalowany na słupku ogrodzeniowym na wysokości około 1,6 m, aby widzieć twarz naszego gościa. Dzięki szerokokątnej kamerze, podświetlanej diodami podczerwonymi, możliwa jest obserwacja otoczenia zarówno w dzień jak i w nocy. Panel wewnętrzny obok wyświetlacza LCD posiada wbudowany głośnik oraz mikrofon lub słuchawkę do komunikacji. Bardziej zaawansowane modele oferują szereg dodatkowych funkcjonalności np: możliwość podłączenia kamer lub rejestrowanie obrazu na kartach SD.

Przewodowe i bezprzewodowe

W naszej ofercie znajdują sie zarówno wideodomofony przewodowe jak i bezprzewodowe IP. Jeśli szukamy pewnego i bezawaryjnego rozwiązania lepiej wybrać urządzenie przewodowe. Wiąże się to niestety z koniecznością poprowadzenia kabli. W przypadku gdy dom jest oddalony od ogrodzenia lub jeśli właśnie wykończyliśmy podjazd i nie mamy możliwości poprowadzenia instalacji, pozostaje montaż wideodomofonu bezprzewodowego. Bezprzewodowe wideodomofony IP są podłączane do sieci komputerowej i dzięki temu oferują szereg dodatkowych możliwości jak np: zarządzanie za pomocą smartfona. Producent dostarcza specjalną aplikację za pomocą której możemy obserwować co dzieje się na zewnątrz, nagrywać obraz, rozmawiać z gościem lub sterować furtką. Dużą zaletą wideodomofonów IP jest to, że możemy rozmawiać z przybyszem wcale nie będąc w domu. Z wideodomofonem IP możemy się połączyć z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu.

Polecane wideodomofony

1.Wideodomofon VIDOS DUO M1021W / S1101A

1 851,97 zł

build
Montaż już od 500 zł
Cena jest orientacyjna. Prosimy o kontakt ze specjalistą w celu przedstawienia ostatecznej wyceny. Zadzwoń: 517 015 475
access_time
Kup teraz, a otrzymasz
attach_money
Rata tylko 185,20 zł
room
Sprawdź dostępność w sklepach

Pierwszy zestaw renomowanej marki Vidos składa się z 7 calowego kolorowego panelu LCD o rozdzielczości 800 x 480 px, stacji bramowej oraz zasilacza. Monitor wideodomofonu umożliwia obsługę do 4 stacji bramowych oraz sterowanie 2 przekaźnikami (np. furtką i bramą). Panel wewnętrzny pozwala na zapis do 118 zdjęć we wbudowanej pamięci, którą można rozszerzyć kartą SD (do max.32 GB). Trwała stacja bramowa, odporna na warunki atmosferyczne oraz na akty wandalizmu jest przystosowana do montażu natynkowego. Kamera 600 TVL o kącie widzenia 105 stopni, zapewnia doskonały obraz, nawet w warunkach pogorszonej widoczności. Urządzenie odznacza się doskonałą jakością wykonania i funkcjami zarezerwowanymi dotychczas dla produktów najwyższych serii. Można go rozbudować o dodatkowe moduły, które pozwalają na dzwonienie na telefon stacjonarny lub komórkowy, obsługę 4 stacji bramowych, podgląd z dodatkowych kamer CCTV oraz sterowanie oświetleniem.

2.Wideodomofon VIDOS M670B/S20DA

1 512,90 zł

build
Montaż już od 500 zł
Cena jest orientacyjna. Prosimy o kontakt ze specjalistą w celu przedstawienia ostatecznej wyceny. Zadzwoń: 517 015 475
access_time
Kup teraz, a otrzymasz
attach_money
Rata tylko 151,29 zł
room
Sprawdź dostępność w sklepach

Kolejny zestaw marki Vidos składa się z panelu zewnętrznego z wbudowanym zamkiem szyfrowym oraz z 7 calowego kolorowego monitora LCD. Panel zewnętrzny, do montażu podtynkowego, wykonany ze szczotkowanego aluminium i tworzywa ABS jest wyjątkowo trwały i umożlwia obsługę tagów zbliżeniowych. Kamera 800 TVL z doświetleniem podczerwienią o kącie widzenia 110 stopni zapewnia dobry obraz, również w nocy. System można rozbudować o dodatkowe 3 monitory lub unifony.

3.Wideodomofon Hikvision DS-KIS702

2 162,99 zł

build
Montaż już od 500 zł
Cena jest orientacyjna. Prosimy o kontakt ze specjalistą w celu przedstawienia ostatecznej wyceny. Zadzwoń: 517 015 475
access_time
Kup teraz, a otrzymasz
attach_money
Rata tylko 216,30 zł
room
Sprawdź dostępność w sklepach

Wideodomofon marki Hikvision DS-KIS702, to urządzenie o dużych możliwościach, które może pracować zarówno przewodowo jak i bezprzewodowo. Panel wewnętrzny składa się z 7 calowego, dotykowego ekranu TFT LCD o rozdzielczości 1024 x 600 px, który potrafi współpracować aż z 16 kamerami IP (kompatybilny z ONVIF). Stacja wewnętrzna wykorzystuje procesor 1 GHz, 128 MB pamięci oraz system operacyjny Embedded Linux. Całością można zarządzać z poziomu aplikacji HikConnect. Wideodomofon, dzięki interfejsowi Wi-Fi 802.11b/g/n można podłączyć do Internetu i sterować nim zdalnie. Stacja bramowa to trwała i odporna na warunki zewnętrzne jednostka, wyposażona w kamerę 2MPX wraz z podświetleniem podczerwonym, które zapewnia dobry obraz również w nocy. Kąt widzenia kamery 180 stopni w poziomie i 96 stopni w pionie. Wideodomofon Hikvision DS-KIS702 oferuje duże możliwości konfiguracji oraz rozbudowy.

4.Wideodomofon ORNO CERES 7 OR-VID-ME-1056/W

1 151,53 zł

806,99 zł

Oszczędzasz: 344,54 zł

build
Montaż już od 500 zł
Cena jest orientacyjna. Prosimy o kontakt ze specjalistą w celu przedstawienia ostatecznej wyceny. Zadzwoń: 517 015 475
access_time
Kup teraz, a otrzymasz
attach_money
Rata tylko 80,70 zł
room
Sprawdź dostępność w sklepach

Zestaw wideodomofonowy ORNO CERES 7" OR-VID-ME-1056/W, składa się z płaskiego 7 calowego kolorowego monitora bezsłuchawkowego LCD oraz z trwałego panelu zewnętrznego. Monitor wyświetla obraz o rozdzielczości 800 x 480 px, sterowanie odbywa się za pomocą podświetlanych przycisków dotykowych. Panel zewnętrzny montowany natynkowo, wyposażony jest w klawiaturę numeryczną, która umożliwia otwieranie furtki przy pomocy kodu. Kamera zainstalowana w panelu zewnętrznym 700 TVL, dzięki podświetleniu podczerwonemu zapewnia dobry obraz nawet w nocy. Istotną zaletą Wideodomofonu ORNO CERES 7" OR-VID-ME-1056/W jest prostota i niezawodność.

5.Wideodomofon EURA VDP-10A3 JUPITER BIAŁY 7

1 369,00 zł

859,99 zł

Oszczędzasz: 509,01 zł

build
Montaż już od 500 zł
Cena jest orientacyjna. Prosimy o kontakt ze specjalistą w celu przedstawienia ostatecznej wyceny. Zadzwoń: 517 015 475
access_time
Kup teraz, a otrzymasz
attach_money
Rata tylko 86,00 zł
room
Sprawdź dostępność w sklepach

Wideodomofon VDP-10A3 JUPITER z serii Eura Connect potrafi obsłużyć dwa wejścia, np: furtkę oraz bramę. Głośnomówiący 7 calowy monitor VDA-06A3 oferuje doskonałą jakość obrazu. Wyposażony jest w pokrętła regulacyjne umożliwiające dostosowanie głośności rozmowy, jasności oraz nasycenia wyświetlacza. Używając przycisku znajdującego się nad nimi użytkownik może wybrać jedną z 16 dostępnych melodii gongu, a przesuwając przełącznik - zmienić jej głośność. Dodatkowo monitor wyposażono w pamięć mogącą pomieścić do 100 zdjęć z kasety zewnętrznej, które można przeglądać przełączając dotykowe przyciski w prawo lub lewo. Montowana natynkowo kaseta zewnętrzna VDA-80A3 jest wykonana z trwałego stopu aluminium, odpornego na warunki atmosferyczne. Podświetlana klawiatura obsługuje kody wejścia oraz breloki i karty. Kamera 700 TVL z obiektywem o polu widzenia 53 stopni wraz z podświetlniem 5 białymi diodami LED rejestruje dobrej jakości obraz również w nocy.

Kompleksowe usługi montażowe

Poza szeroką ofertą, największą osiągalnością i dostępnością asortymentu, sieć sklepów Eltrox gwarantuje swoim klientom fachową usługę montażu, serwisu i jego konserwacji bez konieczności powierzania prac innym podmiotom w razie konieczności naprawy lub wymiany. Dzięki dobrze prosperującej współpracy z najlepszymi w branży instalatorami na terenie całej Polski, jesteśmy w stanie znacznie zminimalizować czas dotarcia do klienta.

od 500zł*

Kompleksowe rozwiązania systemu wraz z montażem

Skorzystaj z naszej oferty usług montażowych, dzięki czemu nie będziesz musiał martwic się o instalację i konfigurację systemu. Na miejsce przyjedzie Autoryzowany Instalator Eltrox, który kompleksowo wykona usługę montażu.

Nasi specjaliści zagwarantują niezbędne wsparcie techniczne oraz skonfigurują zestaw.

Przy zakupie usługi montażowej otrzymujesz gwarancję 12 miesięcy na wykonaną usługę. Bierzemy pełną odpowiedzialność za jakość wykonanych prac.

*Cena jest orientacyjna. Prosimy o kontakt z naszym specjalistą, który po przeprowadzeniu wizji lokalnej, przedstawi ostateczną cenę.

Mateusz Kurowski
tel: 517 015 475
email: inwestycje@eltrox.pl

Tak oceniają nas klienci w popularnych serwisach internetowych

Dokładamy wszelkich starań, aby zaspokoić wszystkie potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Ich opinia jest dla nas szczególnie istotna. Nieustannie pracujemy nad udoskonaleniem naszych procedur, aby spełnić najwyższe standardy obsługi klienta.

Nad poprawnym działaniem systemu będzie czuwał nasz dedykowany specjalista, który zapewni pomoc we wszystkich problemach dotycznących bieżącej obsługi. Dzięki wiedzy i dużemu doświadczeniu, postara się rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na każde z zadanych pytań.

Wojciech Truchel

tel: 514 759 227

e-mail: w.truchel@eltrox.pl