EasyCam - Bezpieczeństwo na wyciągnięcie ręki

Wiele urządzeń w jednym systemie

Kamery EasyCam działają w oparciu o jeden z największych ekosystemów na świecie Tuya, która skupia się na rozwoju AI i IoT. System Tuya to platforma internetowa dla inteligentnych urządzeń, która umożliwia producentom tworzenie połączonych z siecią urządzeń inteligentnych. Dzięki Tuya, urządzenia takie jak kamery, żarówki, czujniki ruchu, gniazdka, zamki drzwi i wiele innych, mogą stać się częścią inteligentnego domu.

Nowoczesne rozwiązania zastosowane w kamerach EasyCam

Komunikacja dwukierunkowa

Komunikacja dwukierunkowa jest jednym z kluczowych aspektów IoT, która umożliwia urządzeniom komunikację w obie strony, zarówno odbieranie jak i wysyłanie danych. Dzięki temu, urządzenia IoT mogą być zdalnie kontrolowane i monitorowane, a także przesyłać informacje na temat swojego stanu czy pracy do innych urządzeń lub do chmury.

Kamery Wi-Fi

Kamery WiFi to urządzenia, które pozwalają na zdalny monitoring i nagrywanie obrazu poprzez połączenie z siecią bezprzewodową. Kamery te posiadają wbudowany moduł WiFi, dzięki czemu można je połączyć z siecią bezprzewodową i uzyskać dostęp do obrazu z dowolnego miejsca na świecie, posiadając jedynie dostęp do internetu.

Oferta obowiązuje od 14.04.2023 do 30.04.2023 lub do wcześniejszego wyczerpania puli produktów promocyjnych. Łączy się z promocją raty 0%.