Ochrona danych osobowych

Nasz sklep używa szyfrowania danych. Oznacza to, że możesz spokojnie dokonywać swoich zakupów bez obawy, że Twoje dane osobowe dotrą do niepowołanych osób.

Produkty

W swojej ofercie posiadamy produkty o zróżnicowanym poziomie zaawansowania i na różnym pułapie cenowym. Każdy z nich wysyłany jest z polskich magazynów oraz objęty jest gwarancją producenta.

Darmowe zwroty

Jeśli produkt nie spełni Twoich oczekiwań w pełni możesz go zwrócić do naszego sklepu za darmo za pośrednictwem jednego z tysięcy paczkomatów InPost w całej Polsce.

Dostawa

Wszystkie formy dostaw, dostępne na naszym sklepie, realizowane są przy współpracy z renomowanymi firmami spedycyjnymi, zapewniającymi ubezpieczenie wszystkich przesyłek.

Płatności

Dla Twojej wygody udostępniamy wiele metod płatności. Korzystamy jedynie ze sprawdzonych form płatności oferowanych przez zaufanych dostawców tych usług.

Infolinia

W przypadku, gdy będziesz miał pytanie na którymkolwiek etapie zakupu lub po nim możesz skorzystać z naszej infolinii, gdzie czekają na Ciebie specjaliści przez 7 dni w tygodniu od 8.00 do 22.00.


Chcesz dowiedzieć się więcej?

Potrzebujesz więcej informacji dotyczących bezpieczeństwa zakupów? Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość e-mail, a nasz specjalista udzieli Ci odpowiedzi na zadane pytania.

34 333 57 04
[email protected]

Filtry
Kategorie
Loading...