Formularz HFM

Śnieżna zabawa z adreanaliną

Ski trekki - Na Ski Trek zobaczysz, co to adrenalina. Poczujesz to samo co narciarze i snowboardziści.

Sanki - Poczuj się jak dziecko. Uwolnij myśli i szusuj w dół. Na szczęście nie będziesz musiał się męczyć wychodząc pod górkę ze sprzętem, bo specjalnie przygotowany pojazd wywiezie Cię na górę, co będzie stanowić dodatkową atrakcję.

Skutery śnieżne - Specjalnie przygotowany tor przysporzy o szybsze bicie serca niejednego entuzjastę białego szaleństwa. Niezapomniane wrażenia i skok adrenaliny gwarantowany! Zapraszamy każdego, kto nie boi się wyzwań, kto chce skonfrontować swoje umiejętności z innymi uczestnikami i sprawdzić swoje możliwości. Do Państwa dyspozycji zostaną oddane skutery o dużej mocy.

Gra scenariuszowa - "Kto zabił pokojówkę?"
Gra scenariuszowa osadzona w klimacie dochodzenia kryminalnego, autorska koncepcja Projektu Efektywnego. W hotelu zostaje zamordowana pokojówka, podejrzani są goście, obsługa hotelu i kilka innych osób. Niespodziewanie cała sprawa roztacza coraz większe kręgi i nabiera zasięgu międzynarodowego. Ekipy dochodzeniowe muszą jak najszybciej zdemaskować mordercę. Czas ucieka i gra na Waszą niekorzyść, musicie działać szybko i skutecznie!
Gra scenariuszowa - "Pokoje"
Horror "Pokoje" to indoorowa gra fabularna w nowoczesnym wydaniu, jednocząca ludzi wokół wspólnego celu. Szokująca sceneria, ślady zbrodni i tortur: to wszystko napotyka na swojej drodze grupa dochodzeniowa, złożona z uczestników gry. "Pokoje" są precyzyjnie skonstruowane, pełne ciekawych przedmiotów i postaci, zadziwiające drobiazgowością.
Euforia taneczna
Jednym z najbardziej stymulujących obszarów sztuki i rozrywki jest taniec. To niezaprzeczalnie najwyższa forma ekspresji pozytywnych emocji i uczuć. Każdy kto miał kiedykolwiek przyjemność odlecieć w przetańczoną noc, ten wie, że jest to jeden z kosmicznych obszarów życia na ziemi. Taniec to także forma komunikacji, pokaz sprawności, element zalotów oraz możliwość do wykazania się wyjątkowymi zdolnościami ruchowymi. W programie m. in. spotkanie z gwiazdą, nauka 3 rodzajów tańca, aktywność fizyczna, praca na rytmem.
Narty
Krynica-Zdrój to miejsce aktywnego wypoczynku dla osób w każdym wieku. W zimie czekają tu bardzo dobrze przygotowane trasy narciarstwa zjazdowego.
Strzelnica
Doskonałe miejsce, aby oswoić się z bronią palną i nauczyć się prawidłowego, bezpiecznego posługiwania się różnego rodzaju strzelbami czy karabinami. Strzelnica jest w pełni zautomatyzowana, a zainstalowane stanowiska i urządzenia pozwalają przeprowadzić kompletny wielobój myśliwski.