Produkty marki Green Cell 10% taniej!

PA3HiF

Kliknij i skopiuj kod rabatowy

Przetwornice

Przetwornice to urządzenia elektryczne i elektromechaniczne, których zadaniem jest zmiana wartości natężenia i napięcia. Przetwornicami zwane też konwerterami zmieniają napięcie z 12 V lub 24 V płynące z akumulatora samochodowego na 230 V. To rozwiązanie, które pozwala korzystać z dowolnych urządzeń elektrycznych bez względu na to dokąd się udamy.

Akumulatory LiFePO4

LiFePO4 to akumulator litowo- żelazowo-fosforanowy. Tego typu źródło zasilania nadaje się do zastosowania w przypadku pojazdów elektrycznych, łodzi, a nawet w przypadku coraz bardziej powszechnych instalacji solarnych zwanych solarami. Akumulatory tego typu charakteryzuje duża trwałość połączona z wydajnością, która przy niewielkich rozmiarach i wadze urządzenia jest imponująca. Oznacza to, że akumulator LiFEPO4 to gwarancja istotnych korzyści w porównaniu do akumulatorów działających w oparciu o inne technologie.

Akumulatory AGM

Akumulator AGM to urządzenie oparte na technologii wchłaniania elektrolitu w separator włókna szklanego. To rozwiązanie wyklucza możliwość wycieku. Akumulatory działające w technologii AGM mogą pracować w innych pozycjach niż pionowa, co stanowi doskonałe zabezpieczenie w przypadku akumulatorów kwasowo - ołowiowych.

Promocja trwa od 03.06.2022 do 17.07.2022