Usługi montażu - dlaczego warto wybrać Eltrox

Szukasz kompleksowego podejścia, które zadba o Twój komfort i jednocześnie podniesie poziom bezpieczeństwa Twojego domu i firmy? Nasz sklep oferuje nie tylko wysokiej jakości sprzęt i produkty sprawdzonych producentów. Usługi montażu to rozwiązanie dedykowane klientom, którzy chcą zaoszczędzić czas i pieniądze. Instalacja bywa problematyczna, dlatego teraz podczas składania zamówienia możesz je rozszerzyć o usługę instalacji zakupionego sprzętu.

Wybierz produkty z usługą KOMPLEX w jednym z naszych sklepów lub telefonicznie kontaktując się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Będziesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane na czas i bez najmniejszego ryzyka! Co najważniejsze, otrzymasz od nas aż5 lat bezpłatnej gwarancji na zainstalowany sprzęt.

Co zyskujesz z montażem KOMPLEX

 • Dedykowanego opiekuna, który zadba o wszystkie szczegóły
 • Gwarancję wykonania całej usługi lub zwrot pieniędzy
 • Obniżymy dla Ciebie VAT z 23% do 8% na sprzęt z usługą.

Nie masz możliwości odwiedzić nas w salonie? Skontaktuj się z nami telefonicznie.

Kompleksowo zabezpieczymy Twoją posiadłość.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że jesteś zapracowaną osobą. Twój czas jest szczególnie cenny, również dla nas. Dlatego uruchomiliśmy usługę zdalnej wizji lokalnej. Nie musisz przychodzić do naszego salonu, wystarczy kontakt telefoniczny. Jeżeli niezbędna okaże się wizja lokalna, chętnie odwiedzimy Cię na miejscu. W kolejnym kroku doradca zaproponuje ofertę specjalnie dobraną dla Ciebie. W dogodnym dla Ciebie terminie przyślemy certyfikowanego instalatora, który profesjonalnie zamontuje wybrany system zabezpieczeń.

1. Skontaktuj się z doradcą

2. Przeprowadzimy wizję lokalną lub zdalną

3.Wybierzesz najlepszą ofertę

4.Zamontujemy zakupiony sprzęt

5.Odbierzesz wykonaną usługę

Sprzedaliśmy już ponad 1 000 000 kamer

Ponad 17 000 pozytywnych opinii zadowolonych klientów

Firma wyróżniona Diament Biznesu 2023 i wiele innych

37 salonów z doradcami

Oszczędzasz na Vat - przy zakupie sprzętu z usługą montażu do budownictwa mieszkalnego stawka Vat to 8% na sprzęt i usługę, zamiast 23%

Płatność w niskich ratach 0%

Korzyści z przeprowadzenia procesu montażu:

 • Realizując usługę montażową z Eltrox otrzymujesz 5 lat bezpłatnej gwarancji!!!
 • Eltrox gwarantuje najwyższą jakość swoich usług! Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i certyfikowanymi ekipami monterskimi w Twojej okolicy. w przypadku niezadowolenia klienta Eltrox zapewnia poprawę wykonanej usługi aż do skutku.
 • W przypadku wadliwej instalacji lub niemożliwej do dopasowania do potrzeb klienta, Eltrox gwarantuje finansową rekompensatę z tytułu niewywiązania się z realizacji. Dzięki temu osoby kupujące nie są narażone na straty finansowe.
 • Na czas inwestycji otrzymujesz od nas również dedykowanego opiekuna. Jego celem jest dbanie o Twój komfort i bezpieczeństwo montażu całej inwestycji. Opiekun przeprowadzi z Tobą wizję lokalną inwestycji, dzięki czemu dobór sprzętu i rozwiązań spełni każde oczekiwanie. Poza tym opiekun zadba o to, aby usługa odbywała się w umówionym terminie. Jeżeli inwestycja tego wymaga, czasie realizacji zweryfikuje on też jakość wykonanych prac, dokumentację i wszelkie umowy. Po wykonanej usłudze będziesz mógł się z nim zawsze skontaktować, jeżeli tylko będziesz miał zapytania lub problemy z użytkowaniem sprzętu na obiekcie.
 • Podatek VAT zostanie obniżony, gdy realizacja montażu odbywa się na cele mieszkaniowe.

Co zyskujesz z montażem Komplex:

 • możliwość skorzystania z ulgi na vat 8% dla budynków mieszkalnych
 • dedykowany opiekun inwestycji, który czuwa nad ofertą, terminowością i jakością wykonania montażu
 • fachową instalację wykonaną przez wykwalifikowanych, certyfikowanych instalatorów, sprawdzonych przez nas.
 • możliwość rozłożenia inwestycji na raty czy skorzystania z leasingu

Jak skorzystać z usługi montażu?

 • wypełnij formularz lub zadzwoń
 • umówimy się na wizję lokalną
 • przedstawimy ofertę
 • zamontujemy

Zestaw monitoringu od 1200zł + montaż

Zestawy alarmowe od 1000zł + montaż

Napędy do bram od 1000zł + montaż

Klimatyzacja od 2000zł + montaż

Skontaktuje się z nami i zyskaj

darmową wycenę montażu

Czekamy na Twój telefon w biurze obsługi klienta lub zapraszamy do jednego z naszych 37 salonów, gdzie nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiedniego systemu.

Dlaczego warto podjąć z nami współprace?

Eltrox to największy w Polsce dystrybutor monitoringu, systemów kamer przewodowych i bezprzewodowych oraz całego osprzętu uzupełniającego systemy monitoringu. Nasza wieloletnia działalność na terenie całego kraju i współpraca z licznymi specjalistami stała się gwarancją jakości naszych usług i towarów. Nasze sklepy firmowe zlokalizowane są w największych miastach. W 39 salonach czekać będzie na Ciebie profesjonalny sprzęt i obsługa na najwyższym poziomie. Jesteśmy gwarantem bezpieczeństwa dzięki niezawodnemu sprzętowi i odpowiedzialnemu montażowi. O szczegóły zapytaj w salonie Eltrox!

Zadzwoń
do nas!

Doradztwo

Czekamy na Twój telefon w biurze obsługi klienta lub zapraszamy do jednego z naszych 37 salonów, gdzie nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiedniego systemu.

34 387 29 92 Pomoc techniczna
2 3 9 4 9 4 2 15 8 6 1 2 4 1 3 12

Sprawdź gdzie jest najbliższy salon Eltrox