1. MODUŁ ULTIMODE SFP-203G 2XLC

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 19228
    MODUŁ ULTIMODE SFP-203G 2XLC
    Wyprzedaż
    • Gwarancja 24 miesiące

    71,99 zł

    Produkt oznaczony jako OUTLET posiada obniżoną cenę ze względu na zaniżoną estetykę towaru (zarysowania, drobne uszkodzenia obudowy, uszkodzone opakowania) wynikają z jego dotychczasowego użytkowania, m.in. w trakcie prezentacji, czy innych form ekspozycji. Na wszystkie produkty OUTLET udzielamy 12 miesięcznego okresu gwarancji.

Opis
Pliki do pobrania
Najważniejsze cechy
Recenzje
Pytania i odpowiedzi
Opis
Pliki do pobrania
Najważniejsze cechy
Recenzje
Pytania i odpowiedzi

Krótki opis

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

transmisja typu duplex (przez dwa światłowody),
współpraca z sieciami jednomodowymi,
prędkość transmisji do 1,25 Gb/s (IEEE 802.3z 1000Base-FX),
odległość transmisji do 20 kilometrów,
typ złączy optycznych: LC.

OPIS

Optyczne moduły serii ULTIMODE zgodne ze standardem SFP (ang. Small Form-factor Pluggable) to moduły konwertujące sygnał elektryczny na sygnał światłowodowy.
Moduł ULTIMODE SFP-203G współpracuje z dwoma światłowodami jednomodowymi (transmisja typu "duplex") przesyłając sygnał z prędkością 1,25 Gb/s.
Maksymalny zasięg transmisji wynosi 20 kilometry.
Moduły optyczne SFP serii ULTIMODE wykorzystywane do transmisji typu "duplex" współpracują ze światłowodami zakończonymi złączami typy LC.
Główną zaletą złączy LC są małe wymiary złączy dzięki czemu mogą być wykorzystywane w miejscach o dużym zagęszczeniu pół przełączeniowych.
Dodatkowo posiadają system blokady zatrzaskowej zabezpieczający przed przypadkowym wyciągnięciem złącza.
Gigabitowe moduły optyczne SFP serii ULTIMODE współpracują z media konwerterami oraz większością przełączników i routerów ze slotami SFP (w tym urządzeniami firmy CISCO)
obsługującymi standard IEEE 802.3z 1000Base-FX. Przykładem media konwertera współpracującego z modułami gigabitowymi jest ULTIMODE M-100G/SFP L1301.
Stosowanie media konwerterów z możliwością wymiany modułu SFP jest szczególnie korzystne w sytuacji, gdy dochodzi do zmiany konfiguracji sieci.
Zamiast wymieniać całe urządzenie bądź dodawać nowe media konwertery wystarczy dobrać odpowiedni moduł SFP.

PARAMETRY TECHNICZNE

Nazwa: ULTIMODE SFP-203G
Kod: L1415
Typ modułu: SFP (IEEE 802.3z 1000Base-FX)
Typ światłowodu: jednomodowy (8.3/125μm, 8.7/125μm, 9/125μm, 10/125μm)
Typ złączy: LC
Zasięg transmisji: do 20 km
Prędkość transmisji: do 1,25 Gb/s
Długość fali Tx/Rx: 1310 nm / 1310 nm
Moc Tx/Czułość Rx: -8...-3 / ≥ -22 dB
Temperatura pracy: 0oC ... 70oC
Zasilanie: DC 3,3V (zasilanie z portu SFP)

Pliki do pobrania

 Karta katalogowa

Informacje dodatkowe

Numer katalogowy 19228
Model brak danych
Producent brak danych
Gwarancja 24 miesiące
Gwarancja dla firm 24 miesiące
Link do strony producenta brak danych

Recenzje klientów

Opinia "MODUŁ ULTIMODE SFP-203G 2XLC"

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Pytania i odpowiedzi

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Kliknij tutaj i zadaj nam je.

Dodaj nowe pytanie