0 opinii
(0)
Niedostępny
 • ALNET NETSTATION 8/PRS
 • ALNET NETSTATION 8/PRS
 • ALNET NETSTATION 8/PRS
 • ALNET NETSTATION 8/PRS
 • ALNET NETSTATION 8/PRS
 • ALNET NETSTATION 8/PRS
 • ALNET NETSTATION 8/PRS
 • ALNET NETSTATION 8/PRS
 • ALNET NETSTATION 8/PRS
 • ALNET NETSTATION 8/PRS
 • ALNET NETSTATION 8/PRS
 • ALNET NETSTATION 8/PRS
 • ALNET NETSTATION 8/PRS
 • ALNET NETSTATION 8/PRS
Nr kat: 5385

ALNET NETSTATION 8/PRS

ALNET NETSTATION 8/PRS
ALNET NETSTATION 8/PRS
ALNET NETSTATION 8/PRS
ALNET NETSTATION 8/PRS
ALNET NETSTATION 8/PRS
ALNET NETSTATION 8/PRS
ALNET NETSTATION 8/PRS
ALNET NETSTATION 8/PRS
ALNET NETSTATION 8/PRS
ALNET NETSTATION 8/PRS
ALNET NETSTATION 8/PRS
ALNET NETSTATION 8/PRS
ALNET NETSTATION 8/PRS
ALNET NETSTATION 8/PRS
Biuro obsługi klienta

Dodaj do ulubionych
Do ulubionych
Porównaj Porównaj produkt

ALNET NETSTATION SIECIOWE OPROGRAMOWANIE DO CYFROWEJ REJESTRACJI OBRAZU DLA 8 KAMER IP Z FUNKCJĄ ROZPOZNAWANIA TABLIC PRS

ALNET NETSTATION SIECIOWE OPROGRAMOWANIE DO CYFROWEJ REJESTRACJI OBRAZU DLA 8 KAMER IP Z FUNKCJĄ ROZPOZNAWANIA TABLIC PRS

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

 • kompatybilność z kamerami IP znanych producentów
 • moduł analizy tablic rejestracyjnych PRS
 • wsparcie dla ONVIF oraz RTSP
 • wielowarstwowe e-mapy
 • tryb wielomonitorowy
 • zaawansowane sterowanie PTZ
 • rejestracja dźwięku
 • zoom cyfrowy
 • intuicyjna obsługa
ALNET NETSTATION 8/PRS

PRZEZNACZENIE

Oprogramowanie serwerowe dla 8 kamer IP umożliwiające sczytywanie tablic rejestracyjnych pojazdu.

OPIS PRODUKTU

Oprogramowanie NetStation zostało zaprojektowane do użycia w instalacjach zawierających od 4 do kilkuset kamer IP. Pełna skalowalność oprogramowania pozwala na precyzyjne dostosowanie wielkości instalacji do potrzeb klienta. Dzięki rozbudowanym możliwościom sieciowym oprogramowanie NetStation nadaje się doskonale do nadzorowania rozproszonych obiektów na wielkim obszarze. Stałe uaktualniania aplikacji dają gwarancję użytkownikowi, że zawsze ma do dyspozycji najnowsze rozwiązania zgodne z aktualnymi trendami rynkowymi. Dzięki temu, że architektura oprogramowania jest otwarta użytkownik ma swobodę w doborze z blisko 1000 zintegrowanych kamer IP wszystkich liczących się producentów. Oprogramowanie jest rozwijane od ponad 7 lat i pracuje na blisko 70 000 instalacji na całym świecie, co potwierdza wysoką niezawodność i funkcjonalność.

Oprogramowanie NetStation jest kompatybilne z najnowszymi rozwiązaniami w zakresie kamer sieciowych i w pełni wykorzystuje standard HDTV. Kamery megapixelowe, które generują obraz w rozdzielczościach kilkukrotie wyższych niż PAL/NTSC, już wkrótce staną się standardem oraz wyznaczą nową jakość we wszystkich instalacjach CCTV.

SYSTEM ROZPOZNAWANIA TABLIC PRS

System wyposażony jest w moduł rozpoznawania tablic rejestracyjnych pojazdu. PRS jest nowoczesnym i elastycznym systemem do identyfikacji i odczytu samochodowych tablic rejestracyjnych. Dzięki użyciu zaawansowanych technik identyfikacji video, PRS działa niezależnie od warunków pogodowych oraz stanu samych tablic rejestracyjnych. Szybki czas przetwarzania gwarantuje odczyt nawet do 25 tablic na sekundę, co pozwala na identyfikacje pojazdów w ruchu. Trafność identyfikacji potwierdzona eksperymentalnie, praktycznie wynosi do 99,95%. Precyzja identyfikacji była liczona oddzielnie dla każdego znaku na tablicy. Gdy PRS jest zintegrowany z VDRS, system tworzy bazą danych z rozpoznanymi tablicami i wstawia bookmark w archiwach. To rozwiązanie pozwala na szybkie wyszukiwanie początku sekwencji video z pewnym konkretnym pojazdem. PRS generuje dane zawierające: rozpoznany numer rejestracyjny, czas i datę detekcji, opcjonalnie zdjęcie tablicy i kilka zdjęć pojazdu, na przykład zdjęcie kierowcy lub boku pojazdu. System opcjonalnie może być wyposażony w wyjścia przekaźnikowe, które mogą być użyte do sterowania bramą lub załączenie alarmu. Wewnętrzna baza danych umożliwia przechowywanie danych dotyczących pojazdów takich jak: numer rejestracyjny, marka pojazdu, właściciel, zakres czasu między wjazdem i wyjazdem. Te dane pozwalają na sprawną kontrolę nad drogą wjazdową parkingu i śledzenie czasu wjazdu i wyjazdu. PRS może komunikować się z innymi bazami danych by wyszukać informację o rozpoznanych pojazdach. Całkowicie otwarta architektura oprogramowania pozwala na pełną współpracę z innymi systemami.

DZIAŁANIE SYSTEMU MOŻNA ZOBACZYĆ NA FILMIE

CMS

Zaawansowane oprogramowanie klienckie CMS pozwala na nielimitowany zdalny dostęp do obrazu z kamer, zapisów archiwalnych oraz wielu innych funkcji. Oprogramowanie klienckie CMS Mobile, jest jedną z najbardziej zaawansowanych aplikacji tego typu na rynku. Jako uzupełnienie, dostępna jest cała rodzina aplikacji klienckich na urządzenia mobilne, takie jak telefony komórkowe lub PDA. Aplikacja ta może być używana na urządzeniach wyposażonych w następujące systemy: Symbian OS / iOS/ Android / BlackBerry i Windows Mobile OS.

Archiwum wideo jest zaawansowanym, a zarazem prostym w użyciu narzędziem do obsługi archiwalnych zapisów wideo. Każda kamera posiada własną linię czasu, która w sposób przejrzysty prezentuje wszystkie zdarzenia aktywujące zapis. Zatem niezwykle łatwo i szybko jest zlokalizować i przejrzeć poszukiwane zdarzenie. Poruszając kursorem myszki uzyskujemy opis z datą i godziną, a w dodatkowym oknie generowany jest szybki podgląd wskazanego zdarzenia z możliwością przewijania do przodu i do tyłu. Szybkość odtwarzania w oknie podglądu jest powiązana z szybkością kursora myszki. Panel kontrolny pozwala na odtwarzanie w obu kierunkach przy kilku prędkościach. Szybkie wyszukiwanie detekcji ruchu w wyznaczonym obszarze znacznie ułatwia analizę nagrania. Konkretne zdarzenia mogą zostać oznaczone specjalnym znacznikiem, co upraszcza ich późniejsze odszukanie. Znaczniki mogą być dodane ręcznie przez operatora, jak również zostać dodane automatycznie przy pomocy sygnałów wejść / wyjść, co może być opcją wykorzystywaną np. w kontroli dostępu.

Specjalny album ze zdjęciami ułatwia magazynowanie oraz drukowanie zdjęć z wybranych zdarzeń.

Prosta w użyciu funkcja kopii zapasowej umożliwia szybkie zapisanie wybranego materiału wideo na dowolnym nośniku, np. DVD. Istnieje również możliwość eksportu fragmentu wideo do popularnych formatów, np. AVI, a następnie odtworzenia go na większości komputerów PC bez użycia dodatkowego oprogramowania.

Okno konfiguracji kamer pozwala na precyzyjne ustawienie wszystkich dostępnych parametrów dla każdej kamery z osobna. Wielopoziomowe menu umożliwia przejrzyste kontrolowanie parametrów wszystkich kamer w systemie.

ALNET NETSTATION 8/PRS

Jednym z dostępnych narzędzi w konfiguracji kamer jest edytor detekcji ruchu, umożliwiający dostrojenie czułości detekcji oraz projektowanie masek ruchu dla każdej kamery i obszaru.

NetStation umożliwia obsługę do 32 kamer typu PTZ. Sterowanie może odbywać się za pomocą klawiatury, myszki, joysticka lub specjalnego panelu sterującego na monitorze. Szeroki zakres zaimplementowanych protokołów komunikacyjnych pozwala na wybór głowic wielu producentów. Jedną z wspieranych funkcji jest preset oraz auto-pan, które pozwalają pojedynczym kamerom monitorować większy obszar.

Przejrzyste menu pozwala na szybkie konfigurowanie zestawu dostępnych wejść / wyjść cyfrowych. Sygnał z wejścia może wywołać jedną z wielu zaprogramowanych akcji, np. ustawienie kamery PTZ na określoną pozycję lub start nagrywania. Wyjścia mogą być wyzwalane ręcznie lub za pomocą zdarzeń takich jak np. sygnały z czujnika ruchu czy centrali alarmowej.

Obsługa dźwięku jest mocną stroną systemu NetStation. Możliwe jest równoległe rejestrowanie aż 32 kanałów audio. Odtwarzanie nagranego dźwięku jest bardzo łatwe i sprawne. Nagrywanie obrazu na podstawie detekcji dźwięku jest jedną z wielu zaawansowanych funkcji systemu. Szeroki zestaw narzędzi pozwala na precyzyjne ustawienie każdego parametru kanału audio.

Aby rozbudowany system CCTV funkcjonował prawidłowo, niezbędna jest możliwość programowania akcji w ustalonym okresie. Zaawansowany harmonogram zadań pozwala na precyzyjne zaprogramowanie wielu różnych akcji w dowolnie wybranym obszarze czasowym. Obsługiwane są akcje dla kamer, mikrofonów, wejść / wyjć oraz zdarzeń systemowych. Przejrzysty grafik umożliwia wyeliminowanie pokrywjących się akcji i ułatwia projektowanie zakresów czasowych. Harmonogram zadań pozwala np. na wysłanie e-maila z załączonym zdjęciem z wybranej kamery, czy automatyczne połączenie z aplikacją kliencką CMS. Funkcja automatycznego połączenia ze zdalnym klientem jest przydatna w sytuacji ciągłego monitorowania systemu CCTV, pozwala na automatyczne przedstawienie rodzaju i miejsca zdarzenia w dowolne miejsce na świecie.

Dane techniczne

Marka ALNET SYSTEMS
Indeks 5385
Model NETSTATION 8/PRS
Obsługa PTZ Tak
Gwarancja dla firm 24 miesiące
Gwarancja 24 miesiące
Detekcja ruchu Tak
Onvif Tak
Obsługa kanałów IP 8 kanałów
Max. Ilość monitorów 8.00 szt.
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Do tego produktu nie dodano jeszcze żadnej opinii. Bądź pierwszy i podziel się wrażeniami.

Dlaczego warto pisać opinie?

 • Klienci mogą podejmować świadome decyzje
 • Zdobywaj punkty za opinie
 • Pozwala Nam udoskonalać ofertę
 • Pozwól polepszać jakość produktów