0 opinii
(0)
Niedostępny
 • AJAX LineProtect - Fibra
Nr kat: 43032

AJAX LineProtect - Fibra

AJAX LineProtect - Fibra
Biuro obsługi klienta

Dodaj do ulubionych
Do ulubionych
Porównaj Porównaj produkt

AJAX LineProtect - Fibra

Przeznaczenie AJAX LineProtect - Fibra:

Moduł chroniący urządzenia na linii Fibra przed zwarciami i sabotażem

AJAX LineProtect - Fibra

Zwiększone bezpieczeństwo urządzeń przewodowych dzięki LineProtect Fibra:

LineProtect to moduł chroniący linię Fibra i urządzenia przed sabotażem elektrycznym. Jeśli intruz spróbuje uszkodzić system alarmowy i na przykład trafi StreetSiren Fibra paralizatorem elektrycznym, LineProtect weźmie to na siebie. Wszystkie urządzenia pomiędzy LineProtect i hubem będą nadal pracować. Moduł można zainstalować w dowolnym punkcie linii Fibra. Linia wyjściowa z LineProtect może mieć długość do 2000 metrów1. LineProtect dziedziczy wszystkie zalety wynikające z inteligentnych urządzeń Ajax: umożliwia łatwe sterowanie modułem przy pomocy aplikacji, odbieranie powiadomień o zdarzeniach oraz zdalną konfigurację i testowanie LineProtect.

Najważniejsze funkcje AJAX LineProtect - Fibra:

 • ochrona przed przepięciem
 • zdalne sterowanie i konfiguracja
 • niski zużycie energii do 0,17 W

Ochrona przed porażeniem prądem elektrycznym:

LineProtect Fibra chroni huby Ajax i urządzenia przewodowe przed sabotażem, gdy intruz spowoduje zwarcie, zastosuje napięcie 110/230 V~ lub użyje paralizatora. Moduł monitoruje napięcie wejściowe i wyjściowe na linii Fibra. Jeśli LineProtect wykryje nieprawidłowe napięcie na linii, aktywuje bezpieczniki i odcina zasilanie urządzeń zainstalowanych pomiędzy LineProtect a hubem. Uwaga: LineProtect nie chroni urządzeń znajdujących się między modułem i końcem linii.

Ochrona urządzeń Fibra przed:

 • zwarciem,
 • zasilaniem 110/230V,
 • paralizatorami,
 • wysokim napięciem na linii Fibra.

Łatwy montaż w obudowie Case:

LineProtect jest włożony do obudowy Case. Case posiada optymalne rozmieszczenie kanałów na przewody, specjalne uchwyty na moduł oraz styk antysabotażowy Dostępnych jest kilka wariantów obudów. W obudowie Case można zamontować jeden moduł LineProtect lub kilka urządzeń. Wymaganą minimalną liczbę obudów można dobrać do potrzeb obiektu, co zmniejsza koszty i przyśpiesza instalację systemu alarmowego.

Innowacyjne oprogramowanie gotowe zaadoptować się do każdego systemu:

LineProtect został zaprojektowany, aby błyskawicznie reagować na zagrożenia, nie dając intruzom czasu na próbę sabotażu systemu alarmowego. Stworzyliśmy unikalny algorytm oprogramowania, który umożliwia analizę linii, do której podłączony jest LineProtect. Podczas testu mocy linii moduł otrzymuje wystarczającą ilość informacji, aby ustawić progi wykrywania zwarcia i standardowe wartości napięcia. Algorytm uwzględnia wszystkie istotne parametry w celu wyboru optymalnych progów dla maksymalnej ochrony systemu.

Unikalne technologie przewodowe:

Fibra to protokół zapewniający szybką, dwukierunkową i bezpieczną komunikację przewodową między hubem i podłączonymi urządzeniami. Fibra dostarcza natychmiastowe alarmy z dużą ilością danych: agencje ochrony i użytkownicy wiedzą od razu, który czujnik został uruchomiony oraz gdzie i kiedy do tego doszło.

 • Szyfrowana komunikacja dwukierunkowa
 • Podłącz dowolne urządzenie Fibra do linii
 • Linia wyjściowa mieć długość do 2000 metrów1

Wydajność energetyczna na pierwszym planie

Moduł zużywa do 0,17 W energii w godzinach szczytu. Przy tak niskim zużyciu energii instalator może podłączyć więcej urządzeń do pojedynczej linii Fibra i tym samym rozszerzyć łączność przewodową.

Komunikacja Fibra odbywa się zgodnie z zasadą TDMA. Każde urządzenie ma określony limit czasu na wymianę danych z hubem. Przez pozostały czas ich moduły komunikacji są nieaktywne. To znacznie zmniejsza zużycie prądu i pozwala uniknąć zakłóceń nawet w przypadku jednoczesnej komunikacji wielu urządzeń.

 • Zużycie energii przez moduł wynosi do 0,17 W,
 • TDMA i tryby oszczędzania energii.

Komfort pracy dla PRO:

Instalacja systemu przewodowego jest zawsze wyzwaniem. Zadbaliśmy o to, aby instalacja LineProtect Fibra była jak najszybsza. Moduł jest instalowany w obudowie Case i można go zamontować w ciągu zaledwie kilku minut. Za pomocą kilku kliknięć można połączyć urządzenie z hubem w aplikacjach dla systemów iOS, Android, macOS i Windows. Instalatorzy mogą zdalnie skonfigurować urządzenie w aplikacjach Ajax.

Dane techniczne

Marka AJAX SYSTEMS
Indeks 43032
Model 61384.178.NC
Gwarancja dla firm 24 miesiące
Gwarancja 24 miesiące
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Do tego produktu nie dodano jeszcze żadnej opinii. Bądź pierwszy i podziel się wrażeniami.

Dlaczego warto pisać opinie?

 • Klienci mogą podejmować świadome decyzje
 • Zdobywaj punkty za opinie
 • Pozwala Nam udoskonalać ofertę
 • Pozwól polepszać jakość produktów
Pytania i odpowiedzi

Nie ma żadnych pytań dotyczących tego produktu.

 

Nie znalazłeś odpowiedzi?
Zapytaj naszego eksperta

Filtry
Kategorie