0 opinii
(0)
Ostatnie sztuki
  • Głośnik sufitowy HQM-SO10 5W
  • Głośnik sufitowy HQM-SO10 5W
  • Głośnik sufitowy HQM-SO10 5W
  • Głośnik sufitowy HQM-SO10 5W
Nr kat: 41783

Głośnik sufitowy HQM-SO10 5W

Głośnik sufitowy HQM-SO10 5W
Głośnik sufitowy HQM-SO10 5W
Głośnik sufitowy HQM-SO10 5W
Głośnik sufitowy HQM-SO10 5W
Biuro obsługi klienta

Dodaj do ulubionych
Do ulubionych
Porównaj Porównaj produkt

Głośnik sufitowy HQM-SO10 to wysokiej jakości urządzenie, zaprojektowane do celów realizacji prostych systemów nagłaśniania audio. Sygnowany logiem HQM (High Quality Music) należy do części innowacyjnej serii głośników umożliwiających niezawodną oraz nowoczesną prace w dostarczaniu dźwięku. Głośnik HQM SO10 przeznaczony zostało wyłącznie do instalacji w pomieszczeniach wyposażonych w sufity podwieszane (np. z płyt regipsowych). Urządzenie cechuje się niesamowitą mocą brzmienia, małymi rozmiarami oraz łatwością i szybkością instalacji.

Głośnik sufitowy HQM-SO10 5W

Estetyka wystroju

Niezawodny głośnik HQM-SO10 przystosowany został do bezawaryjnej pracy wewnątrz obiektów. Stanowi doskonałe rozwiązanie przy zapewnieniu w pomieszczeniach najlepszej jakości dźwięku przy minimalnej ingerencji w estetykę wyglądu dzięki bezramkowej obudowie. Dodatkowo głośnik HQM-SO10 pozwala na absorpcje zwykłych farb emulsyjnych, dając przez to jeszcze lepszą możliwość dopasowania się do zamontowanej powierzchni.

Estetyka wystroju
Prosty montaż głośnika

Prosty montaż głośnika

Dodatkowo głośnik HQM SO10 został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu w pomieszczeniach doskonałej jakości dźwięku, przy nie wielkiej ingerencji w estetyczny ich wystrój. Cechując się bezproblemowością i niewiarygodną szybkością montażu, głośnik HQM SO10 został przeznaczony do instalacji w otworach sufitów podwieszanych, a dzięki dwóm mocnym uchwytom sprężynowym gwarantuje skuteczną stabilność instalacji.

Solidna obudowa

Głośnik sufitowy HQM-SO10 posiada obudowę z tworzywa sztucznego (ABS) oraz aluminiową osłonę. Dzięki wykorzystaniu tego typu surowca, urządzenie jest odporne na wszelakie wgniecenia oraz zarysowania. Na tyle głośnika znajduję się osłona, która chroni membranę przed uszkodzeniami.

Zastosowanie

W oparciu o zaawansowaną technologię, solidną konstrukcję oraz niesamowite brzmienie głośnik sufitowy HQM-SO10 marki High Quality Music doskonale sprawdzi się w kreowaniu zarówno prostych jak i profesjonalnych systemów nagłośnienia. Dostosowany do potrzeb klienta, gwarantuje skuteczną i niezawodną prace w miejscach użytku publicznego, zapewniając kompleksową zdolność przekazu dźwięku między innymi: w niewielkich pomieszczeniach, na korytarzach itp.

Zastosowanie
Dane techniczne

Marka HQM
Indeks 41783
Model HQM-SO10
Gwarancja dla firm 24 miesiące
Gwarancja 24 miesiące
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Do tego produktu nie dodano jeszcze żadnej opinii. Bądź pierwszy i podziel się wrażeniami.

Dlaczego warto pisać opinie?

  • Klienci mogą podejmować świadome decyzje
  • Zdobywaj punkty za opinie
  • Pozwala Nam udoskonalać ofertę
  • Pozwól polepszać jakość produktów
Pytania i odpowiedzi

Nie ma żadnych pytań dotyczących tego produktu.

 

Nie znalazłeś odpowiedzi?
Zapytaj naszego eksperta
89,99 zł
Odroczone płatności
30 dni
Koszt montażu zostanie dodany do zamówienia
Ostatnie sztuki w magazynie

Dostawa od 10,99 zł
Kup teraz a otrzymasz za 2 dni
Sprawdź dostęp w sklepach