W związku z rozbudową naszego centrum logistycznego zamówienia złożone w dniach 18.10.2018 (po godzinie 14:00) oraz 19.10.2018 zostaną zrealizowane w poniedziałek 22.10.2018. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Światłowody

Światłowody to niezbędny element do stworzenia sprawnie działającej infrastruktury teleinformatycznej. Tylko właściwe rozplanowanie i uporządkowanie przewodów strukturalnych zapewni małą awaryjność pracy sieci. W tej kategorii można znaleźć światłowody, czyli wszystkie konieczne do stworzenia sieci elementy. Od modułów SFP i adapterów, przez spawarki, konwertery czy komponenty światłowodowe, aż po przełącznice, szafy, rozdzielnice i niezbędne narzędzia i akcesoria do przeprowadzenia całej operacji. Znajdujące się tu produkty, spełniają wymagania norm przeznaczonych do budowy pasywnej infrastruktury kablowej. Światłowody pozwalają stworzyć sieć komputerową, do której z czasem można podłączać kolejne komponenty – telefony, drukarki kamery cyfrowe.
Usługi komplex
  1. 7,20 zł

  2. MEDIA KONWERTER TP-LINK MC220L

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 5989
    • Typ okablowania: nie dotyczy
    • Protokół sieciowy 1: 1000BaseT
    • Typ złącza 1: RJ45
    • Protokół sieciowy 2: 1000Base-FX
    • Typ złącza 2: SFP
    • Gwarancja 5 lat

    89,00 zł

    Cena katalogowa 110,00 zł

  3. 20,50 zł

  4. MODUŁ SFP MIKROTIK S-RJ01 10/100/1000M

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 5062
    • Prędkość transmisji: 1,25
    • Typ złącza: RJ45
    • Technologia WDM: Nie
    • Gwarancja 12 miesięcy

    119,00 zł

    Cena katalogowa 125,00 zł

  5. ADAPTER SC/APC Simplex SM Standard

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 8382
    • Typ adaptera: SIMPLEX
    • Typ złącza: SC/APC-SC/APC
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)

    1,60 zł

    Cena katalogowa 2,48 zł

  6. MODUŁ SFP TP-LINK TL-SM311LM MM

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 5131
    • Prędkość transmisji: 1,25
    • Typ złącza: 2xLC
    • Technologia WDM: Nie
    • Gwarancja 5 lat

    105,00 zł

    Cena katalogowa 125,00 zł

  7. MEDIA KONWERTER TP-LINK MC210CS

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 5987
    • Typ okablowania: Światłowód jednomodowy
    • Protokół sieciowy 1: 1000BaseT
    • Typ złącza 1: RJ45
    • Protokół sieciowy 2: 1000BaseLX
    • Typ złącza 2: SC DUPLEX
    • Gwarancja 5 lat

    170,00 zł

    Cena katalogowa 219,00 zł

    17,01 zł x 10 rat 0%

  8. 799,00 zł

    Cena katalogowa 1 149,00 zł

    79,91 zł x 10 rat 0%

    Darmowy transport

  9. MEDIA KONWERTER TP-LINK MC112CS

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 2020
    • Typ okablowania: Światłowód jednomodowy
    • Protokół sieciowy 1: 100BaseTX
    • Typ złącza 1: RJ45
    • Protokół sieciowy 2: 100BaseFX
    • Typ złącza 2: SC SIMPLEX
    • Gwarancja 5 lat

    125,00 zł

    Cena katalogowa 165,00 zł

  10. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 2M SIMPLEX 9/125, SC/APC-SC/APC 3MM

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12591
    • Ilość włókien: Simplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 0,5-3m
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)

    12,00 zł

    Cena katalogowa 13,99 zł

  11. MODUŁ SFP WDM 1.25Gbps, SC SM, 10dB (3km) TX1550/RX1310

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 4811
    • Prędkość transmisji: 1,25
    • Typ złącza: SC
    • Technologia WDM: Tak
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)

    85,99 zł

    Cena katalogowa 89,00 zł

  12. 739,00 zł

    Cena katalogowa 745,00 zł

    73,91 zł x 10 rat 0%

    Darmowy transport

  13. MEDIA KONWERTER TP-LINK MC111CS

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 5990
    • Typ okablowania: Światłowód jednomodowy
    • Protokół sieciowy 1: 100BaseTX
    • Typ złącza 1: RJ45
    • Protokół sieciowy 2: 100BaseFX
    • Typ złącza 2: SC SIMPLEX
    • Gwarancja 5 lat

    125,00 zł

    Cena katalogowa 169,00 zł

  14. MODUŁ SFP WDM 1.25Gbps, SC SM, 10dB (3km) TX1310/RX1550

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 9202
    • Prędkość transmisji: 1,25
    • Typ złącza: SC
    • Technologia WDM: Tak
    • Gwarancja 12 miesięcy

    85,00 zł

    Cena katalogowa 89,00 zł

  15. MEDIA KONWERTER TP-LINK MC100CM

    1 recenzja(i)
    Nr katalogowy: 5985
    • Typ okablowania: Światłowód wielomodowy
    • Protokół sieciowy 1: 100BaseTX
    • Typ złącza 1: RJ45
    • Protokół sieciowy 2: 100BaseFX
    • Typ złącza 2: SC DUPLEX
    • Gwarancja 5 lat

    125,00 zł

    Cena katalogowa 137,00 zł

  16. KABEL ŚWIATŁOWODOWY ZEWNĘTRZNY SM DAC 2J (1x2), 1.2kN

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 8392
    • Ilość włókien: 2
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Typ włókna: G.657A1
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
    • Gwarancja 24 miesiące
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.

    1,96 zł

    Produkt pod zamówienie telefoniczne
  17. ADAPTER SC/APC Duplex SM Standard

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 2886
    • Typ adaptera: DUPLEX
    • Typ złącza: SC/APC-SC/APC
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)

    2,99 zł