Światłowód jednomodowy - wielomodowy - kable światłowodowe - pigtaile i moduły SFP

  1. 119,00 zł

    Cena katalogowa 125,00 zł

  2. 85,00 zł

    Cena katalogowa 99,00 zł

  3. 12,99 zł

  4. 490,68 zł

    Cena katalogowa 745,00 zł

    49,08 zł x 10 rat 0%

    Darmowy transport

  5. 85,00 zł

    Cena katalogowa 89,00 zł

  6. 20,50 zł

  7. MEDIA KONWERTER TP-LINK MC210CS

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 5987
    • Typ okablowania: Światłowód jednomodowy
    • Protokół sieciowy 1: 1000BaseT
    • Typ złącza 1: RJ45
    • Protokół sieciowy 2: 1000BaseLX
    • Typ złącza 2: SC DUPLEX
    • Gwarancja 5 lat

    139,00 zł

  8. ADAPTER SC/APC Simplex SM Standard

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 8382
    • Typ złącza: SC/APC-SC/APC
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)

    1,60 zł

    Cena katalogowa 2,48 zł

  9. MEDIA KONWERTER TP-LINK MC220L

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 5989
    • Typ okablowania: nie dotyczy
    • Protokół sieciowy 1: 1000BaseT
    • Typ złącza 1: RJ45
    • Protokół sieciowy 2: 1000Base-FX
    • Typ złącza 2: SFP
    • Gwarancja 5 lat

    79,00 zł

    Cena katalogowa 95,00 zł

  10. 69,99 zł

  11. 185,00 zł

    18,51 zł x 10 rat 0%

  12. MODUŁ SFP WDM 1.25Gbps, SC SM, 10dB (3km) TX1550/RX1310

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 4811
    • Typ złącza: SC
    • Technologia WDM: Tak
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)

    85,99 zł

    Cena katalogowa 89,00 zł

  13. KABEL ŚWIATŁOWODOWY ARAMID Z-XOTKtcdD SM 8x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN SPAN 80M

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12418
    • Ilość włókien: 8
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Typ włókna: SM G.652D / 9/125
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
    • Gwarancja 24 miesiące
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.

    1,76 zł

    Produkt pod zamówienie telefoniczne
  14. 369,00 zł

    Cena katalogowa 399,00 zł

    36,91 zł x 10 rat 0%

    Darmowy transport

  15. ADAPTER LC/UPC Duplex SM Standard

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 8388
    • Typ złącza: LC/UPC-LC/UPC
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)

    2,99 zł

  16. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 2M SIMPLEX 9/125, SC/APC-SC/APC 3MM

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12591
    • Ilość włókien: Simplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 0,5 m - 3 m
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)

    8,00 zł

    Cena katalogowa 13,99 zł

  17. WIELOFUNKCYJNY TESTER CCTV CS-H8F-70HQ EKRAN RETINA 1920X1200

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 15761
    • Wyświetlacz LCD: Tak
    • Obsługa PTZ: Tak
    • Multimetr cyfrowy: Tak
    • Źródło zasilania kamery 12V: Tak
    • Gwarancja 24 miesiące

    4 658,99 zł

    Cena katalogowa 5 904,00 zł

    465,91 zł x 10 rat 0%

    Darmowy transport