Informujemy, że w dniu 20.04 (Sobota) wszystkie Oddziały oraz Biuro Obsługi Klienta będą nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.

Światłowody

  1. 20,50 zł

  2. MEDIA KONWERTER TP-LINK MC220L

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 5989
    • Typ okablowania: nie dotyczy
    • Protokół sieciowy 1: 1000BaseT
    • Typ złącza 1: RJ45
    • Protokół sieciowy 2: 1000Base-FX
    • Typ złącza 2: SFP
    • Gwarancja 5 lat

    79,00 zł

    Cena katalogowa 95,00 zł

  3. 85,00 zł

    Cena katalogowa 99,00 zł

  4. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 2M SIMPLEX 9/125, SC/APC-SC/APC 3MM

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12591
    • Ilość włókien: Simplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 0,5 m - 3 m
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)

    8,00 zł

    Cena katalogowa 13,99 zł

  5. MODUŁ SFP WDM 1.25Gbps, SC SM, 10dB (3km) TX1310/RX1550

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 9202
    • Prędkość transmisji: 1,25
    • Typ złącza: SC
    • Technologia WDM: Tak
    • Gwarancja 12 miesięcy

    85,00 zł

    Cena katalogowa 89,00 zł

  6. MEDIA KONWERTER TP-LINK MC100CM

    1 recenzja(i)
    Nr katalogowy: 5985
    • Typ okablowania: Światłowód wielomodowy
    • Protokół sieciowy 1: 100BaseTX
    • Typ złącza 1: RJ45
    • Protokół sieciowy 2: 100BaseFX
    • Typ złącza 2: SC DUPLEX
    • Gwarancja 5 lat

    109,00 zł

    Cena katalogowa 137,00 zł

  7. SPAWARKA ŚWIATŁOWODOWA SIGNAL FIRE AI-8

    1 recenzja(i)
    Nr katalogowy: 17457
      Konfiguracja Bluetooth (Android / iPhone)
    • Gwarancja 36 miesięcy
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: 48h od zamówienia.

    5 349,00 zł

    Cena katalogowa 6 199,00 zł

    534,91 zł x 10 rat 0%

    Darmowy transport

  8. MODUŁ SFP WDM 1.25Gbps, SC SM, 10dB (3km) TX1550/RX1310

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 4811
    • Prędkość transmisji: 1,25
    • Typ złącza: SC
    • Technologia WDM: Tak
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)

    85,99 zł

    Cena katalogowa 89,00 zł

  9. MEDIA KONWERTER TP-LINK MC110CS

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 5988
    MEDIA KONWERTER TP-LINK MC110CS
    -28%
    • Typ okablowania: Światłowód jednomodowy
    • Protokół sieciowy 1: 100BaseTX
    • Typ złącza 1: RJ45
    • Protokół sieciowy 2: 100BaseFX
    • Typ złącza 2: SC DUPLEX
    • Gwarancja 5 lat

    94,00 zł

    Cena katalogowa 130,00 zł

  10. 109,00 zł

    Cena katalogowa 139,00 zł

  11. 25,00 zł

    Cena katalogowa 39,99 zł

  12. 185,00 zł

    18,51 zł x 10 rat 0%

  13. MODUŁ SFP TP-LINK TL-SM311LS SM

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 7866
    • Prędkość transmisji: 1,25
    • Typ złącza: 2xLC
    • Technologia WDM: Nie
    • Gwarancja 5 lat

    89,00 zł

    Cena katalogowa 129,00 zł

  14. 145,00 zł

    Cena katalogowa 155,00 zł

  15. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 10M SIMPLEX 9/125 SC/APC-SC/APC

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 17654
    • Ilość włókien: 1
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 5 m - 10 m
    • Typ włókna: SM G.652D / 9/125
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)

    19,00 zł

  16. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 5M DUPLEX 9/125, SC/APC-SC/UPC 3MM

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12358
    • Ilość włókien: Duplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 5 m - 10 m
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)

    34,00 zł