1. TERMINAL GPON NETIS GP8501GP

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 4044
    TERMINAL GPON NETIS GP8501GP
    Wyprzedaż
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)

    69,00 zł

    Cena katalogowa 159,00 zł

    Produkt oznaczony jako OUTLET posiada obniżoną cenę ze względu na zaniżoną estetykę towaru (zarysowania, drobne uszkodzenia obudowy, uszkodzone opakowania) wynikają z jego dotychczasowego użytkowania, m.in. w trakcie prezentacji, czy innych form ekspozycji. Na wszystkie produkty OUTLET udzielamy 12 miesięcznego okresu gwarancji.

Opis
Pliki do pobrania
Najważniejsze cechy
Recenzje
Pytania i odpowiedzi
Opis
Pliki do pobrania
Najważniejsze cechy
Recenzje
Pytania i odpowiedzi

Krótki opis

TERMINAL OPTYCZNY GPON
NETIS GP8501GP
KOŃCÓWKA ŚWIATŁOWODOWA

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

  • Urządzenie EPON ONU zgodne z IEEE 802.3-2005 & CTC 2.1.
  • Do 1.25Gbps wysyłania i pobierania.
  • Maksymalny dystans transferu danych do 20Km.
  • Automatyczne wykrywanie połączenia i jego uwierzytelnienie (Plug & Play).
  • Obsługuje SIP i protokół głosowy H248.
  • Skuteczna i niezawodna usługa przekazywania usługi POTS

PRZEZNACZENIE

Netis EP8104P 4 portowy Fast Ethernet i 2 FXS voice type EPON ONU to jeden z najpopularniejszych urządzeń ONU używanych we wdrożeniach FTTH do dzisiaj. Posiada 4 porty Ethernet i 2 porty FXS. Co najważniejsze - możesz zapewnić dostęp do zwykłych rozmów telefonicznych twoich klientów FTTx. Wystarczy zainstalować ten ONU w obrębie CPE oraz podłączyć zwykły telefon POTS do któregoś z 2 portów FXS. Wtedy ONU będzie obsługiwać bramkę klienta VoIP.

CECHY

  • Zgodne z ITU-T G.984.2 CLASS B+.
  • Do 1.25Gbps wysyłania i 2.5Gbps pobierania.
  • Maksymalny dystans do 20Km.
  • Obsługuje SIP i protokół głosowy H.248.
  • Obsługa wielu trybów mapowania.
  • IGMP V2&V3 Snooping, IGMP proxy.
  • Obsługa filtrowania VLAN i transparentnych transmisji VLAN, agregacji VLAN N:1 i tłumaczenia VLAN 1:1.
  • Lokalne zarządzanie przez sieciowe GUI i efektywne zdalne zarządzanie.
  • 1 port SC/APC GPON, 1 port tel. RJ11, 1* 10/100/1000Mbps automatycznie nawiązujące połączenie i auto-MDI/MDIX porty RJ45 LAN.

PRZYKŁADOWY SCHEMAT

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

  • SPRZĘT:
  • Interfejs: 1 Port SC/APC GPON 1 Port RJ11 Telefon. 1 Automatycznie nawiązujące połączenie i MDI/MDIX 10/100/1000Mbps porty LAN RJ45
  • Tempo Danych: Wysyłanie 1.25Gbps Pobieranie 2.5Gbps
  • Dystans: 0-20KM
  • Centralna Długść Fali: Tx: 1310 nm Rx: 1490 nm
  • Tempo Wygasania: > 10 dB
  • Optyczna Moc: Optyczna moc Tx 0.5~5.0dBm Maksymalna moc optyczna -8 dBm
  • Czułość odbioru: -27dBm
  • Dioda: PWR, RUN, LOS, PON, LAN, PHONE
  • Guzik: Włącznik / Wyłącznik, Ustawienia fabryczne
  • Adapter: DC 12V/1A
  • Zużycie Mocy: <12W (MAX)
  • Dimensions (L x W x H ): 145 x 90 x 28 mm
  • Weight: 139g
  • OPROGRAMOWANIE:
  • Standard: ITU-T G.984.2 CLASS B+ IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.1p, IEEE 802.1q
  • GPON: Tryb enkapsulacji GEM 8 T-CONT z maks. 32 portami GEM Mapowanie portu GEM do T-CONT Wiele trybów mapowania --Mapowanie od portu VLAN do GEM --Mapowanie od portu PRI do GEM --Mapowanie od portu Ethernet do GEM --Mapowanie od portu VLAN+PRI do GEM --Mapowanie od portu Ethernet+VLAN do GEM --Mapowanie od portu Ethernet+PRI do GEM --Mapowanie od portu Ethernet+VLAN+PRI do GEM --Mapowanie od IPToS do portu GEM Dynamiczna dystrybucja przepustowości (DBA) Funkcja naprawiania błędów (FEC) podczas pobierania i wysyłania. Wbudowane OAM, fizyczna warstwa OAM (PLOAM) i OMCL Zaawansowany standard szyfrowania 128-bitowy dla pobierania. Tryby uwierzytelniania hasła, SN i SN+Hasła Deaktywacja/Aktywacja i ponowna rejestracja na ONT Test zapętlania oparty na porcie GEM
  • Multicast: Snooping IGMP V2&V3 IGMP proxy Bridge WAN Multicast Do 255 grup Multicast VLAN transformuje protokół wysyłania pakietu multicastu Osobne porty GEM dla pobierania strumieni usług multicastu i pakietów sygnałowych IGMP Transformacja, transparentna transmisja i usuwanie pobierania multicastu VLAN Filtrowanie pobieranych pakietów multicast Filtrowanie multicastu i wysyłanie oparte o adres MAC Uwierzytelnianie oparte na porcie GEM Szybkie wyjście
  • Ethernet: Tryb Mostka Ręczne ustawienie do 10/100/1000Mbit/s Ręczne ustawienie do półdupleksu lub pełnego dupleksu Szybkość wysyłania i pobierania oparte o port Ethernet z dokładnością 65Kbit/s PAUZA Kontroli przepływu danych (IEEE 802.3 Anneks 31B) Ramka Ethernet do 2000 bitów Filtrowanie VLAN i transparentna transmisja VLAN Agregacja VLAN N:1 i tłumaczenia VLAN 1:1 Kolejka priorytetu IEE 802.1p
  • Głos: SIP i H.248 * (* Po zmianie standardów, zapisz ustawienia i zresetuj. Ustawienia zostaną zastosowane.) Konserwacja Monitoring mocy optycznej
  • Konserwacja: Monitoring mocy optycznej Konfiguracja usług lokalnych, zapytania i aktualizacja oprogramowania na stronie Web Zdalne zarządzanie przy użyciu zgodnego ze standardami interfejsu OMCI, zdefiniowanego przez ITU-T G.988 Zapytania o optyczny przekaźnik ONT Raport z alarmu Dying Gasp po wyłączeniu ONT
  • OMCI: Zarządzanie konfiguracją OMCI (w tym port GEM, T-CONT, CAR i VLAN) Zarządzanie zapytaniami OMCI (w tym informacje o urządzeniu i statusie portu Ethernet) Alarm i synchronizacja alarmu OMCI Statystyki wydajności OMCI
  • Zabezpieczenia: Filtrowanie adresów MAC
  • INNE:
  • Środowisko: Temperatura Operacyjna: 0°C~40°C(32°F~104°F) Temperatura Przechowania: -40°C~70°C(-40°F~158°F) Wilgotność Operacyjna: 5%~90% bez kondensacji Wilgotność Przechowania: 5%~95% bez kondensacji

WYJŚCIA

WYJŚCIA

W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI

  • Terminal optyczny GPON NETIS GP8501GP (nr kat. 4044)
  • Zasilacz 12V/1A
  • Kabel Ethernet
  • Kabel telefoniczny RJ11
  • Krótka instrukcja obsługi
  • Gwarancja
  • Paragon fiskalny lub faktura VAT

Pliki do pobrania

 Karta katalogowa

Informacje dodatkowe

Numer katalogowy 4044
Model GP8501GP
Producent NETIS
Krótki opis Nie
Gwarancja 24 miesiące
Gwarancja dla firm 12 miesięcy
Link do strony producenta brak danych

Recenzje klientów

Opinia "TERMINAL GPON NETIS GP8501GP"

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Pytania i odpowiedzi

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Kliknij tutaj i zadaj nam je.

Dodaj nowe pytanie