0 opinii
(0)
Niedostępny
  • MODUŁ SFP WDM 1.25Gbps, LC SM, 10dB, (3km) TX1550/RX1310
  • MODUŁ SFP WDM 1.25Gbps, LC SM, 10dB, (3km) TX1550/RX1310
  • MODUŁ SFP WDM 1.25Gbps, LC SM, 10dB, (3km) TX1550/RX1310
Nr kat: 3831

MODUŁ SFP WDM 1.25Gbps, LC SM, 10dB, (3km) TX1550/RX1310

MODUŁ SFP WDM 1.25Gbps, LC SM, 10dB, (3km) TX1550/RX1310
MODUŁ SFP WDM 1.25Gbps, LC SM, 10dB, (3km) TX1550/RX1310
MODUŁ SFP WDM 1.25Gbps, LC SM, 10dB, (3km) TX1550/RX1310
Biuro obsługi klienta

Dodaj do ulubionych
Do ulubionych
Porównaj Porównaj produkt

MODUŁ SFP WDM OPTON 1.25Gbps SM LC 10dB 3km

MODUŁ SFP WDM OPTON  1.25Gbps SM LC 10dB 3km

Najważniejsze cechy

  • Dwukierunkowa transmisja na pojedynczym włóknie jednomodowym
  • Połączenie na odległości do 3km
  • Złącze typu LC SM
  • Długość fali Tx 1550nm
  • Długość fali Rx 1310nm

Przeznaczenie

Moduły Opton SFP przeznaczony jest do pracy ze światłowodem jednomodowym zakończonymi złączami typy LC. Moduł współpracuje z media konwerterami oraz większością przełączników i routerów ze slotami SFP dostępnymi na rynku.

Opis

Opis

Moduł Opton SFP pozwalający na połączenie dwóch odległych (do 3km, 10dB) od siebie przełączników. Moduł Opton jest kompatybilny z urządzeniami, które nie posiadają blokady producenta na wkładki (D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Urządzenie współpracuje z jednym światłowodem jednomodowymi a rozwiązanie takie jest możliwe dzięki technologi WDM - czyli zwielokrotnianiu fali, które polega na transmisji niezależnych sygnałów na różnych długościach fal, co znacznie obniża koszty instalacji. Sygnał przesyłany jest z prędkością do 1,25 Gb/s.

Dane techniczne

Marka OPTON
Indeks 3831
Model 125G-SM-WDM55-LC
Gwarancja dla firm 12 miesięcy
Gwarancja 24 miesiące
Moc sygnału nadajnika 10dB
Typ złącza LC
Technologia WDM Tak
Odległość transmisji 3km
Prędkość transmisji 1000.00 Mb/s
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Do tego produktu nie dodano jeszcze żadnej opinii. Bądź pierwszy i podziel się wrażeniami.

Dlaczego warto pisać opinie?

  • Klienci mogą podejmować świadome decyzje
  • Zdobywaj punkty za opinie
  • Pozwala Nam udoskonalać ofertę
  • Pozwól polepszać jakość produktów
Pytania i odpowiedzi

Nie ma żadnych pytań dotyczących tego produktu.

 

Nie znalazłeś odpowiedzi?
Zapytaj naszego eksperta
79,00 zł