0 opinii
(0)
Dostępny
  • MODUŁ SFP+ TP-LINK TL-SM5110-SR LC 10GBase-SR
  • MODUŁ SFP+ TP-LINK TL-SM5110-SR LC 10GBase-SR
  • MODUŁ SFP+ TP-LINK TL-SM5110-SR LC 10GBase-SR
Nr kat: 28112

MODUŁ SFP+ TP-LINK TL-SM5110-SR LC 10GBase-SR

MODUŁ SFP+ TP-LINK TL-SM5110-SR LC 10GBase-SR
MODUŁ SFP+ TP-LINK TL-SM5110-SR LC 10GBase-SR
MODUŁ SFP+ TP-LINK TL-SM5110-SR LC 10GBase-SR
Biuro obsługi klienta

Dodaj do ulubionych
Do ulubionych
Porównaj Porównaj produkt

MODUŁ SFP+ TP-LINK TL-SM5110-SR LC 10GBase-SR

Najważniejsze cechy

Najważniejsze cechy

  • Wielomodowy moduł SFP+ LC
  • Obsługa Hot-Plugging
  • Obsługa funkcji DDM
  • Zgodność z wymogami SFP+ MSA
  • Zgodność z przełącznikami wyposażonymi w porty SFP+ 10G, w tym TL-SG3428X, TL-SG3428XMP JetStream.
Zastosowanie

Zastosowanie

TL-SM5110-SR pozwala na zwiększenie odległości transferowych w oparciu o łącze Ethernet 10G. Jest to wielomodowy moduł SFP+, 10GBASE-SR, 850 nm o wysokiej wydajności. Urządzenie obsługuje tryb pełnego dupleksu, połączenia Ethernet 10G na odległość 300 m lub 33 m z użyciem odpowiednio światłowodowych kabli 50/125 µm lub 62,5/125 µm.

Specyfikacja techniczna

CECHY SPRZĘTOWE
DDMTak
SFP-MSATak
Hot SwappableTak
KARTA SIECIOWA
Standardy i protokołyIEEE 802.3ae, TCP/IP, SFF-8472
Długość fali850 nm
Zasilanie3,3 V
Typ światłowoduWielomodowy, 50/125 um lub 62,5/125 um
Maks. długość kabla300 m (OM3)
Prędkość transmisji10 Gb/s
Typ portówLC/UPC
CertyfikatyFCC, CE
Środowisko pracyDopuszczalna temperatura pracy: 0℃~70℃ (32℉~158℉) Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~80℃ (-40℉~176℉) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, bez kondensacji Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, bez kondensacji
Dane techniczne

Marka TP-LINK
Indeks 28112
Model TL-SM5110-SR
Gwarancja dla firm 60 miesięcy
Gwarancja 60 miesięcy
Rozszerzony zakres temperatury pracy Tak
Moc sygnału nadajnika 3,3
Typ złącza LC/UPC
Technologia WDM Nie
Odległość transmisji 300 m (OM3)
Prędkość transmisji 10000.00 Mb/s
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Do tego produktu nie dodano jeszcze żadnej opinii. Bądź pierwszy i podziel się wrażeniami.

Dlaczego warto pisać opinie?

  • Klienci mogą podejmować świadome decyzje
  • Zdobywaj punkty za opinie
  • Pozwala Nam udoskonalać ofertę
  • Pozwól polepszać jakość produktów
Pytania i odpowiedzi

Nie ma żadnych pytań dotyczących tego produktu.

 

Nie znalazłeś odpowiedzi?
Zapytaj naszego eksperta
109,00 zł
Odroczone płatności
30 dni
Koszt montażu zostanie dodany do zamówienia

Darmowa dostawa
Kup teraz, a otrzymasz już jutro!
Zamów w ciągu
Sprawdź dostęp w sklepach

Filtry
Kategorie
Loading...