0 opinii
(0)
Niedostępny
  • PROGRAMOWALNY MODUŁ SFP 1.25Gbps SX DDM 850nm LC MMF 550m
  • PROGRAMOWALNY MODUŁ SFP 1.25Gbps SX DDM 850nm LC MMF 550m
  • PROGRAMOWALNY MODUŁ SFP 1.25Gbps SX DDM 850nm LC MMF 550m
Nr kat: 12753

PROGRAMOWALNY MODUŁ SFP 1.25Gbps SX DDM 850nm LC MMF 550m

PROGRAMOWALNY MODUŁ SFP 1.25Gbps SX DDM 850nm LC MMF 550m
PROGRAMOWALNY MODUŁ SFP 1.25Gbps SX DDM 850nm LC MMF 550m
PROGRAMOWALNY MODUŁ SFP 1.25Gbps SX DDM 850nm LC MMF 550m
Biuro obsługi klienta

Dodaj do ulubionych
Do ulubionych
Porównaj Porównaj produkt

Programowalny moduł SFP 1.25Gbps SX DDM 850nm LC MMF 550m

Programowalny moduł SFP  1.25Gbps SX DDM 850nm LC MMF 550m

Najważniejsze cechy

  • Typ modułu: SFP SX
  • Typ światłowodu: MULTIMODE
  • Długość fali: 850nm
  • Dystans: 550m
  • Prędkość transmisji: 1,25Gbps
  • Typ złącza: LC DUPLEX
  • Cyfrowa diagnostyka: DDM
Opis produktu

Opis produktu

Oferowane moduły mogą pracować jako wkładki uniwersalne oraz posiadają możliwość zastąpienia dedykowanych modułów producentów poprzez indywidualne zaprogramowanie dla każdego z nich zachowując jednocześnie wymagane parametry techniczne. Rozwiązanie takie pozwala obniżyć z reguły koszt inwestycji średnio o kilkadziesiąt procent.

Identyfikacja parametrów modułów następuje poprzez magistralę, która umożliwia odczyt zawartości wbudowanej pamięci EEPROM. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę inżynierów oraz szerokie zaplecze serwisowe dzięki czemu wszystkie moduły przygotowywane są indywidualnie pod zamówienie klienta ze wskazaniem producenta oraz modelu z jakim moduł ma współpracować. Moduły są kompatybilne między innymi z urządzeniami takich producentów jak: Cisco, Juniper, Intel, Linksys, HP, IBM, Dell, Huaweii, Netgear, 3COM, Alcatel, Arista, Brocade, Dlink, Korenix, ZTE, ZYXEL

W treści zapytania bardzo prosimy o podanie nazwy producenta oraz modelu urządzenia z którym moduł ma współpracować.

Wymiary

Specyfikacja

  • Prędkość transmisji: 1.25Gbps
  • Maksymalny dystans: 550m
  • Typ złącza: LC DUPLEX
  • Maksymalne (skrajne) parametry pracy:
  • Temperatura Ts: -40°C / +85°C
  • Wilgotność powietrza RH: 5%-95%
  • Zasilanie Vcc: -0,5V / 4,0V
  • Zalecane parametry pracy:
  • Temperatura Tc: -10°C / +70°C
  • Wilgotność powietrza RH: 5% / 95%
  • Zasilanie Vcc: 3,135V- / 3,465V
Dane techniczne

Marka PROGRAMOWALNY
Indeks 12753
Gwarancja dla firm 24 miesiące
Gwarancja 24 miesiące
Typ złącza 2xLC
Technologia WDM Nie
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Do tego produktu nie dodano jeszcze żadnej opinii. Bądź pierwszy i podziel się wrażeniami.

Dlaczego warto pisać opinie?

  • Klienci mogą podejmować świadome decyzje
  • Zdobywaj punkty za opinie
  • Pozwala Nam udoskonalać ofertę
  • Pozwól polepszać jakość produktów
Pytania i odpowiedzi

Nie ma żadnych pytań dotyczących tego produktu.

 

Nie znalazłeś odpowiedzi?
Zapytaj naszego eksperta

Filtry
Kategorie