0 opinii
(0)
Dostępny
  • MODUŁ SFP WDM TP-LINK TL-SM321A 1550nm SM 10km LC/UPC
Nr kat: 13346

MODUŁ SFP WDM TP-LINK TL-SM321A 1550nm SM 10km LC/UPC

MODUŁ SFP WDM TP-LINK TL-SM321A 1550nm SM 10km LC/UPC
Biuro obsługi klienta

Dodaj do ulubionych
Do ulubionych
Porównaj Porównaj produkt

Moduł SFP WDM TP-Link TL-SM321A 1550nm

Moduł SFP WDM TP-Link TL-SM321A 1550nm

Najważniejsze cechy

  • Moduł dwukierunkowy SFP
  • Wsparcie technologii dwukierunkowej transmisji WDM
  • Współpracuje z włóknami jednomodowymi
  • Współpraca z modułem TL-SM321B
  • Długość fali TX: 1550nm / RX: 1310nm
  • Maks. długość kabla 10km
  • Prędkość transmisji 1,25Gb/s
  • Typ portu LC/UPC

Specyfikacja techniczna

  • Standardy i protokoły: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
  • Długość fali: TX: 1550nm / RX: 1310nm
  • Zasilanie: 3,3V
  • Certyfikaty: FCC, CE
  • Kabel: Światłowód jednomodowy
  • Typ światłowodu: 9/125 um jednomodowy
  • Maks. długość kabla: 10km
  • Prędkość transmisji: 1,25Gb/s
  • Typ portu: LC/UPC
  • Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~70℃ (32℉~158℉)
  • Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~80℃ (-40℉~176℉)
  • Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
  • Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Przeznaczenie

Moduł światłowodowy TL-SM321A przeznaczony jest do zwiększania zasięgu transferu inteligentnych i zarządzalnych przełączników do 10 kilometrów, spełniając wymagania sieci LAN. W zależności od wymagań sieci i konieczności obniżenia kosztów można wybrać właściwe urządzenie sieciowe do którego podłączony jest moduł światłowodowy.

Opis

  • Wsparcie technologii dwukierunkowej transmisji WDM, wykorzystanie pojedynczego włókna
  • TX: 1550nm / RX: 1310nm
  • Wbudowany zasilacz +3,3V
  • Współpraca z modułem TL-SM321B
  • Obsługa standardu Plug-and-Play
  • Możliwość instalacji w urządzeniach: MC220L, TL-R4199G/4299G, TL-SG3109, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 i innych ekwiwalentnych
Dane techniczne

Marka TP-LINK
Indeks 13346
Model TL-SM321A
Gwarancja dla firm 60 miesięcy
Gwarancja 60 miesięcy
Rozszerzony zakres temperatury pracy Tak
Moc sygnału nadajnika 12
Typ złącza LC
Technologia WDM Tak
Odległość transmisji 10km
Prędkość transmisji 1250.00 Mb/s
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Do tego produktu nie dodano jeszcze żadnej opinii. Bądź pierwszy i podziel się wrażeniami.

Dlaczego warto pisać opinie?

  • Klienci mogą podejmować świadome decyzje
  • Zdobywaj punkty za opinie
  • Pozwala Nam udoskonalać ofertę
  • Pozwól polepszać jakość produktów
Pytania i odpowiedzi

Nie ma żadnych pytań dotyczących tego produktu.

 

Nie znalazłeś odpowiedzi?
Zapytaj naszego eksperta
69,68 zł
Odroczone płatności
30 dni
Koszt montażu zostanie dodany do zamówienia

Dostawa od 7,99 zł
Kup teraz, a otrzymasz już jutro!
Zamów w ciągu
Sprawdź dostęp w sklepach

Filtry
Kategorie
Loading...