0 opinii
(0)
Dostępny
  • MODUŁ SFP GETFORT WDM 1.25Gbps 3KM SC SM, TX1310/RX1550
  • MODUŁ SFP GETFORT WDM 1.25Gbps 3KM SC SM, TX1310/RX1550
  • MODUŁ SFP GETFORT WDM 1.25Gbps 3KM SC SM, TX1310/RX1550
Nr kat: 28483

MODUŁ SFP GETFORT WDM 1.25Gbps 3KM SC SM, TX1310/RX1550

MODUŁ SFP GETFORT WDM 1.25Gbps 3KM SC SM, TX1310/RX1550
MODUŁ SFP GETFORT WDM 1.25Gbps 3KM SC SM, TX1310/RX1550
MODUŁ SFP GETFORT WDM 1.25Gbps 3KM SC SM, TX1310/RX1550
Biuro obsługi klienta

Dodaj do ulubionych
Do ulubionych
Porównaj Porównaj produkt

MODUŁ SFP GETFORT WDM 1.25Gbps 3KM SC SM, TX1310/RX1550

Najważniejsze cechy:

Najważniejsze cechy:

  • Typ modułu - SFP WDM
  • Złącze -SC SM
  • Przepływność - 1.25 Gbps
  • Zasięg - 3km
  • Długość fali - 1310nm
  • Funkcja DDM
GetFort

GetFort

GetFort jest jedną z najszybciej rozwijających się marek urządzeń sieciowych aktywnych jak również pasywnych. Oferowane produkty charakteryzują się dużą trwałością i precyzją wykonania, atrakcyjnym wzornictwem oraz nowatorskimi rozwiązaniami technicznymi. Produkty naszej marki znajdują szerokie zastosowanie przy budowie systemów datacenter, alarmowych, CCTV oraz RTV.

Przeznaczenie

Przeznaczenie

Moduły SFP przeznaczony jest do pracy ze światłowodem jednomodowym zakończonymi złączami typy SC Simplex.

Moduł SFP służy do łączenia kabli światłowodowych z przełącznikami sieciowymi i innymi urządzeniami komunikacyjnymi, takimi jak przemysłowe przełączniki Ethernet i media konwertery.

Urządzenie z możliwością wymiany podczas pracy umożliwia użytkownikowi wyposażenie portu interfejsu w dowolny odpowiedni typ nadajnika-odbiornika. Jest on niezbędny do połączeń światłowodowych.

Urządzenie przeznaczone do współpracy z modułem SFP o odwrotnej długości fali <br>również dostępnym w naszej ofercie nr. kat.: 28484

Opis

Opis

Moduł SFP pozwalający na połączenie dwóch odległych (do 3km) od siebie przełączników.

Moduł jest kompatybilny z modelami popularnych marek, które nie posiadają blokady producenta na wkładki takich jak:

  • D-Link
  • TP-Link
  • Netis
  • Planet
  • MikroTik
  • Ubiquiti
  • Netgear

Urządzenie współpracuje z światłowodem jednomodowym, pozwala na zestawienie wysoko wydajnych połączeń Gigabit Ethernet przy wykorzystaniu urządzeń pracujących w transmisji optycznej.

Sygnał przesyłany jest z prędkością do 1,25 Gb/s

Moduł posiada funkcję diagnostyki cyfrowej DDM - Digital Diagnostic Monitor. Funkcja ta umożliwia monitorowanie kluczowych parametrów pracy modułu takich jak moc optyczna sygnału nadawanego, moc optyczna sygnału odbieranego, temperatura pracy, napięcie zasilania, prąd lasera.

Korzystanie z DDM pozwala na zapobieganie awariom oraz przyspiesza diagnozowanie problemów z siecią optyczną. Monitorowanie parametrów pracy umożliwiają jedynie urządzenia z zaimplementowaną funkcją odczytu diagnostyki cyfrowej.

Specyfikacja

Port:SC
Przepływność:1.25 Gbps
Długość fali TX:1310 nm
Zasięg:3 km
Wspierane okablowanie:światłowód jednomodowy 9/125 µm
Wsparcie DDM:Tak
Dane techniczne

Marka GETFORT
Indeks 28483
Model GF-SM-WDM31-S1
Gwarancja dla firm 24 miesiące
Gwarancja 24 miesiące
Krótki opis Moduł SFP WDM
Rozszerzony zakres temperatury pracy Nie
Moc sygnału nadajnika 10dB
Typ złącza SC
Technologia WDM Tak
Odległość transmisji 3km
Prędkość transmisji 1000.00 Mb/s
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Do tego produktu nie dodano jeszcze żadnej opinii. Bądź pierwszy i podziel się wrażeniami.

Dlaczego warto pisać opinie?

  • Klienci mogą podejmować świadome decyzje
  • Zdobywaj punkty za opinie
  • Pozwala Nam udoskonalać ofertę
  • Pozwól polepszać jakość produktów
Pytania i odpowiedzi

Nie ma żadnych pytań dotyczących tego produktu.

 

Nie znalazłeś odpowiedzi?
Zapytaj naszego eksperta
69,00 zł
Odroczone płatności
30 dni
Koszt montażu zostanie dodany do zamówienia

Dostawa od 10,99 zł
Kup teraz a otrzymasz za 2 dni
Sprawdź dostęp w sklepach