0 opinii
(0)
Niedostępny
  • MODUŁ SFP MIKROTIK S-85DLC05D 1.25G MM 550m 850nm
  • MODUŁ SFP MIKROTIK S-85DLC05D 1.25G MM 550m 850nm
Nr kat: 3421

MODUŁ SFP MIKROTIK S-85DLC05D 1.25G MM 550m 850nm

MODUŁ SFP MIKROTIK S-85DLC05D 1.25G MM 550m 850nm
MODUŁ SFP MIKROTIK S-85DLC05D 1.25G MM 550m 850nm
Biuro obsługi klienta

Dodaj do ulubionych
Do ulubionych
Porównaj Porównaj produkt

Moduł SFP Mikrotik S-85DLC05D 1.25g mm 550m

Najważniejsze cechy

Najważniejsze cechy

  • Typ modułu: SFP
  • Typ portu: 2 × LC MM
  • Obsługa włókna wielomodowego
  • Zasięg portu: 550m
  • Okablowanie portu: 50/125, 62.5/125, 100/140 µm µm
  • Długość fali TX: 850 nm
  • Długość fali RX: 850 nm
  • Cyfrowa diagnostyka - Digital Diagnostic Monitoring (DDM)

Przeznaczenie

Moduły Mikrotik SFP przeznaczony jest do pracy ze światłowodem wielomodowym zakończonymi złączami typy LC Duplex. Moduły wykorzystuje się do przesyłania danych, głosu czy obrazu. Współpracują z media konwerterami oraz większością przełączników i routerów ze slotami SFP dostępnymi na rynku.

Opis przedmiotu

Moduł Mikrotik SFP pozwalający na połączenie dwóch odległych (do 550m) od siebie przełączników. Moduł jest kompatybilny z urządzeniami, które nie posiadają blokady producenta na wkładki (D-Link, TP-Link, Netis, Planet, MikroTik i inni). Urządzenie współpracuje z światłowodem wielomodwym, pozwalający na zestawienie wysoko wydajnych połączeń Gigabit Ethernet przy wykorzystaniu urządzeń pracujących w transmisji optycznej. Sygnał przesyłany jest z prędkością do 1,25 Gb/s

Moduł posiada funkcję diagnostyki cyfrowej DDM - Digital Diagnostic Monitor. Funkcja ta umożliwia monitorowanie kluczowych parametrów pracy modułu takich jak moc optyczna sygnału nadawanego, moc optyczna sygnału odbieranego, temperatura pracy, napięcie zasilania, prąd lasera. Korzystanie z DDM pozwala na zapobieganie awariom oraz przyspiesza diagnozowanie problemów z siecią optyczną. Monitorowanie parametrów pracy umożliwiają jedynie urządzenia z zaimplementowaną funkcją odczytu diagnostyki cyfrowej.

Specyfikacja

Typ modułuSFP
Port2 x LC
Przepływność1.25 Gbps
Długość fali TX850 nm
Długość fali RX850 nm
Zasięg550 m
Wspierane okablowanieświatłowód wielomodowy
Dane techniczne

Marka MIKROTIK
Indeks 3421
Model S-85DLC05D
Gwarancja dla firm 12 miesięcy
Gwarancja 12 miesięcy
Moc sygnału nadajnika .
Typ złącza 2xLC
Technologia WDM Nie
Prędkość transmisji 1250.00 Mb/s
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Do tego produktu nie dodano jeszcze żadnej opinii. Bądź pierwszy i podziel się wrażeniami.

Dlaczego warto pisać opinie?

  • Klienci mogą podejmować świadome decyzje
  • Zdobywaj punkty za opinie
  • Pozwala Nam udoskonalać ofertę
  • Pozwól polepszać jakość produktów
Pytania i odpowiedzi

Nie ma żadnych pytań dotyczących tego produktu.

 

Nie znalazłeś odpowiedzi?
Zapytaj naszego eksperta
69,00 zł
Koszt montażu zostanie dodany do zamówienia

Zainteresował Cię ten produkt? Kliknij poniżej, a poinformujemy Cię, kiedy będzie można go zamówić.

Filtry
Kategorie
Loading...