0 opinii
(0)
Ostatnie sztuki
 • Zestaw Smart Home Grenton - Basic
 • Zestaw Smart Home Grenton - Basic
Nr kat: Z43182

Zestaw Smart Home Grenton - Basic

Zestaw Smart Home Grenton - Basic
Zestaw Smart Home Grenton - Basic
Biuro obsługi klienta

Dodaj do ulubionych
Do ulubionych
Porównaj Porównaj produkt

Zestaw Smart Home Grenton - Basic

Zestaw Smart Home Grenton Basic - najważniejsze cechy:

Zestaw Smart Home Grenton Basic - najważniejsze cechy:

Przekonaj się, że system Smart Home wpływa pozytywnie na komfort życia, oferując szeroki zakres usprawnień i ułatwień. Systemy te są w stanie wyręczyć swojego użytkownika w codziennych czynnościach, eliminując konieczność ręcznego zarządzania wieloma urządzeniami!

Poznaj najważniejsze cechy zestawu Smart Home Grenton Basic:

 • Regulacja temperatury przez kontrolę światła słonecznego - sterowanie roletami i żaluzjami jest efektywnym narzędziem, które pomaga nie tylko zaoszczędzić energię, ale także obniżyć koszty związane z jej zużyciem;
 • Sterowanie oświetleniem
 • Sterowanie ogrzewaniem - zestaw pozwala na regulację temperatury w każdym pomieszczeniu za pomocą głowic termostatycznych;
 • Kompatybilność z aplikacją mobilną - centralizuje kontrolę nad różnymi urządzeniami i systemami, tworząc spójny ekosystem inteligentnego domu;
 • Możliwość zdalnego dostępu do urządzeń i całego systemu - także poza miejscem zamieszkania!
 • Zarządzanie energią - możliwość ograniczania zużycia prądu, gazu i wody w czasie rzeczywistym. Zapewnij sobie komfort i wysoką efektywność energetyczną!
Zestaw Smart Home Grenton - Basic

Poznaj gotowe systemy Smart Home złożone z rozwiązań marki Grenton - ciesz się komfortem swojego inteligentnego domu!

Smart Home, czyli inteligentny dom, to koncepcja związana z wykorzystaniem zaawansowanych technologii i systemów do automatyzacji i zarządzania różnymi aspektami życia w domu. W inteligentnym domu urządzenia i systemy są połączone ze sobą i mogą być zdalnie kontrolowane, co pozwala na zwiększenie wygody, oszczędność energii, zwiększenie bezpieczeństwa oraz dostosowanie środowiska do indywidualnych potrzeb mieszkańców.

Smart Home to dom, który wykorzystuje technologię do ułatwienia codziennego życia i zapewnienia lepszej kontroli nad różnymi funkcjami domu!

 • Komfort - system Smart Home wpływa pozytywnie na komfort życia, oferując szeroki zakres usprawnień i ułatwień. Systemy te są w stanie wyręczać swojego użytkownika w codziennych czynnościach, eliminując konieczność ręcznego zarządzania wieloma urządzeniami. Aplikacje mobilne pozwalają na kontrolę systemu z dowolnego miejsca, co zwiększa elastyczność i wygodę użytkowania. Systemy Smart Home umożliwiają również bezpieczne poruszanie się po domu w nocy, na przykład poprzez automatyczne podświetlenie ścieżek. Różne scenariusze, takie jak "poranek" czy "wyjście z domu," pozwalają na automatyzację codziennych czynności, takich jak podnoszenie rolet, wyłączanie urządzeń, czy zmiana ustawień klimatyzacji. To wszystko przekłada się na wyższy komfort życia, pozwalając mieszkańcom cieszyć się bardziej efektywnym i przyjemnym sposobem korzystania z domu.
 • Bezpieczeństwo - system Smart Home wpływa korzystnie na bezpieczeństwo mieszkańców danego domu lub mieszkania, oferując zaawansowane funkcje monitoringu i kontrolowania środowiska wewnętrznego. Systemy takie eliminują konieczność ciągłego nadzoru nad domem. Mogą wykrywać i reagować na różne zagrożenia, takie jak zalania, niewyłączone urządzenia, czy wysokie stężenia CO w powietrzu. W przypadku wykrycia zagrożenia, systemy takie automatycznie podejmują odpowiednie kroki, takie jak zamknięcie dopływu wody, czy wietrzenie pomieszczeń.
 • Oszczędności - system Smart Home wpływa korzystnie na poziom oszczędności, eliminując marnowanie energii i surowców oraz zapewniając optymalne wykorzystanie zasobów. Systemy takie automatyzują wiele codziennych aktywności, co przekłada się na efektywność i oszczędności finansowe. Systemy Smart Home pozwalają na automatyczne zarządzanie urządzeniami i instalacjami, takimi jak ogrzewanie, oświetlenie, nawadnianie, czy klimatyzacja.
 • Elastyczność funkcjonowania - system Smart Home to system elastyczny i pewny w działaniu, oferujący użytkownikom dużą swobodę personalizacji i dostosowania do ich zmieniających się potrzeb. Systemy Smart Home oparte na lokalnej infrastrukturze gwarantują niezakłóconą pracę oświetlenia, rolet, temperatury i innych elementów, nawet w przypadku awarii połączenia z Internetem. To oznacza, że mieszkańcy mogą cieszyć się nieprzerwanym komfortem, niezależnie od sytuacji. System Smart Home jest także wyjątkowo elastyczny i pozwala na swobodną rozbudowę w przyszłości. Użytkownicy mogą dostosowywać zakres funkcjonalności i automatyzacji, aby sprostać swoim indywidualnym potrzebom. Co więcej, każdy domownik może korzystać z własnej wersji aplikacji, dostosowanej do swoich potrzeb i preferencji. To sprawia, że Twój Smart Home jest naprawdę elastyczny i dostosowane do konkretnych wymagań każdego użytkownika!
Poznaj gotowe systemy Smart Home złożone z rozwiązań marki Grenton - ciesz się komfortem swojego inteligentnego domu!

Zestaw inteligentnego domy Grenton Smart Home BASIC - sprawdź, co zyskujesz dzięki możliwościom, które Ci oferuje:

Posiadając zestaw Smart Home BASIC marki Grenton, złożony z 10 różnych komponentów, zyskujesz wiele możliwości i korzyści związanych z automatyzacją i zarządzaniem różnymi aspektami swojego domu.

Sprawdź, jakie korzyści możesz osiągnąć dzięki naszemu zestawowi:

 • Kontrola nad temperaturą: dzięki głowicom termostatycznym i czujnikom temperatury Grenton możesz dokładnie kontrolować i regulować temperaturę w poszczególnych pomieszczeniach, co pomaga oszczędzać energię i zwiększa komfort mieszkańców Twojego inteligentnego domu!
 • Automatyzacja oświetlenia: zawarte w zestawie sterowniki rolet i moduły Grenton Relay pozwalają na automatyczne sterowanie oświetleniem i roletami w domu, co poprawia Twoje bezpieczeństwo i komfort oraz pomaga Ci oszczędzać energię. Oraz pieniądze!
 • Integracja z urządzeniami Z-Wave: urządzenie Grenton CLU Z-Wave pozwala na integrację z innymi urządzeniami Z-Wave, co daje możliwość rozbudowy i personalizacji systemu Smart Home.
 • Monitorowanie i kontrola: dzięki Smart Panelowi i urządzeniu I/O Module Grenton możesz monitorować różne aspekty swojego domu oraz zdalnie nimi zarządzać za pomocą jednego panelu lub aplikacji na smartfonie.
 • Energooszczędność: automatyzacja i zdalne zarządzanie urządzeniami pomagają zmniejszyć zużycie energii i obniżyć koszty rachunków za prąd i gaz.
 • Personalizacja: możesz dostosować działanie systemu do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji, tworząc scenariusze i harmonogramy działania urządzeń.
 • Łatwa instalacja i konfiguracja: komponenty zestawu Grenton oferują Ci profesjonalne wsparcie, co ułatwia instalację i konfigurację systemu Smart Home.
 • Skalowalność: dzięki możliwości dodawania kolejnych urządzeń i komponentów, możesz rozbudowywać system zgodnie ze swoimi, często rosnącymi potrzebami.
Zestaw inteligentnego domy Grenton Smart Home BASIC - sprawdź, co zyskujesz dzięki możliwościom, które Ci oferuje:

Zestaw do automatyki inteligentnego domu Grenton Smart Home BASIC - odkryj korzyści ze sterowania roletami

Możliwość sterowania roletami to jedna z kluczowych cech zestawu Smart Home Grenton BASIC!

 • Sterowanie roletami i żaluzjami stanowi skuteczną metodę regulacji ilości światła słonecznego wpadającego do naszego domu. W gorące dni, kiedy słońce mocno świeci, zamykając rolety i żaluzje, można zminimalizować ilość ciepła, która dostaje się do wnętrza domu. Natomiast w chłodniejsze dni, kiedy promienie słoneczne są słabsze, otwierając je można umożliwić ciepłu dostanie się do wnętrza budynku, co przyczynia się do oszczędzania energii potrzebnej do ogrzewania.
 • Kontrola rolet i żaluzji pomaga w zabezpieczeniu domu przed utratą ciepła, gdy słońce jest słabsze. Dodatkowo ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem przeciwdziała blaknięciu mebli i dywanów oraz nadmiernemu wzrostowi temperatury wewnątrz domu. W rezultacie, sterowanie roletami i żaluzjami jest efektywnym narzędziem, które pomaga nie tylko zaoszczędzić energię, ale także obniżyć koszty związane z jej zużyciem.
 • Dzięki funkcji sterowania roletami możemy łatwo dostosować ilość światła wpadającego do wnętrza w zależności od pory dnia oraz indywidualnych potrzeb. Dodatkowo, istnieje też możliwość zaprogramowania rolet i żaluzji, tak aby automatycznie otwierały się i zamykały o określonych godzinach dnia. To sprawia, że zarządzanie oświetleniem i prywatnością w naszym domu staje się wyjątkowo wygodne i efektywne.
Zestaw do automatyki inteligentnego domu Grenton Smart Home BASIC - odkryj korzyści ze sterowania roletami

Zestaw inteligentnego domu Grenton Smart Home BASIC - doceń opcję sterowania ogrzewaniem i oświetleniem

Sterowanie oświetleniem w Twoim domu może być realizowane za pomocą Grenton RELAY 4HP DIN TF-Bus (2.0) oraz Grenton SMART PANEL 4B OLED TF-bus. Pamiętaj, że i sterowniki rolet Grenton ROLLER SHUTTER DIN TF-Bus (2.0) - wykorzystywane do kontroli rolet - również, pośrednio mogą wpływać na przepływ światła do pomieszczeń!

Posiadając oferowany przez nas zestaw Smart Home Grenton BASIC sterowanie ogrzewaniem można osiągnąć za pomocą głowic termostatycznych Grenton M30 24V NC. Głowice termostatyczne są odpowiedzialne za kontrolę temperatury w poszczególnych pomieszczeniach i mogą być wykorzystywane do zarządzania ogrzewaniem w ich obrębie

 • Dzięki inteligentnym systemom oświetlenia, możemy dostosować sceny świetlne w domu do różnych sytuacji. System Smart Home potrafi reagować na zmienne warunki, takie jak pora dnia, pogoda, nastroje czy aktywność domowników. Na przykład - można zaprogramować oświetlenie, które delikatnie rozjaśnia się rankiem, imituje ciepłe światło słoneczne w ciągu dnia, a wieczorem tworzy atmosferę relaksu. Ponadto istnieje możliwość ustawienia harmonogramów włączania i wyłączania świateł, co pozwala na oszczędność energii elektrycznej i wydłużenie żywotności żarówek. Gdy opuszczamy dom, system Smart Home może symulować naszą w nim obecność, zapalając i gasząc światła w różnych pomieszczeniach, co może odstraszać potencjalnych włamywaczy!
 • System Smart Home Grenton BASIC pozwala na regulację temperatury w każdym pomieszczeniu za pomocą pięciu głowic termostatycznych. Możesz także zaprogramować harmonogramy ogrzewania, które uwzględniają np. godziny pracy, snu czy wyjazdów. W ten sposób unikniesz niepotrzebnego ogrzewania lub nadmiernego chłodzenia pomieszczeń, co wpływa na mniejsze zużycie gazu lub prądu!
Zestaw inteligentnego domu Grenton Smart Home BASIC - doceń opcję sterowania ogrzewaniem i oświetleniem

Grenton BUS MODULE DIN TF-Bus - integruj i zarządzaj różnymi aspektami systemu Smart Home BASIC, w tym kontrolą energii elektrycznej i jej dystrybucją!

Grenton BUS MODULE, DIN, TF-Bus (2.0) to kluczowy element systemu Smart Home BASIC złożonego z komponentów marki Grenton, który służy do zarządzania i koordynacji różnymi urządzeniami oraz do komunikacji między nimi w inteligentnym domu.

Grenton BUS MODULE, DIN, TF-Bus (2.0) pełni rolę centralnej jednostki kontrolującej i koordynującej różne aspekty inteligentnego domu, umożliwiając ich efektywne zarządzanie i integrację. Jest to kluczowy element, który umożliwia użytkownikom pełną kontrolę nad swoim domem i jego funkcjonalnościami.

Oto główne funkcje i zastosowania tego modułu:

 • Integracja urządzeń: moduł Grenton BUS MODULE umożliwia integrację różnych urządzeń i komponentów Smart Home marki Grenton oraz innych producentów. Dzięki temu możesz zarządzać różnymi aspektami domu, takimi jak oświetlenie, ogrzewanie, klimatyzacja, zabezpieczenia, audio, wideo i wiele innych.
 • Komunikacja między urządzeniami: moduł umożliwia komunikację między urządzeniami w systemie za pomocą protokołu komunikacyjnego TF-Bus (2.0). To pozwala na wymianę informacji i poleceń między różnymi komponentami systemu.
 • Kontrola i monitorowanie: moduł Grenton BUS MODULE umożliwia kontrolowanie i monitorowanie statusu różnych urządzeń w czasie rzeczywistym. Możesz zdalnie zarządzać oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją i innymi funkcjami w domu za pomocą jednej centralnej jednostki.
 • Tworzenie scenariuszy i harmonogramów: moduł ten pozwala na tworzenie zaawansowanych scenariuszy działania i harmonogramów, które dostosowują funkcje domu do Twoich potrzeb i preferencji. Na przykład, możesz zaprogramować scenariusz "Powrót do domu", który włącza oświetlenie i reguluje temperaturę po powrocie do domu.
 • Zarządzanie energią: moduł Grenton BUS MODULE skutecznie pomaga w monitorowaniu zużycia energii elektrycznej i efektywnym zarządzaniu nią poprzez odpowiednie urządzenia i komponenty!
Grenton BUS MODULE DIN TF-Bus - integruj i zarządzaj różnymi aspektami systemu Smart Home BASIC, w tym kontrolą energii elektrycznej i jej dystrybucją!
Zestaw Smart Home Grenton - Basic

Zestaw do automatyzacji systemu inteligentnego domu Grenton Smart Home BASIC - pełna zawartość:

GRENTON - GŁOWICA TERMOSTATYCZNA M30 230V NC czarny (siłownik)

GRENTON - GŁOWICA TERMOSTATYCZNA M30 230V NC czarny (siłownik)

GRENTON - CLU Z-Wave, DIN, ETH, TF-Bus (2.0)

GRENTON - CLU Z-Wave, DIN, ETH, TF-Bus (2.0)

GRENTON - RELAY 4HP, DIN, TF-Bus (2.0)

GRENTON - RELAY 4HP, DIN, TF-Bus (2.0)

GRENTON - I/O MODULE 8/8, DIN, TF-Bus (2.0)

GRENTON - I/O MODULE 8/8, DIN, TF-Bus (2.0)

GRENTON - Zasilacz TDK DC 24V 2,5A, DIN

GRENTON - Zasilacz TDK DC 24V 2,5A, DIN

GRENTON - SMART PANEL 4B, OLED, TF-bus, CZARNY (2.0)

GRENTON - SMART PANEL 4B, OLED, TF-bus, CZARNY (2.0)

GRENTON - 24V BUS WIRE XL, TF-BUS (2.0)

GRENTON - 24V BUS WIRE XL, TF-BUS (2.0)

GRENTON - ROLLER SHUTTER x3, DIN, TF-Bus ( 2.0 )

GRENTON - ROLLER SHUTTER x3, DIN, TF-Bus ( 2.0 )

GRENTON - Wewnętrzny czujnik temperatury 1-wire

GRENTON - Wewnętrzny czujnik temperatury 1-wire

GRENTON - BUS MODULE, DIN, TF-BUS (2.0)

GRENTON - BUS MODULE, DIN, TF-BUS (2.0)

Zestaw Smart Home Grenton - Basic
Zestaw Smart Home Grenton - Basic

W skład zestawu wchodzi

 • 5 x GRENTON - GŁOWICA TERMOSTATYCZNA M30 230V NC czarny (siłownik) 23613
 • 1 x GRENTON - CLU Z-Wave, DIN, ETH, TF-Bus (2.0) 23015
 • 3 x GRENTON - RELAY 4HP, DIN, TF-Bus (2.0) 23023
 • 2 x GRENTON - I/O MODULE 8/8, DIN, TF-Bus (2.0) 22935
 • 1 x GRENTON - Zasilacz TDK DC 24V 2,5A, DIN 30404
 • 1 x GRENTON - SMART PANEL 4B, OLED, TF-bus, CZARNY (2.0) 22510
 • 1 x GRENTON - 24V BUS WIRE XL, TF-BUS (2.0) 26449
 • 2 x GRENTON - ROLLER SHUTTER x3, DIN, TF-Bus ( 2.0 ) 27852
 • 6 x GRENTON - Wewnętrzny czujnik temperatury 1-wire 22537
 • 1 x GRENTON - BUS MODULE, DIN, TF-BUS (2.0) 23005
Dane techniczne

Marka GRENTON
Indeks Z43182
Model Zestaw Basic
Gwarancja dla firm 24 miesiące
Gwarancja 24 miesiące
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Do tego produktu nie dodano jeszcze żadnej opinii. Bądź pierwszy i podziel się wrażeniami.

Dlaczego warto pisać opinie?

 • Klienci mogą podejmować świadome decyzje
 • Zdobywaj punkty za opinie
 • Pozwala Nam udoskonalać ofertę
 • Pozwól polepszać jakość produktów
Pytania i odpowiedzi

Nie ma żadnych pytań dotyczących tego produktu.

 

Nie znalazłeś odpowiedzi?
Zapytaj naszego eksperta
8 929,80 zł
Raty 0%
892,98 zł x 10
Odroczone płatności
30 dni
Koszt montażu zostanie dodany do zamówienia
Ostatnie sztuki w magazynie

Darmowa dostawa
Kup teraz a otrzymasz za 3 dni
Sprawdź dostęp w sklepach