0 opinii
(0)
Dostępny
 • Kamera IP Imou Ranger RC 4MP IPC-GK2CP-4C0WR
 • Kamera IP Imou Ranger RC 4MP IPC-GK2CP-4C0WR
 • Kamera IP Imou Ranger RC 4MP IPC-GK2CP-4C0WR
Nr kat: 38710

Kamera IP Imou Ranger RC 4MP IPC-GK2CP-4C0WR

Kamera IP Imou Ranger RC 4MP IPC-GK2CP-4C0WR
Kamera IP Imou Ranger RC 4MP IPC-GK2CP-4C0WR
Kamera IP Imou Ranger RC 4MP IPC-GK2CP-4C0WR
Najważniejsze cechy:
 • Rozdzielczość kamery: 4MPX (2K)
 • Widoczność w nocy: 10.00 m
 • Kąt widzenia: 75°
 • Obsługa WiFi: Tak
 • Wbudowany głośnik: Tak
 • Wbudowany mikrofon: Tak
Pełna specyfikacja Pełna specyfikacja
Biuro obsługi klienta

Dodaj do ulubionych
Do ulubionych
Porównaj Porównaj produkt
Kamera IP Imou Ranger RC 4MP IPC-GK2CP-4C0WR

Kamera IP Imou Ranger RC 4MP IPC-GK2CP-4C0WR- najważniejsze cechy:

IMOU wiodący inteligentny dostawca rozwiązań i usług IoT, wprowadza na rynek Ranger RC z monitorowaniem na żywo w rozdzielczości 4MP, zupełnie nowe wewnętrzne kamery PTZ wyposażone w funkcję wywoływania jednym dotknięciem, charakterystyczny panoramiczny obrót i pochylenie zapewniający ochronę 360° oraz rozdzielczości wideo 4MP , fizyczna osłona prywatności, nietypowy alarm dźwiękowy, ukierunkowany na gospodarstwa domowe z osobami starszymi i dziećmi.

Jako jeden z najpopularniejszych producentów rozwiązań bezpieczeństwa dla domów oraz małych i średnich przedsiębiorstw, nowy Ranger RC z monitorowaniem na żywo zapewnia wygodniejsze podejście do bezpieczeństwa w domu.

Udekoruj swój dom jak rozgwieżdżone niebo. Najważniejsze cechy kamery IP Imou Ranger RC:

 • Obraz 4MP
 • Panoramiczne obracanie i pochylanie
 • Inteligentne śledzenie
 • Detekcja ludzi
 • Wykrywanie płaczu dziecka
 • Połączenie jednym przyciskiem
 • Fizyczna Tarcza Prywatności
Kamera IP Imou Ranger RC 4MP IPC-GK2CP-4C0WR- najważniejsze cechy:

Imou Ranger RC 4MP IPC-GK2CP-4C0WR - panoramiczny obraz

Nowo wprowadzony na rynek Ranger RC to nie tylko jeden z najbardziej przyjaznych dla użytkownika produktów na rynku, ale także dostępny w jakości obrazu 4 MP.

Ranger RC obraca się w zakresie od 0 do 355° w poziomie i od -10° do 70° w pionie, aby zapewnić pełne pokrycie i zabezpieczenie każdego zakątka pomieszczenia oraz brak martwych punktów.

8-krotny zoom cyfrowy i czujnik o rozdzielczości ponad 1080p zapewniają krystalicznie czysty obraz zarówno w dzień, jak i w nocy.

Ranger RC może także automatycznie śledzić i rejestrować poruszający się ślad oraz nietypowe zdarzenia po wykryciu nierozpoznanego obiektu. Funkcja Human Detection szybko wyszukuje zdarzenia na obrazach i natychmiast wysyła powiadomienia do użytkowników w czasie rzeczywistym, co zapewnia całodobową ochronę Twojego domu w zakresie 360°.

Imou Ranger RC 4MP IPC-GK2CP-4C0WR - panoramiczny obraz

Kamera IP Imou Ranger RC 4MP IPC-GK2CP-4C0WR - rozdzielczość 4MP

Kamera IP Imou Ranger RC 4MP IPC-GK2CP-4C0WR o rozdzielczości 4MP oferuje wysoką jakość obrazu, doskonałą rozpoznawalność detali oraz jest wszechstronna w różnych zastosowaniach, od monitoringu bezpieczeństwa po tworzenie wyraźnych nagrań wideo.

Lepsze rozdzielczości, ale mniej sieci i pamięci W porównaniu do wcześniejszych kamer do monitoringu wnętrz firmy IMOU, Ranger RC nie tylko dodaje do swojej listy obraz w rozdzielczości 4 MP, ale także jest wyposażony w funkcję monitorowania na żywo w rozdzielczości 2K, dzięki czemu użytkownicy mogą otrzymywać krystalicznie czyste obrazy i filmy w znacznie lepszej rozdzielczości.

Ranger RC wykorzystuje najnowszą technologię inteligentnego kodu z kompresją H.265, która zmniejsza wykorzystanie sieci i pamięci o 50% przy tej samej jakości wideo i umożliwia wyższą transmisję obrazu HD przy mniejszym zajęciu miejsca.

Kamera IP Imou Ranger RC 4MP IPC-GK2CP-4C0WR - rozdzielczość 4MP

Kamera IP Imou Ranger RC 4MP IPC-GK2CP-4C0WR - miej oko na cel

Kamera IP Imou Ranger RC 4MP IPC-GK2CP-4C0WR może wykrywać ruch na obrazie i pozwala kamerze automatycznie podążać za obiektem, utrzymując cel stale w zasięgu monitorowania.

Kamera IP Imou Ranger RC 4MP IPC-GK2CP-4C0WR - miej oko na cel

Kamera IP Imou Ranger RC 4MP IPC-GK2CP-4C0WR - precyzyjne wykrywanie ludzi

Precyzyjne wykrywanie ludzi kamera IP Imou Ranger RC 4MP IPC-GK2CP-4C0WR może dokładnie wykrywać ludzkie cele i szybko przekazywać informacje do aplikacji, dając Ci pełną kontrolę nad bezpieczeństwem Twojego domu.

Kamera IP Imou Ranger RC 4MP IPC-GK2CP-4C0WR - precyzyjne wykrywanie ludzi

Kamera IP Imou Ranger RC 4MP IPC-GK2CP-4C0WR - odstraszaj nieproszonych gości

Kamera IP Imou Ranger RC 4MP IPC-GK2CP-4C0WR ma oko na twój dom, gdy ktoś się włamie, włączy się syrena, aby odstraszyć niepożądanego gościa.

W trybie odstraszania kamera Imou Ranger 4MP IPC-GK2CP-4C0WR automatycznie emituje dźwięk alarmowy o wysokim poziomie decybeli (100 dB), aby odstraszyć intruzów, gdy tylko na monitorze pojawi się poruszający się obiekt i wysłać powiadomienia do smartfona użytkownika.

Użytkownicy mogą ustawić strefy wykrywania, które chcą monitorować w aplikacji IMOU Life, co pomaga unikać fałszywych alarmów.

Różne dźwięki alarmu można dostosować w zależności od osobistych preferencji użytkownika (domyślnym dźwiękiem jest dźwięk syreny, a pozostałe trzy dźwięki można dostosować. Każdy dźwięk trwa nie dłużej niż 10 sekund).

Jako wewnętrzna kamera do monitoringu z monitorowaniem na żywo w rozdzielczości 2K, funkcją wywoływania jednym dotknięciem, alarmem dźwiękowym o nietypowych zdarzeniach, aktywnym odstraszaniem i fizyczną osłoną prywatności, Range RC faktycznie zapewnia rozwiązanie bezpieczeństwa w domu 360° dostosowane do potrzeb gospodarstw domowych z osobami starszymi i dziećmi.

Dzięki wszystkim wymienionym powyżej funkcjom Ranger RC faktycznie uzupełnia krąg bezpieczeństwa w domu za pomocą tylko jednej kamery bezpieczeństwa.

Imou jako wiodący dostawca inteligentnych rozwiązań i usług IoT, który wierzy, że technologię i piękno można zintegrować oraz że inteligentną technologię można przedstawić w atrakcyjny wizualnie sposób, IMOU zrobiło ogromny krok w kierunku integracji technologii, piękna i potrzeb określonych scenariuszy i docelowych użytkowników. Teraz, wraz z wprowadzeniem Rangera RC z nowymi ulepszeniami, IMOU pójdzie jeszcze dalej na drodze do wykorzystania swojej podstawowej wartości, jaką jest ochrona domów i bliskich.

Kamera IP Imou Ranger RC 4MP IPC-GK2CP-4C0WR - odstraszaj nieproszonych gości

Kamera IP Imou Ranger RC 4MP IPC-GK2CP-4C0WR - zadzwoń do rodziny jednym dotknięciem

Gdy osoba starsza lub dzieci są same w domu, po prostu naciśnij przycisk na Ranger RC, aby zadzwonić do członków rodziny na zewnątrz.

Jedno dotknięcie, aby zabezpieczyć swoją rodzinę.

Wyróżniając się na tle innych kamer do monitoringu wnętrz dostępnych na rynku, IMOU zaprojektowało funkcję połączenia jednym dotknięciem dla nowego Rangera RC, aby pójść o krok dalej w przypadku określonych scenariuszy i grup.

Najważniejszym elementem nowej kamery Ranger RC jest funkcja połączeń jednym dotknięciem, która zapewnia znacznie wygodniejsze podejście do bezpieczeństwa w domu dla gospodarstw domowych z osobami starszymi i dziećmi.

Dzięki przyciskowi One-Touch umieszczonemu w dobrze widocznym miejscu na aparacie Ranger RC jest przyjazny dla użytkownika w gospodarstwach domowych, w których przebywają szczególnie osoby starsze i dzieci.

Dostęp do telefonów komórkowych nie zawsze jest wygodny dla osób starszych i dzieci. Jednak po prostu naciskając przycisk One-touch na aparacie, członkowie rodziny pozostający w domu mogą z łatwością aktywować połączenie wideo w czasie rzeczywistym za pośrednictwem aplikacji IMOU Life z funkcją połączenia jednym dotknięciem i kontrolować swój dom z daleka.

Kamera IP Imou Ranger RC 4MP IPC-GK2CP-4C0WR - zadzwoń do rodziny jednym dotknięciem

Kamera IP Imou Ranger RC 4MP IPC-GK2CP-4C0WR - pamiętaj o prywatności

Wystarczy jedno kliknięcie w aplikacji, a kamera IP Imou Ranger RC 4MP IPC-GK2CP-4C0WR automatycznie podniesie kamerę i aktywuje fizyczną osłonę prywatności, aby chronić Twoją prywatność w domu.

Fizyczna Tarcza Prywatności chroniąca

Twój dom i prywatność Ranger RC chroni bezpieczeństwo domu i prywatność użytkowników. Za pomocą jednego kliknięcia aplikacji IMOU Life użytkownicy mogą obrócić obiektyw aparatu Ranger RC tak, aby był skierowany w dół, a także wyłączyć funkcję nagrywania i monitorowania, co chroni prywatność, gdy użytkownicy są w domu.

Kamera IP Imou Ranger RC 4MP IPC-GK2CP-4C0WR - pamiętaj o prywatności

Kamera IP Imou Ranger RC 4MP IPC-GK2CP-4C0WR - dbaj o swój skarb przez cały dzień

Kamera IP Imou Ranger RC 4MP IPC-GK2CP-4C0WR wykrywa wysokich dźwięki decybeli, takie jak płacz dzieci i potłuczone kubki, dzięki czemu poczujesz się jak w domu bez względu na to, gdzie jesteś.

Ponieważ kamera IP Imou Ranger RC 4MP IPC-GK2CP-4C0WR został zaprojektowany specjalnie dla gospodarstw domowych, w których znajdują się osoby starsze i dzieci, które nie zawsze mają dostęp do smartfonów, funkcja alarmu dźwiękowego o nieprawidłowym działaniu w Ranger RC wysyła natychmiastowe powiadomienia do smartfonów użytkowników za każdym razem, gdy wykryje płacz dziecka lub inne nietypowe dźwięki, zapewniając użytkownikom wiedzieć, co dzieje się w domu z dowolnego miejsca.

Kamera IP Imou Ranger RC 4MP IPC-GK2CP-4C0WR posiada także wbudowany głośnik i mikrofon, co pozwala użytkownikom na interakcję z członkami rodziny lub odstraszanie nieproszonych gości. Dzięki funkcjom: Alarm dźwiękowy o nietypowym sygnale i Rozmowa dwukierunkowa użytkownicy mogą łatwo komunikować się z członkami rodziny lub bliskimi w domu po otrzymaniu alertów na swoich smartfonach.

Kamera IP Imou Ranger RC 4MP IPC-GK2CP-4C0WR - dbaj o swój skarb przez cały dzień

Imou Ranger RC 4MP IPC-GK2CP-4C0WR - Ochrona 24/7

Ranger RC zapewnia noktowizor na podczerwień i automatycznie włącza się i wyłącza, aby chronić Twój dom 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Imou Ranger RC 4MP IPC-GK2CP-4C0WR - Ochrona 24/7

Imou Ranger RC 4MP IPC-GK2CP-4C0WR - zróżnicowana pamięć masowa

 • Karta SD:

64GB - 4 dni

128GB - 8 dni

256GB - 16 dni

 • NVR

 Nagrywaj przez znacznie dłuższy czas lub obsługuj wiele kamer

* Uwaga: Działa ze wszystkimi NVR obsługującymi protokół Onvif

 • Chmura

30-dniowy bezpłatny okres próbny dla każdego nowego użytkownika

Imou Protect - Zwiększ swoje bezpieczeństwo Imou Protect to usługa subskrypcji, która jest w stanie wzmocnić

Twoje produkty IMOU dzięki zaawansowanej technologii przetwarzania w chmurze i ulepszyć Twoje zabezpieczenia.

Imou Ranger RC 4MP IPC-GK2CP-4C0WR - zróżnicowana pamięć masowa

Imou Ranger RC 4MP IPC-GK2CP-4C0WR - dodatkowe funkcje:

 • Magazyn w chmurze

Do 30 dni nieograniczonego przechowywania historii, od teraz zabezpiecz swój dom w telefonie.

 • Ulepszone wykrywanie AI

Moc superkomputerów w chmurze zapewni ponad 200 razy większą moc obliczeniową wbudowanego chipa dla wszystkich aparatów. Może również wzmacniać typy obiektów, które można wykryć. Dzięki podwyższonej dokładności nie będziesz się martwić fałszywymi alarmami.

 • Udostępnij urządzenie większej liczbie użytkowników

Udostępnij swoje uprawnienia do kontroli urządzenia większej liczbie członków rodziny lub przyjaciół, dzięki Imou Protect możesz udostępnić swoje urządzenie nawet 20 osobom.

Imou Ranger RC 4MP IPC-GK2CP-4C0WR - dodatkowe funkcje:

Imou Ranger RC 4MP IPC-GK2CP-4C0WR - specyfikacja techniczna:

Kamera

 • Progresywny CMOS 1/3”
 • 4MP(2560 x 1440)
 • Widzenie w nocy: odległość 10 m (33 stopy)
 • Obiektyw stałoogniskowy 3,6 mm
 • Pole widzenia: 86.5°(H), 44.5°(V), 104.5°(D)
 • Obrót 0~355° i pochylenie -10~70°

Wideo i dźwięk

 • Kompresja wideo: H.265/H.264
 • Do 25/30 klatek na sekundę
 • Zoom cyfrowy
 • Dwukierunkowy dźwięk

Zarządzanie powiadomieniami

 • Detekcja ruchu
 • Wykrywanie ludzi
 • Region konfigurowalny
 • Nienormalny alarm dźwiękowy
 • Powiadomienie o połączeniu jednym dotknięciem

Sieć

 • Wi-Fi: IEEE802.11b/g/n, 50 m w otwartym terenie
 • Aplikacja Imou: iOS, Android
 • Onvif

Interfejs pomocniczy

 • Gniazdo kart Micro SD (do 256 GB)
 • Wbudowany mikrofon i głośnik
 • Przycisk reset
 • Przycisk połączenia jednym dotknięciem

Ogólny

 • Zasilacz prądu stałego 5V1A
 • Zużycie energii: <5 W
 • Środowisko pracy:-10°C~+45°C, mniej niż 95% wilgotności względnej
 • Wymiary: 80 × 80 × 110.4mm
 • Waga: 171g
 • CE, FCC
Imou Ranger RC 4MP IPC-GK2CP-4C0WR - specyfikacja techniczna:
Dane techniczne

Marka IMOU
Indeks 38710
Rodzaj przetwornika CMOS
Model Ranger RC IPC-GK2CP-3C0WR
Widoczność w nocy 10.00 m
Gwarancja dla firm 24 miesiące
Gwarancja 24 miesiące
Typ kamery Wewnętrzna
Rozdzielczość 2560x1440
Ogniskowa obiektywu 3.6mm
Wbudowany obiektyw Tak
Wbudowany reflektor podczerwienii Tak
Strefy prywatności Tak
Detekcja ruchu Tak
Obsługa WiFi Tak
Onvif Tak
Obsługa kart pamięci Tak
Klasa szczelności Tylko do zastosowań wewnętrznych
Klasa odporności Nie dotyczy
Pobór mocy 5.00 W
Wymiary przedmiotu 80×80×110mm
Temperatura pracy -10°C~+45°C
Audio Tak
Wejścia/wyjścia audio brak
Wbudowany mikrofon Tak
Wbudowany głośnik Tak
Typ obudowy Obrotowa
Kąt widzenia 75°
Rozdzielczość kamery 4MPX (2K)
Obiektyw Stały
Wandaloodporność Nie
Materiał wykonania obudowy Plastikowa
Wbudowany reflektor światła białego Nie
Kolor Biały

Porównanie dla Ciebie

#
Numer katalogowy
Rozdzielczość kamery
Widoczność w nocy
Kąt widzenia
Obsługa WiFi
Wbudowany głośnik
Wbudowany mikrofon
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Do tego produktu nie dodano jeszcze żadnej opinii. Bądź pierwszy i podziel się wrażeniami.

Dlaczego warto pisać opinie?

 • Klienci mogą podejmować świadome decyzje
 • Zdobywaj punkty za opinie
 • Pozwala Nam udoskonalać ofertę
 • Pozwól polepszać jakość produktów