Ranking TOP 5 - Zestawy do monitoringu Hilook

Zestaw do monitoringu Hilook by Hikvision

Zestaw monitoringu, z czego się składa?

Niezależnie czy mówimy o monitoringu do użytku domowego, czy zabezpieczeniu biura przypomnijmy sobie, co znajdziemy w zestawie CCTV. Klasyczny zestaw do monitoringu składa się przynajmniej z 1-2 kamer, rejestratora z dyskiem i okablowania. Warto pamiętać, że w sporej ilości zestawów marki Hilook od Hikvision mamy mniejszą ilość kabli, głównie ze względu na rodzaj sprzętu - IP i switche PoE w rejestratorach -. Wspomniane rozwiązania pozwalają na zasilanie np. kamer poprzez kabel sieciowy.

Czym wyróżniają się zestawy do monitoringu marki Hilook?

Niższy koszt zestawu przy zachowaniu jakości

Bardzo dużą przewagą konkurencyjną zestawów do monitoringu marki od Hikvision jest niższa cena w porównaniu od zestawów innych producentów przy takich samych parametrach. Producent Hikvision, dzięki swojej dwudziestoletniej działalności w branży monitoringu wypracował metody produkcji, aby każdy klient mógł sobie pozwolić na zakup profesjonalnego monitoringu w przystępnej cenie.

Nowoczesne technologie 

Dzięki temu, że omawiana marka należy do Hikvision w pełni wykorzystuje jej najnowsze zdobycze technologiczne. Widzenie nocne na duże odległości, rozwiązania sztucznej inteligencji, które podnoszą poziom bezpieczeństwa, krystaliczny obraz z ujęciem najmniejszych detali to jedynie początek zalet. Niezwykle praktyczne jest połączenie monitoringu Hikvision z innymi elementami smart home takimi jak system alarmowy, inteligentne oświetlenie czy z automatyką bramową. Tak połączony system sprawi, że Twój dom stanie się najbezpieczniejszą twierdzą.

Prostota w instalacji

Zestawy do monitoringu tej marki są bardzo proste w montażu. Jeśli posiadamy podstawowe narzędzia, to instalacja z uruchomieniem i konfiguracją może zając nam mniej niż godzinę. Oczywiście zależy to, ile kamer zdecydujemy się zamontować wewnątrz lub na zewnątrz domu. Wszystkie zestawy posiadają dedykowaną aplikację na Android, iOS oraz Windows, więc konfiguracja urządzeń jest intuicyjna nawet dla technicznych laików :)

Technologie kamer IP i rejestratorów w zestawach monitoringu

Format kompresji H.265+w kamerach i rejestratorze

Niemal wszystkie kamery producenta Hikvision posiadają predyspozycje do kompresji H.265+. Format ten jest obecnie najbardziej wydajny i pozwala zaoszczędzić nawet do 90% miejsca na dysku w rejestratorze przy zachowaniu wysokiej jakości i rozdzielczości obraz. Mocniejszy i o wiele bardziej wydajny algorytm, który pozwala na kompresję H.265+ zapewnia Ci też wytrzymalszy sprzęt. H.265+ sprawia również, że dysk możesz wymienić nieco rzadziej, ponieważ nie będzie on tak obciążony. Mniejsze obciążenie przekłada się na mniejsze zużycie i dłuższą wytrzymałość. Można dodać, że zamiast dużych pojemności jak np. 8TB, wystarczy zainwestować w dysk 1TB.

h.265+

Wysoka jakość i rozdzielczość

Kamery rejestrują obraz w rozdzielczości co najmniej 2, 4 i 5 MPX, przez co nagranie nie jest ziarniste i widać szczegóły w kolorze. Kamery producenta Hikvision z motozoomem posiada jeszcze lepsze funkcje widzenia niż najsprawniejsze ludzkie oko. Obsługiwane rozdzielczości to 2560 × 1920 pikseli. Obiektywy w kamerach IP to zazwyczaj aż 2.8mm, dzięki czemu jedna kamera jest w stanie objąć większy obszar do obserwacji. Ogniskowa obiektywu 2.8mm idealnie sprawdza się przy rozdzielczości 5 MPX.

Klasa szczelności IP 67

Urządzenia Hikvision to w większości kamery IP w standardzie IP 67. Odporność na kurz i wodę to ogromna przewaga nad innymi kamerami IP zewnętrznymi. W przypadku kamery o oznaczeniu IP67 oznacza to, że jest ona całkowicie zabezpieczona przed pyłem i może być zanurzana w wodzie do głębokości do 1 metra przez około 30 minut, co czyni ją odporną na większość warunków atmosferycznych oraz umożliwia pracę w trudnych warunkach środowiskowych.

Smart Dual-Light

To innowacyjna technologia oświetleniowa, która wykorzystuje zaawansowane funkcje sterowania oraz inteligentne algorytmy do dostarczania optymalnego oświetlenia w różnych warunkach. Największe zalety tej technologii jest dostosowanie do potrzeb oświetleniowych, energooszczędność, zintegrowana komunikacja z innymi urządzeniami czy personalizacja do naszych potrzeb.

HiLookVision

Hikvision opracował uniwersalne oprogramowanie HiLookVision, dzięki któremu możesz zarządzań rejestratorem IP Hilook, kamerami IP czy innymi powiązanymi urządzeniami. Dzięki oprogramowaniu masz dostęp do wielu funkcji takich jak podgląd na żywo z konkretnej kamery IP i to w czasie rzeczywistym. Możesz uruchomić zdalnie nagrywanie i odtwarzanie zapisanych nagrań. Bez problemu utworzysz również kopie zapasowe, co bywa niezwykle pomocne w przypadku uszkodzenia rejestratora lub dysku. Oprogramowanie Hikvision zostało opracowane w taki sposób, aby było intuicyjne i łatwe w obsłudze

Inteligentna detekcja ruchu

Zaawansowana funkcja stosowana w systemach monitoringu wideo, która wykorzystuje algorytmy analizy obrazu do identyfikacji i rejestrowania ruchu w kadrze kamery. Działa poprzez analizę zmian w pikselach obrazu i identyfikuje obszary, w których występuje ruch, aby zarejestrować konkretne zdarzenia.

Technologia ta pozwala na filtrowanie fałszywych alarmów, takich jak ruch drzew czy zmiany światła, oraz umożliwia precyzyjne wykrywanie istotnych zdarzeń, takich jak ruch pojazdów, ludzi czy zwierząt. Dodatkowo niektóre systemy inteligentnej detekcji ruchu oferują zaawansowane funkcje, takie jak wykrywanie intruzów, linii przekroczenia, czy obszarów zakazanych, co zwiększa skuteczność monitoringu oraz ułatwia analizę nagranych materiałów.

Technologia VCA

Technologia stosowana w kamerach monitoringu, która umożliwia automatyczną analizę zawartości wideo w czasie rzeczywistym. Głównym celem tej technologii jest wykrywanie, identyfikacja oraz określenie rejestrowanych zdarzeń i obiektów. Funkcje VCA obejmują zadania takie jak:

 • Detekcja ruchu - technologia stosowana przez Hikvision może wykrywać najmniejszy ruch na monitorowanym terenie przez kamerę; pozwoli to na rejestrowanie i powiadomienie nas o potencjalnych zdarzeniach za pomocą aplikacji.
 • Rozpoznawanie obiektów - funkcje VCA mogą rozpoznawać i klasyfikować różne obiekty, takie jak ludzie, pojazdy czy zwierzęta. Umożliwia to bardziej precyzyjne monitorowanie i analizę nagranych obrazów.
 • Analiza zachowań - to kolejna zaleta technologi od Hikvision zastosowanej w swoich markach. Kamera może analizować zachowania ludzi na nagraniach, np. identyfikowanie niepoprawnych wzorców zachowań czy wykrywanie anomalii.
 • Funkcje alarmowe - dzięki rejestracji podejrzanych zachowań, kamery w zestawie monitoringu. Mogą uruchamiać alarmy wbudowane w danym modelu kamery i wysyłać informacje o zaistniałej sytuacji.

Dzięki wspomnianym funkcjom kamery stają się inteligentne i o wiele bardziej skuteczne w wykrywaniu zagrożeń. Jest to szczególnie przydatne w monitoringu do domu. W przypadku dużego zestawu monitoringu technologia VCA pozwala na wykrycie realnych zagrożeń bez wszczynania fałszywych alarmów.

Technologia 3D DNR

Głównym celem technologii 3D DNR jest redukcja szumów obrazu, usunięcie wszelkich pikselizacji czy zniekształceń obrazu. Prowadzi to do uzyskania bardziej czystego i klarownego obrazu z kamer. Szczególnie dobrze sprawdza się to w słabych warunkach oświetleniowych. Kamery, które nie posiadają tej technologii, mogłyby zarejestrować obraz jednak z pewnymi rozmazaniami czy brakiem wyrazistości obrazu w konkretnym momencie.

Funkcje podczerwieni

Obecność IR w kamerach zestawu monitoringu Hikvision to nieocenione rozwiązanie, szczególnie w nocy lub bardzo słabych warunkach oświetleniowych. Dzięki podczerwieni kamera IP jest w stanie zarejestrować obraz na odległość nawet kilkudziesięciu metrów i to w kolorze. W zależności od przeznaczenia i modelu kamer możemy wybrać kamery z podczerwienią sięgającą 20 czy 30 metrów. Taka odległość będzie wystarczająca w przypadku monitoringu na podwórko.

Porównujemy zestawy do monitoringu:

Zestaw do monitoringu Hilook by Hikvision 4 kamer IP IPCAM-T4-30DL dysk 1TB

Choć cena może wydawać się nieco wysoka jak na monitoring do domu, to urządzenia IP wchodzące w jego skład rekompensują koszt. Kamery 4MPX zapewniają klarowny obraz wysokiej rozdzielczości, a ich niewielkie rozmiary pozwolą na łatwe ich ukrycie. Rejestrator IP Hilook posiada 4 niezależne interfejsy, dzięki czemu możemy podłączyć do niego 4 kamery zasilane przez PoE. Na dołączonym 1TB dysku twardym bez problemu zmieścisz kilka godzin nagrań, szczególnie że rejestrator obsługuje H.265+.

kamer

Zestaw zawiera: 

 • 4 x Kamera IP kopułka 4MPX IPCAM-T4-30DL 2.8mm 
 • 1 x Rejestrator IP 4 kanały 4MP NVR-4CH-H/4P biały 
 • 1 x Naklejka obiekt monitorowany mała Eltrox 
 • 1 x Dysk HDD Toshiba S300 HDWV110UZSVA 1TB 
 • 4 x KABEL GETFORT PREMIUM CAT.5E U/UTP PVC SKRĘTKA 

Zestaw do monitoringu Hilook by Hikvision 4 kamer IP IPCAM-B4-30DL dysk 1TB

Zestaw ten jest nieco tańszy, choć posiada podobne funkcje. Główną różnicą tutaj jest rodzaj zastosowanych kamer. Kamera typu tuba jest nieco większa od kopułkowej, przez co może być bardziej widoczna. Co do działania i wyrazistości obrazu, niczym nie różni się od innych modeli. Co więcej, ten rodzaj posiada widoczność w nocy o zasięgu nawet 30 metrów. Co przy większej posesji sprawdzi się idealnie. Rejestrator IP Hilook to ten sam model, o którym wspominaliśmy wcześniej. Warto jednak dodać, że zasilanie przez PoE redukuje ilość okablowania, co jest dużą oszczędnością czasu i miejsca. 

zestaw

Na zestaw składają się: 

 • 1 x Rejestrator IP 4 kanały 4MP NVR-4CH-H/4P biały
 • 1 x Naklejka obiekt monitorowany mała Eltrox 
 • 1 x Dysk HDD Toshiba S300 HDWV110UZSVA 1TB 
 • 4 x KABEL GETFORT PREMIUM CAT.5E U/UTP PVC SKRĘTKA 
 • 4 x Kamera IP tuba 4MPX IPCAM-B4-30DL 2.8mm 

Zestaw do monitoringu Hilook by Hikvision 2 kamer IP IPCAM-B5 1TB dysk

Czy może być coś lepszego niż wysoka rozdzielczość obrazu z monitoringu? Raczej nie. Kamery w tym zestawie to 5 MPX, dzięki czemu możemy kupić zestaw już z dwiema kamerami i nadal cieszyć się świetną jakością widoku. Można śmiało powiedzieć, że im większa rozdzielczość zapewniana przez kamery, tym mniej owych urządzeń musimy posiadać. Rejestrator IP Hilook oprócz 4 niezależnych wejść PoE posiada także wejście HDMI w rozdzielczości do 4K. Oczywiście obsługiwana rozdzielczość w rejestratorze jest taka sama jak w kamerach. Dlaczego? Gdybyśmy zdecydowali się na rejestrator obsługujący rozdzielczość 2 MPX, to mimo obrazu z kamer 5 MPX zapisany obraz w urządzeniu byłby niższej jakości.

hikvision

Zestaw zawiera: 

 • 1 x Rejestrator IP 4 kanały 5MP NVR-4CH-5MP/4P 
 • 2 x Kamera IP tuba 5MPX IPCAM-B5 IR30 2.8mm 
 • 1 x Dysk HDD Toshiba S300 HDWV110UZSVA 1TB 
 • 2 x PATCHCORD SKRĘTKA GETFORT CAT.5E FTP 5m szary 
 • 1 x Naklejka obiekt monitorowany mała Eltrox 

Zestaw do monitoringu Hilook by Hikvision 2 kamer IP IPCAM-B4-30DL dysk 1TB

Tutaj cena zestawu jest już znacznie niższa. Na monitoring składają się 2 kamery z rejestratorem IP Hilook i akcesoriami. Zestaw ten może dobrze sprawdzić się do monitoringu podwórka na tyłach domu lub w okolicy garażu i bramy wjazdowej. Zapisany obraz w rejestratorze zawsze możesz podejrzeć w dedykowanej aplikacji niezależnie czy posiadasz Andrioda, iOS czy Windows. Kamery tubowe zapewnią Ci widoczność w ciemności na odległość 30 metrów, a w razie wykrycia ruchu automatycznie uruchomią oświetlenie i alarm.

hikvision

Na zestaw składają się: 

 • 1 x Rejestrator IP 4 kanały 4MP NVR-4CH-H/4P biały 
 • 2 x Kamera IP tuba 4MPX IPCAM-B4-30DL 2.8mm 
 • 1 x Dysk HDD Seagate SkyHawk ST1000VX013 1TB 
 • 2 x PATCHCORD SKRĘTKA GETFORT CAT.5E FTP 5m szary 
 • 1 x Naklejka obiekt monitorowany mała Eltrox 

Zestaw do monitoringu Hilook by Hikvision 2 kamer IP IPCAM-T5 1TB dysk

Zestaw ten posiada podobnie jak poprzedni 2 kamery, jednak w tym przypadku to kamery 5 MPX. I choć są to kamery kopułkowe, to podobnie jak tubowe posiadają widoczność w nocy na 30 metrów. Rejestrator posiada 1TB dysk HDD, jednak w razie potrzeby możesz rozbudować go do 8TB. Również ten model urządzenia posiada wejście HDMI w rozdzielczości do 4K. Podobnie jak poprzednie zestawy tak i ten możesz obsługiwać dzięki oprogramowaniu HiLookVision. Monitoring, który posiada tak praktyczne funkcje to jedno z lepszych rozwiązań Hikvision.

Zestaw zawiera:

 • 1 x Rejestrator IP 4 kanały 5MP NVR-4CH-5MP/4P 
 • 2 x Kamera IP kopułka 5MPX IPCAM-T5 IR30 2.8mm 
 • 1 x Dysk HDD Toshiba S300 HDWV110UZSVA 1TB 
 • 2 x PATCHCORD SKRĘTKA GETFORT CAT.5E FTP 5m szary 
 • 1 x Naklejka obiekt monitorowany mała Eltrox 

Zestawy monitoringu Hilook - podsumowanie

Dzisiaj skupiliśmy się na urządzeniach do monitoringu od HiLook. Dlaczego? Z kilku powodów, które wymieniliśmy już wcześniej. Rozwiązanie, które do nas przemówiło, to zastosowanie nowoczesnych technologii w kamerach i całym zestawie za niewygórowaną cenę

Kamery zastosowane w powyższych zestawach dadzą Ci głębię i przejżystość obrazu, nawet w nocy!

Jeśli szukasz monitoringu do garażu i terenu wokół niego to warto postawić na zestaw IPCAM-T5. Dwie kamery 5MPX w zupełności wystarczą, aby dostarczyć szczegółowych nagrań w razie ewentualnego włamania. Ponadto tuż po wykryciu podejrzanego ruchu uruchomi się w nich alarm świetlny i dźwiękowy, szczególnie po połączeniu monitoringu z systemem alarmowym.

Jeśli zastanawiasz się jaki monitoring wokół domu wybrać to zastanów się nad modelem IPCAM-T4-30DL. 4 kamery kopułkowe to bardzo dobre rozwiązanie. Niewielki rozmiar urządzeń sprawia, że bardzo łatwo ukryjesz je w okolicy dachu, szczególnie wybierając kolor dopasowany do elewacji budynku. Ponadto kamery te są odporne na warunki atmosferyczne, co sprawi, że bez problemu wytrzymają niejedną burzę czy ulewę.

Szukając bardziej szczegółowego obrazu, postaw na modele IPCAM-T5 oraz IPCAM-B5. Mimo że w zestawie są jedynie 2 kamery, to rozdzielczość 5 MPX zapewni Ci klarowny i czysty obraz bez zakłóceń, nawet w nocy na odległość 30 metrów. Cena jest również dość atrakcyjna, a i ilość kabli jest znacznie bardziej ograniczona.

Rzućcie okiem na inne nasze artykuły, poradniki i rankingi!

Zestaw monitoringu Hilook 2 kamer IP IPCAM-B4-30DL dysk 1TB
Porównaj Porównaj produkt
Do ulubionych Dodaj do ulubionych
Porównaj Porównaj produkt
 • Nowy
Dostępny

Zestaw monitoringu Hilook 2 kamer IP IPCAM-B4-30DL dysk 1TB

(0)
Nr kat: Z39345B2
1 150,00 zł
 • Technologia: IP
 • Liczba kamer: 2 szt.
 • Rozdzielczość kamery: 4MPX (2K)
 • Zasięg w nocy: do 30m
 • Rodzaj obudowy kamery: Tubowa
 • Obsługa systemów: Android, iOS, Windows
Darmowa dostawa
Kup teraz a otrzymasz za 1 dzień
Sprawdź dostęp w sklepach
Dostępny
1 150,00 zł
Odroczone płatności
30 dni
Zestaw monitoringu Hilook 2 kamer IP IPCAM-T5 1TB dysk
Porównaj Porównaj produkt
Do ulubionych Dodaj do ulubionych
Porównaj Porównaj produkt
 • Nowy
Ostatnie sztuki

Zestaw monitoringu Hilook 2 kamer IP IPCAM-T5 1TB dysk

(0)
Nr kat: Z39632T2
1 239,00 zł
 • Technologia: IP
 • Liczba kamer: 2 szt.
 • Rozdzielczość kamery: 5MPX
 • Zasięg w nocy: do 30m
 • Rodzaj obudowy kamery: Kopułowa
 • Obsługa systemów: Android, iOS, Windows
Darmowa dostawa
Kup teraz a otrzymasz za 1 dzień
Sprawdź dostęp w sklepach
Ostatnie sztuki
1 239,00 zł
Odroczone płatności
30 dni
Zestaw monitoringu Hilook 4 kamer IP IPCAM-B4-30DL dysk 1TB
Porównaj Porównaj produkt
Do ulubionych Dodaj do ulubionych
Porównaj Porównaj produkt
 • Nowy
Dostępny

Zestaw monitoringu Hilook 4 kamer IP IPCAM-B4-30DL dysk 1TB

(0)
Nr kat: Z39345B4
1 550,00 zł
 • Technologia: IP
 • Liczba kamer: 4 szt.
 • Rozdzielczość kamery: 4MPX (2K)
 • Zasięg w nocy: do 30m
 • Rodzaj obudowy kamery: Tubowa
 • Obsługa systemów: Android, iOS, Windows
Darmowa dostawa
Kup teraz a otrzymasz za 1 dzień
Sprawdź dostęp w sklepach
Dostępny
1 550,00 zł
Odroczone płatności
30 dni
Zestaw monitoringu Hilook 4 kamer IP IPCAM-T4-30DL dysk 1TB
Porównaj Porównaj produkt
Do ulubionych Dodaj do ulubionych
Porównaj Porównaj produkt
 • Nowy
Dostępny

Zestaw monitoringu Hilook 4 kamer IP IPCAM-T4-30DL dysk 1TB

(0)
Nr kat: Z39496T4
1 580,00 zł
 • Technologia: Hybrydowa IP/AHD/HD-CVI/HD-TVI
 • Liczba kamer: 4 szt.
 • Rozdzielczość kamery: 4MPX (2K)
 • Zasięg w nocy: do 30m
 • Rodzaj obudowy kamery: Kopułowa
 • Obsługa systemów: Android, iOS, Windows
Darmowa dostawa
Kup teraz a otrzymasz za 1 dzień
Sprawdź dostęp w sklepach
Dostępny
1 580,00 zł
Odroczone płatności
30 dni
 • -211,00 zł
Zestaw monitoringu Hilook by Hikvision 2 kamer IP IPCAM-B5 1TB dysk
Porównaj Porównaj produkt
Do ulubionych Dodaj do ulubionych
Porównaj Porównaj produkt
 • -211,00 zł
 • Nowy
Dostępny

Zestaw monitoringu Hilook by Hikvision 2 kamer IP IPCAM-B5 1TB dysk

(0)
Nr kat: Z39630B2
1 200,00 zł
989,00 zł Najniższa cena z 30 dni przed promocją: 1 200,00 zł
 • Technologia: IP
 • Liczba kamer: 2 szt.
 • Rozdzielczość kamery: 5MPX
 • Zasięg w nocy: do 30m
 • Rodzaj obudowy kamery: Tubowa
 • Obsługa systemów: Android, iOS, Windows
Darmowa dostawa
Kup teraz a otrzymasz za 1 dzień
Sprawdź dostęp w sklepach
Dostępny
1 200,00 zł
989,00 zł Najniższa cena z 30 dni przed promocją: 1 200,00 zł
Odroczone płatności
30 dni
Monika Bienias-Łocheńska

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

34 387 29 92

Filtry
Kategorie
Loading...