Banner główny

Zarządzaj swoim domem z każdego miejsca na świecie jednocześnie oszczędzając.


Poznaj możliwości jakie daje zaprojektowany z precyzją inteligentny dom.

  Wygoda:

  inteligentny dom pozwala sterować domowym sprzętem za pomocą smartfona, tabletu lub głosu, nawet z daleka. Zarządzaj ogrzewaniem, oświetleniem czy odsłanianiem i zasłanianiem okien kiedy jesteś poza domem, dostosowując harmonogram tych czynności w poszczególnych pomieszczeniach.

   

  Bezpieczeństwo:

  inteligentne systemy pozwalają na skuteczną ochronę domu, Ciebie i Twoich bliskich  przed włamaniem, pożarem, zalaniem i innymi zagrożeniami. Dzięki odpowiednim czujnikom oraz alarmom, otrzymuj powiadomienia o podejrzanych zdarzeniach aby szybko zareagować. Przykładowo blokując drzwi w przypadku próby włamania lub odcinając dopływ wody w przypadku zalania. 

   

  Oszczędność:

  inteligentny dom pomaga zmniejszyć zużycie energii i wody, dzięki inteligentnym gniazdkom, żarówkom, termostatem i zaworom. Możesz przykładowo monitorować i ograniczać pobór prądu przez urządzenia które nie są w danym momencie używane. Dostosuj temperaturę i oświetlenie do warunków pogodowych oraz wygodnie wyłączaj niepotrzebne źródła ciepła i światła aby lepiej kontrolować zużycie energii. 

   

  Funkcjonalność:

  inteligentny dom dostosowuje się do potrzeb i preferencji domowników, automatyzując wiele czynności. Ustawiaj scenariusze, które włączą oświetlenie, muzykę i rolety w zależności od pory dnia, nastroju lub okazji. 

   

   

  Budujesz dom i chcesz żeby Twój dom był smart?

  Zacznij planować rozwiązania do Twojego inteligentnego domu już na etapie planowania instalacji elektrycznej, montażu alarmu lub monitoringu. 

   

  Profesjonalne urządzenia smart home 

   

  Imageblock
  Imageblock

  Masz już dom i chcesz żeby w prosty sposób stał się smart?

    

  BleBox to polska marka, która produkuje urządzenia do sterowania inteligentnym domem. Możesz za pomocą nich kontrolować oświetlenie, rolety, ogrzewanie, wentylację i wiele innych aspektów swojego domu. Wszystko to robisz za pomocą WiFi, czyli bezprzewodowej sieci internetowej. Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych kabli ani urządzeń centralnych. Wystarczy podłączyć produkty BleBox do swojej sieci WiFi i zainstalować aplikację na swoim smartfonie. Aplikacja jest bardzo prosta i intuicyjna w obsłudze. Możesz nią zarządzać wszystkimi urządzeniami z dowolnego miejsca na świecie.

  BleBox to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce mieć inteligentny dom bez zbędnych komplikacji. Produkty są łatwe w montażu i obsłudze, a także niezawodne i bezpieczne. Aplikacja jest bardzo prosta i intuicyjna w obsłudze. Wybierasz tylko te urządzenia które spełniają twoje potrzeby bez względu czy to tylko jeden sensor czy cały dom.  

  Produkty BleBox są zaprojektowane tak, aby dobrze współgrały z popularnymi ekosystemami inteligentnego domu, takimi jak Google Home i Home Assistant. Dzięki temu użytkownicy mogą łatwo zintegrować produkty BleBox z istniejącymi rozwiązaniami do inteligentnego domu.

    

  Sprawdź urządzenia Blebox

   

  Potrzebujesz urządzeń smart bez montażu?

   

  Aqara to marka, która specjalizuje się w tworzeniu inteligentnych urządzeń do domu. Z Aqara możesz sterować i monitorować wszystko, co dzieje się w Twoim domu - odoświetlenia, ogrzewania, bezpieczeństwa, aż po rozrywkę. Produkty Aqara są łatwe w instalacji i obsłudze, a także kompatybilne z najpopularniejszymi wirtualnymi asystentami, takimi jakAmazon Alexa, Google Assistant i Apple HomeKit.Co więcej, produkty Aqara są niezawodne i stabilne, dziękiłączności Zigbee, niskiemu opóźnieniu i zdolności do samodzielnemu tworzenia nowych połączeń pomiędzy urządzeniami w przypadku awarii. Niektóre produkty Aqara obsługują też nowy protokół Matter, który jest standardem dla inteligentnych urządzeń wspieranym, przez największych producentów.

   

  Produkty Aqara są zaprojektowane tak, aby pasowały do każdego wnętrza i stylu życia. Możesz umieścić je w dowolnym miejscu w swoim domu, a one będą działać bez zarzutu. Możesz też łatwo przenosić je pomiędzy pomieszczeniami jeśli zechcesz. Produkty Aqara są elastyczne i mobilne dzięki temu, że większość z nich zasilana jest bateryjnie i montawana na beznarzędziową taśmę montażową.

  Filtry
  Kategorie
  Loading...
  34 387 29 92