Imageblock

Jak otrzymasz swój kod rabatowy?

Po 14 dniach od dokonaniu zakupu w sklepie internetowym, otrzymasz swój kod rabatowy na podany w zamówieniu adres e-mail. 

 

Marka Kenik to producent systemów monitoringów oraz zabezpieczeń, a szeroka gama produktów tej marki, zapewnia wszystkie niezbędne elementy konieczne do skutecznego i intuicyjnego systemu monitoringu.

W ofercie znajdują się kamery, rejestratory, zamki szyfrowe, elektromagnesy do drzwi (zwory i elektrozaczepy) oraz testery CCTV. 

Kenik to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa osób oraz mienia znajdującego się na monitorowanym obszarze, ale także skuteczne zabezpieczenie przed włamywaczami oraz ochrona przed nieupoważnionym dostępem do określonych miejsc. Urządzenia rejestrują zarówno obraz, jak i dźwięk, dzięki czemu pozwalają na szybką, nawet zdalną reakcję na sytuację potencjalnego niebezpieczeństwa, w obrębie chronionego obiektu.

Wybierając rozwiązania marki Kenik, zyskujesz: 

 1. 36 miesięcy gwarancji na sprzęt.

 2. Profesjonalny system zabezpieczeń.

 3. Wybierając zestaw z usługą komplex - w momencie reklamacji wymiana sprzętu 1 do 1.

 4. Funkcjonalność dopasowana do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika.
5. Uniwersalne rozwiązania – produkty Kenik mogą być stosowane w różnych rodzajach budynków i dopasowane do konkretnych branży jak i zastosowań.

 6. Unikatowy produkt – rozwiązania do monitoringu marki Kenik są niepowtarzalne i konkurencyjne.

 

Co zyskujesz wybierając ten zestaw?

Zestaw oparty o sprzęt marki Kenik, to 4 kamery przeznaczone do zastosowań zewnętrznych jak i wewnętrznych np. monitoring domu, sklepu, rejestrator 5w1, oraz dysk o pojemności 1TB. 

Gwarantowany zapis nagrań aż 14 dni. Diody IR w kamerach, pozwalają na monitorowanie obszaru do 30 metrów w całkowitej ciemności.

 Możliwość rozbudowy o 2 dodatkowe kamery IP.

Kupując ten zestaw otrzymasz 200 zł na zakupy w sklepie internetowym eltrox.pl!

 

     

Co zyskujesz wybierając ten zestaw?

System monitoringu KENIK składa się z 4-kanałowego rejestratora oraz dysku twardego o pojemności 1TB a także 4 kamer tubowych 2MPx i koniecznych do jego działania zestawu akcesoriów.

Dodatkowo, otrzymujesz możliwość podglądu obrazu w aplikacji w telefonie oraz możliwość instalacji oprogramowania do monitoringu na komputerze. Kamery nagrywają w jakości FullHD, a ich zasięg wynosi  do 30 metrów w nocy dzięki reflektorowi SMART IR.

Kupując ten zestaw otrzymasz 400 zł na zakupy w sklepie internetowym eltrox.pl!

    

Co zyskujesz wybierając ten zestaw?

Kompletny zestaw z rejestratorem IP 4-kanałowym, współpracującym z kamerami IP do 4MPX. W zestawie znajduje się dysk twardy 1TB, pozwalający na archiwizację nagrań nawet do 7 dni. Zyskujesz podgląd obrazu z każdego miejsca, dzięki wygodnej aplikacji na Twoim  smartfonie. Oprogramowanie VMS możesz zainstalować i  dzięki niemu i  obsługiwać system monitoringu na komputerze. Kamery zewnętrzne z reflektorem podczerwieni pozwalają na widoczność w nocy do 30m. Ponadto kamery zostały wyposażone w detekcję ruchu

Kupując ten zestaw otrzymasz 600 zł na zakupy w sklepie internetowym eltrox.pl!

 

Potrzebujesz profesjonalnego doradztwa oraz pomocy z montażem zestawu? 

 

Szukasz kompleksowego rozwiązania, które zwiększy bezpieczeństwo Twojego domu lub firmy oraz podniesie poziom komfortu? Wybierz nasze usługi montażowe, które uwolnią Cię od trosk związanych z wyborem i instalacją sprzętu. Oferujemy nie tylko wysokiej jakości usługę, ale również gwarancję wykonania. Co więcej, decyduje się na zakup systemu monitoringu wraz z naszym profesjonalnym montażem, możesz skorzystać z atrakcyjnych oszczędności. Standardowa stawka podatku VAT dla samego sprzętu wynosi 23% ale w przypadku skorzystania z naszej oferty montażu, stawka VAT obniża się do zaledwie 8%. To nie tylko oszczędność finansowa, ale i pewność, że Twój system zostanie zainstalowany przez doświadczonych specjalistów.

Filtry
Kategorie
Loading...
34 387 29 92