Sieć sklepów Eltrox.pl współpracuje z profesjonalnymi firmami instalatorskimi z całego kraju, posiadającymi niezbędne kwalifikacje do wykonania montażu sprzętu dostępnego w naszym katalogu. Całość usługi Komplex objęta jest gwarancją przystępnej ceny, ukierunkowanej na bezpieczeństwo Twojego domu.

W ramach usługi Komplex otrzymasz:

  • Specjalną ofertę, zawierającą pełny opis sprzętu oraz czynności, które zostaną wykonane przez specjalistę, a wszystko to z uwzględnieniem Twojego budżetu i oczekiwań.
  • Rezerwację bezpłatnej wizji lokalnej po zakupie sprzętu wraz z usługą montażu oraz konsultacje z uczciwym i profesjonalnym instalatorem jeszcze przed wykonaniem montażu. Rozmowa z naszym fachowcem powinna pomóc Ci w rozwianiu wszelkich wątpliwości i dopasowaniu najkorzystniejszego rozwiązania.
  • Gwarancję realizacji zlecenia w dogodnym dla Ciebie terminie – dostosowujemy naszą pracę do Twoich planów.
  • Montaż wszystkich produktów dostępnych w ofercie Eltrox.pl

Cena końcowa montażu jest uzależniona od indywidualnych potrzeb, aczkolwiek już w trakcie pierwszego kontaktu, jesteśmy w stanie przybliżyć Ci jego wartość.

Usługa Komplex to także inwestycja w przyszłość, ponieważ:

  • „taniej” utrzymasz wykonaną instalację w należytym stanie, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów konserwacji z tytułu powierzania prac innym podmiotom,
  • „bezpieczniej” zadbasz o prawidłową konfigurację, serwis lub ewentualną wymianę sprzętu w perspektywie co najmniej 24-miesięcy.

Korzystając z "Usługi Komplex" niwelujesz ryzyko wykonania prac przez nieprofesjonalnego instalatora. Eltrox.pl bierze odpowiedzialność za jakość i terminowość usługi. Nad poprawnym przebiegiem montażu, do momentu podpisania przez klienta protokołu zakończenia prac montażowych, czuwa Doradca Handlowy firmy Eltrox.pl.

Filtry
Kategorie
Loading...
34 387 29 92